پیتر استورماره از ساخت قسمت دوم فیلم Constantine خبر داد

رسانه کلیک – پیتر استورماره به تازگی با انتشار تصویری از خود در نقش لوسیفر، ساخت قسمت دوم فیلم جذاب و دیدنی Constantine را مورد تایید قرار داد.

اگر به خاطر داشته باشید، فیلم کنستانتین در سال 2005 با هنرنمایی کیانو ریوز و همینطور پیتر استورماره در نقش لوسیفر (شیطان) ساخته شد. حال خبرهایی مبنی بر تولید قسمت دوم این فیلم، یعنی Constantine 2 به گوش می رسد. استورماره در آثاری نظیر فارگو، خدایان آمریکایی، آرماگدون، جان ویک فصل دوم و همچنین بازی های کامپیوتری مثل دستینی و دستینی 2 بازی کرده و نقش برجسته ای در اقتباس های کامیک دی سی ایفا کرده است. علیرغم انتقادهای متعدد از سوی هواداران کتاب های کامیک و منتقدان، فیلم کنستانتین در سال های اخیر مورد ارزیابی مجدد قرار گرفته است، خصوصا پس از هنرنمایی فوق العاده کیانو ریوز در سری فیلم های جان ویک.

برای سال های متمادی، شایعات متعددی مبنی بر ساخت قسمت دوم فیلم کنستانتین در بین طرفداران پراکنده شده بود. اما عمر این شایعات پس از انتشار خبر ریبوت قسمت اول توسط جی جی آبرامز در استودیوی وارنر بروز به پایان رسید. با این وجود، ریوز و فرانسیس لارنس (کارگردان فیلم های Hunger Games) هر دو اعلام کردند که اگر قسمت دوم ساخته شود، آن ها مشتاق پیوستن به این فیلم خواهند بود.

به عنوان یک خبر خوش برای هواداران، ساخت فیلم Constantine 2 به تازگی توسط استورماره مورد تصدیق قرار گرفته است. وی در صفحه اینستاگرام، یک تصویر از خود در نقش لوسیفر را منتشر کرده و در کپشن به ساخت قسمت دوم فیلم کنستانتین اشاره کرده است. استورماره نخستین فردی به حساب می آید که به طور مستقیم به تولید این دنباله اشاره کرده و به احتمال زیاد خبر وی صحت دارد، چرا که هیچ فرد عاقلی بدون بستن قرارداد و یا حداقل پذیرفتن نقش، دست به چنین کاری نمی زند.

این خبر قطعا اشتیاق بسیاری را در دل هوادارن کنستانتین به وجود آورده است. در حقیقت فیلم Constantine 2 به عنوان یک دنباله باید ساخته شود. با توجه به با بازگشت کیانو ریوز به دنیای سینمای هیجانی و سای فای و همچنین هنرنمایی او در فیلم های جان ویک و ماتریکس 4 (در نقش نئو)، حالا بهترین زمان برای ساخت قسمت دوم است. در ماه های اخیر، اخبار پراکنده ای مبنی بر همکاری دی سی و وارنر بروز جهت تولید کنستانتین 2 به گوش می رسد. همچنین به نظر می رسید که ویدیوی منتشر شده در DC FanDome، فیلم اصلی را به عنوان بخشی از جهان های چندگانه فیلم DC در کنار فیلم های دیگری مثل Watchmen معرفی می کند.

خوشبختانه دست کارگردان و بازیگران برای ساخت قسمت دوم فیلم Constantine و جلوه ها و خشنونت های احتمالی در آن باز است. علیرغم تلاش کارگردان و تهیه کنندگان برای تولید نسخه اصلی در رده سنی PG-13، درجه R به آن تعلق گرفت. لارنس گفته بود که درجه R شانس موفقیت فیلم در باکس آفیس را از بین می برد. با این حال، با توجه به نتایج به دست آمده برای فیلم هایی مثل لوگان، ددپول و ددپول 2، می توان گفت که این روزها، سلیقه مخاطبین بیشتر به سوی ابرقهرمان های بزرگسال سوق یافته است. پس کنستانتین خونین و خشن با نرخ R می تواند شانس موفقیت داشته باشد. انتظار می رود که اخبار رسمی تری در طی روزهای آینده منتشر شود، خصوصا خبر تایید بازیگری کیانو ریوز در نقش کنستانتین.

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.