آغاز فیلم برداری She-Hulk و فیلم Moon Knight در ماه مارس

رسانه کلیک- پس از چندین ماه تاخیر، زمان بندی جدیدی برای آغاز فیلم برداری دو محصول آینده مارول، یعنی Moon Knight و She-Hulk اعلام شده است که ظاهرا از ماه مارس آغاز می شود.

پس از چندین ماه تاخیر، بالاخره تاریخ های جدیدی برای آغاز فیلم برداری دو محصول آینده مارول، یعنی مون نایت و شی- هالک معرفی شده است. این دو فیلم در شبکه دیزنی پلاس به نمایش گذاشته می شوند. با ورود جهان سینمایی مارول به فاز چهارم، گستره این جهان با معرفی رشته فیلم های مختلف برای دیزنی پلاس افزایش یافته است. نخستین فیلم این مجموعه با نام WandaVision در تاریخ 15 ژانویه به نمایش در می آید. احتمالا چند ماه بعد، شاهد عرضه دو فیلم دیگر به نام های The Falcon and the Winter Soldier و Loki خواهیم بود. همانند سایر فیلم های هالیوودی، مارول نیز مجبور شده تا به سبب پاندمی کووید-19 زمان بندی های عرضه فیلم های خود را بارها تغییر دهد. نمایش یا آغاز تولید اکثر برنامه های دیزنی پلاس نیز به تعویق افتاده است.

کوین فایگی نخستین بار در تاریخ 23 دسامبر سال 2019، از دو فیلم Moon Knight و She-Hulk و همینطور فیلم Ms.Marvel رونمایی کرد. جزییات این سه فیلم تا مدت ها در لفافه باقی مانده بود، تا اینکه بالاخره در چند ماه اخیر، بازیگران نقش های اصلی مشخص شدند. طبق گزارش های منتشر شده، اسکار آیزاک در فیلم مون نایت (شوالیه ماه) و تاتیانا مازلانی در نقش جنیفر والتر یا همان شی- هالک وارد صحنه می شوند. البته باید گفت که مارول به طور رسمی به ایفای نقش این بازیگران اشاره ای نکرده است. اما با توجه به صحت این گزارش ها در خصوص معرفی نام ایمان ولانی برای بازی در نقش Mr.Marvel، می توان تا حد زیادی به حضور ایزاک و مازلانی در فیلم های جدید مارول نیز اطمینان کرد.

علیرغم تعویق های متعدد، به نظر می رسد که زمان بندی تازه ای برای شروع فیلم برداری Moon Knight و She-Halk اعلام شده است. طبق گزارش THR، هر دو محصول جدید دیزنی پلاس در ماه مارس فیلم برداری خواهند شد. اگر به خاطر داشته باشید، شی- هالک قرار بود در تابستان سال گذشته فیلم برداری شود، حال آنکه تولید فیلم Moon Knight برای ماه نوامبر برنامه ریزی شده بود. به هر حال، پاندمی هولناک کرونا، از تحقق یافتن این زمان بندی ها جلوگیری کرد.

ظاهرا هیچ یک از فیلم های She-Hulk و Moon Knight تا سال 2022 به نمایش در نمی آیند. اگر این فیلم ها می توانند تا پایان سال 2021 ساخته شوند، اما بعید است که مارول تمایلی به نمایش آن ها در دیزنی پلاس داشته باشد. به این دلیل که سال 2021 با عرضه فیلم های WandaVision،The Falcon and the Winter Soldier و Loki به اندازه کافی برای مارول پربار خواهد بود. از آنجا که مدتی از فیلم برداری Mr.Marvel می گذرد، می توان انتظار داشت که پیش از مون نایت و شی-هالک، شاهد نمایش این فیلم باشیم. پس به نظر می رسد که هواداران شخصیت های فانتزی هالک خانم و شوالیه ماه باید مدت زمان بیشتری را در انتظار دیدن آیزاک و مازلانی در جهان سینمایی مارول باقی بمانند.  

به هر حال، شنیدن اخبار حاکی از وجود زمان بندی برای نمایش فیلم های جدید، خالی از لطف نیست. همه گیری ویروس کووید-19 به طور قابل ملاحظه ای برنامه های MCU را مختلف کرده، تا جایی که برخی فرنچایزها (به غیر از فصل آخر Agents of S.H.I.E.L.D) به طور کلی برای سال 2020 متوقف شده اند. خوشبختانه، فیلم های Moon Knight و She-Hulk می توانند دوباره به مسیر خود بازگشته و طبق زمان بندی جدید پیشروی کنند و بدین ترتیب، مارول نیز به تقویم عرضه نمایش های دیزنی پلاس متعهد بماند. 

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.