اسپین-آف A Quiet Place در سال 2022 اکران خواهد شد

رسانه کلیک – ظاهرا علاوه بر قسمت دوم، اسپین-آف فیلم ترسناک A Quiet Place نیز به کارگردانی جف نیکولز در حال ساخت بوده و احتمالا در سال 2022 عرضه می شود.

فیلم اسپین-آف A Quiet Place در حال ساخت بوده و ظاهرا در سال 2022 عرضه می شود. فیلم اصلی یک مکان ساکت با فروش عالی در سال 2018 با استقبال زیاد و تحسین منتقدان مواجه شد و توانست با درآمد 340.9 میلیون دلاری خود یه یکی از موفقیت ترین فیلم های جهان تبدیل شود. این فیلم ترسناک با اجرای بازیگران و صداگذاری فوق العاده، جان کرازینسکی را به عنوان یک کارگردان با استعداد معرفی کرده، و خیلی زود راه را برای ساخت فرنچایز جدید استودیوی پارامونت باز کرد. این استودیو نیز وقت راه هدر نداده و مجددا کرازینسکی را برای کارگردانی قسمت دوم به خدمت گرفت.

قسمت دوم A Quiet Place قرار بود در بهار گذشته به نمایش گذاشته شود، اما به سبب شیوع کرونا به آوریل سال 2021 موکول شد. با اینکه زمان زیادی تا این تاریخ باقی مانده، اما تیم سازنده سرعت خود را از لحاظ توسعه بخش های بیشتر آهسته نکرده است. البته ساخت قسمت سوم این فیلم هنوز به طور قطع مشخص نیست، اما کرازینسکی ایده هایی در سر دارد. در همین حین، به نظر می رسد که فیلم یک مکان ثابت به یک اسپین- آف کشانده شده است.

طبق گزارش رسانه خبری Deadline، جف نیکولز به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم جدیدی از دنیای A Quiet Place  استخدام شده است. گفته می شود که اسپین-آف A Quiet Place در سال 2020 عرضه خواهد شد، هر چند زمان مشخصی برای آن تعیین نشده است. جزییات مربوط به خط داستانی هنوز در پرده ای از ابهام فرو مانده، اما داستان آن قطعا از ایده اصلی کرازینسکی پیروی می کند.

طبق گفته های قبلی کرازینسکی، قسمت دوم فیلم A Quiet Place (احتمالا) مربوط به بازماندگان دیگری می شود که سعی می کنند تا در دنیای پس از فاجعه به زندگی خود ادامه دهند. اما این احتمال بسیار بعید است، چون امیلی بلانت دوباره در نقش اولین ابوت در فیلم جدید ظاهر خواهد شد. در واقع قسمت جدید می تواند راه را برای کاوش در داستان های دیگر باز کند. از آنجا که پروژه بعدی نیکولز به عنوان A Quiet Place 3 نامگذاری نشده است، پس می توان حدس زد که یک اسپین-آف از فیلم اصلی بوده که به روایت مجموعه شخصیت های دیگری می پردازد. فرای احتمالات داستانی، به سادگی می توان متوجه شد که چرا این فیلم بیشتر جنبه تجاری برای پارامونت دارد. این استودیو به شدت به دنبال ساخت فرنچایزهای معتبر بوده و از آنجا که صنعت سرگرمی با کاهش تاثیر اپیدمی 2020 در حال بازگشت به جای اول خود است، افزودن بخش ها و فیلم های جدید به مالکیت های این استودیو یک شرط بندی امن به حساب می آید.  

اسپین-آف A Quiet Place یک فعالیت ممتاز برای نیکولز تلقی می شود. وی بیشتر برای فیلم های درام کوتاه مثل Mud و Midnight Special معروف است. ناگفته نماند که تمام ساخته های قبلی نیکولز مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته اند. پس بعید نیست که اسپین-آف ترسناک جدید نیز طرفداران بسیاری را پیدا کند. بهره گیری از ایده کرازینسکی با توجه به ارتباز وی با فرنچایز بسیار دلگرم کننده است. به نظر می رسد که او بالاخره متوجه شده که چه چیزی در دنباله های ترسناک، مخاطب را به مشاهده فیلم وادار می کند. پس می توان گفت که کرازینسکی زیربنای قدرتمندی را در اختیار نیکولز قرار داده تا اثری به یادماندنی و قابل ستایش را خلق کند.

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.