برگزاری کنفرانس ملی مدیریت فناوری و نوآوری در 12 و 13 آذر ماه

رسانه کلیک – چهاردهمین کنفرانس ملی “مدیریت فناوری و نوآوری” با محوریت “نوآوری در تلاطم‌های محیطی” در تاریخ 12 و 13 آذر 1399 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

چهاردهمین کنفرانس ملی و دهمین کنفرانس بین‌المللی “مدیریت فناوری و نوآوری” با محوریت “نوآوری در تلاطم‌های محیطی” در تاریخ 12 و 13 آذر 1399 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. کنفرانس سال جاری با سخنرانی برجسته‌ترین اساتید بین‌المللی حوزه مدیریت فناوری و نوآوری همراه خواهد بود. همچنین در این رویداد مدیران پیشرو صنایع داخلی و به همراه نشست‌های تخصصی در بخش‌های مختلف صنعت با حضور صاحب‌نظران مطرح و بررسی دیدگاه‌های متنوع حاضر خواهند بود.
در بخش ویژه کنفرانس، تجربیات مدیریت نوآوری در شرایط بحران توسط شرکت‌ها و سازمان‌های نوآور ایرانی مطرح خواهد شد.
شایان ذکر است برنامه‌های آموزشی کنفرانس در تاریخ 8-11 آذر ماه با حضور مدرسین ایرانی داخل و خارج کشور مشتمل بر سرفصل‌های کاربردی به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

از مدرسین بین‌المللی مطرح این برنامه آموزشی می‌توان به دکتر مارینا رنگا، دکتر سیمونه کورسی و دکتر رابرت فال اشاره کرد.  

حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در کارگاه‌ها با حمایت ذ شامل 70% تخفیف خواهد بود و برای حضور در کنفرانس به طور رایگان مهمان انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران خواهند بود.
علاقمندان می توانند جهت بهره‌برداری از سرفصل‌های این رویداد، برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات تکمیلی به وبسایت این کنفرانس و یا صفحه اینستاگرام انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران مراجعه نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.