آغاز آزمایش مایکروسافت xCloud از 28 آبان در چهار کشور جدید

رسانه کلیک – پیش نمایشی از سرویس ابری مایکروسافت xCloud از 28 آبان در کشورهای استرالیا، ژاپن، برزیل و مکزیک برای کاربران گوشی‌هیا اندرویدی و تبلت‌ها آغاز خواهد شد. 

شرکت مایکروسافت از چند روز آینده آزمایش سرویس ابری بازی‌های خود به نام مایکروسافت xCloud را روی گوشی‌های اندرویدی و تبلت‌ها در چهار کشور دیگر آغاز خواهد کرد. از تاریخ 18 نوامبر یا 28 آبان در کشورهای استرالیا، ژاپن، برزیل و مکزیک پیش نمایشی به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به این سرویس ابری در این کشورها می توانند از همین امروز برای شرکت در پیش نمایش آزمایشی ثبت نام کنند. 

اپلیکیشن استریم بازی‌های Xbox (برای پیش‌نمایش) اکنون در گوگل پلی استور در دسترس کاربران قرار گرفته است و از زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی و ژاپنی پشتیبانی می‌کند. 

افرادی که در این رویداد پیش نمایش شرکت می‌کنند، دسترسی رایگان به برخی از بازی ها از جمله Minecraft Dungeons و Halo: The Master Chief Collection و Forza Horizon 4 خواهند داشت. همچنین دسترسی به برخی از بازی‌ها از شرکت های شخص ثالث مانند بازی Black Desert و PlayerUnknown’s Battlegrounds و Yakuza 0 نیز امکان پذیر خواهد بود. 

مایکروسافت برای اولین بار در اکتبر 2019 آزمایشات عمومی xCloud را در چندین کشور انجام داد و اکنون این سرویس بازی ابری از طریق  Game Pass Ultimate در بازارهای زیادی در دسترس کاربران قرار دارد. این شرکت در حال برنامه‌ریزی است تا از سال آینده این سرویس را به طور کامل در کشورهای ژاپن، استرالیا، برزیل و مکزیک عرضه کند. 

منبع engadget

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.