حالت ناپدید شدن پیام‌ها به اینستاگرام اضافه شد

رسانه کلیک – حالت ناپدید شدن پیام‌ها برای اولین بار به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شد. استفاده از حالت Vanish Mode بسیار ساده است و به زودی برای تمام کاربران فعال می‌شود.

اینستاگرام با حالت جدید برای پیام‌ها، روش جدیدی برای چت کردن در اختیار کاربران خود قرار داده است. اپلیکیشن های مسنجر و اینستاگرام به زودی ویژگی جدید «ناپدید شدن» را برای پیام های زودگذر دریافت می کنند. 

زمانی که کاربران در چت خود با یک فرد، پیام‌ها را به سمت بالا بکشند، گزینه Vanish Mode نمایش داده می‌شود و با انتخاب آن می‌توانند پیام دادن در این حالت را آغاز کنند. به فرد مقابل در چت نیز فعال شدن این حالت اطلاع داده می‌شود. اگر هر یک از طرفین چت، اسکرین شات از پیام‌ها بگیرند، پیامی در چت ظاهر می‌شود تا فرد مقابل مطلع شود. به محض اینکه یکی از کاربران از چت خارج شود، این حالت غیرفعال می‌شود. 

اپلیکیشن مسنجر قبلا قابلیت «مکالمه مخفی» داشت؛ اما کاربران برای فعال کردن آن باید چندین مرحله را طی می‌کردند و برای هر پیامی زمان ناپدید شدن را مشخص می‌کردند که قطعا کار سختی است. اما اینستاگرام برای اولین بار است که به چنین قابلیتی مجهز می‌شود. 

حالت Vanish یا ناپدید شدن پیام‌ها ، اکنون برای کاربران مسنجر در ایالات متحده در دسترس است و به زودی به کشورهای دیگر و اینستاگرام گسترش خواهد یافت. 

منبع engadget

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.