مشکل در بارگیری روان بازی‌ها در PlayStation5 به علت خطای سیستم

رسانه کلیک – دیروز پس از مدت‌ها انتظار کنسول جدید کمپانی سونی در دسترس کاربران آن قرار گرفت اما برخی کاربران از وجود مشکل در بارگیری روان بازی‌ها در PlayStation5 خبر دادند.

کنسول بازی تازه منتشر شده سونی، با خطایی روبرو شده است که مشکل در بارگیری روان بازی‌ها در PlayStation5 می‌شود.این خطا باعث این شده است که هر زمان کاربر بخواهد یک بازی یا برنامه را بارگیری کند، این خطای بارگیری به شکل  گیر کردن بازی در صف دانلود منعکس می‌شود. در حال حاضر، به نظر می‌رسد تنها راه حل موقت رفع این مشکل، بازنشانی کنسول به تنظیمات کارخانه باشد.

این خطا توسط چندین کاربر کنسول تجربه شده است و گزارش شده است که هنگام تنظیم کنسول برای اولین بار بارگیری، این مشکل رخ می‌دهد. در گزارش‌ها آمده که این خطای سسیستم یا در بارگیری بازی خود را نشان می‌دهد و یا بازی یا برنامه‌ای که توسط کاربر برای بارگیری انتخاب می شود پیامی مبنی در قرارگیری در صف دانلود برای کاربر به نمایش درمی‌آید. هر دو اعلان باعث می‌شود کاربران فهرست دانلود‌ها و بارگیری‌ها را چک کنند که البته با لیستی خالی مواجه می‌شوند.

به عنوان یک نتیجه از این مشکل در بارگیری روان بازی‌ها در PlayStation5 ، کنسول با توجه به بارگیری کامل بازی، به طور آزاردهنده‌ای گیر کرده و به طور موقت بی‌حرکت می‌شود. این خطا در حالی رخ می‌دهد که در مجموعه بازی‌های کنسول PS5 نشان می دهد که کاربر مالک بازی یا برنامه است اما زمانی که فروشگاه PS5 مراجعه می‌کنند هشداری مبنی بر اینکه کاربر هنوز برنامه یا بازی را خریداری نکرده است نمایش داده می‌شود.

برخی از بازی های معروف مانند بازی‌های ، Godfall ، Spider-Man ، Demon’s Souls ، Call of Duty: Black Ops Cold War (نسخه قبلی PS4 را می توان بدون هیچ گونه بارگیری بارگیری کرد) و برنامه Disney + تحت تأثیر این اشکالات بارگیری قرار گرفته‌اند.

از گزارش هایی که تاکنون دریافت شده، خطای بارگیری فقط روی بازی‌ها و برنامه‌هایی که مخصوص PS5 بودند تأثیر گذاشته است.

سونی هنوز هیچ بیانیه‌ای در مورد این موضوع منتشر نکرده است. اما ناشر Activision Call of Duty برای هر کاربری که با این اشکال روبرو شود ، تنظیم مجدد کارخانه را توصیه می‌کند. به نظر می‌رسد این راه‌حل مشکل بسیاری از کاربران را حل کرده باشد. البته، انجام تنظیم مجدد کارخانه، کنسول را ریست می‌کند، و به این معنی است که شخص باید بازی های خود را از ابتدا بارگیری کند و همچنین از آغاز بازی را شروع کند. با این حال ، در حال حاضر ، این تنها راه برون رفت از این مشکل به نظر می‌رسد.

منبع gizmochina

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.