سامسونگ اپلیکیشن رایگان TV Plus را برای گوشی‌های گلکسی نیز منتشر کرد

رسانه کلیک – اخیرا سامسونگ، اپلیکیشن رایگان TV Plus را برای گوشی‌های گلکسی شامل سری گلکسی A نیز منتشر کرده است. این برنامه قبلا برای تلویزیون‌های سامسونگ منتشر شده بود.

سامسونگ برای اولین بار در سال 2016 برنامه TV Plus را به عنوان یک سرویس اجاره ویدئو در ایالات متحده راه اندازی کرد. از  این سرویس برای اولین بار در سال 2016 برای تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ رونمایی شد اما  الان در تلفن‌های هوشمند این شرکت نیز گسترش یافته است.

سامسونگ اکنون سرویس تلویزیونی رایگان را برای هر سه دستگاه تاشو خود یعنی گلکسی فولد، گلکسی Z Fold 2 و گلکسی  Z Flip  ارائه می دهد. این سرویس همچنین برای گوشی های گلکسی S9 ، گلکسی نوت 9 و برخی از گوشی‌های سری گلکسی A نیز ارائه خواهد شد.

سامسونگ هنوز در وبسایت خود لیست مشخصی از دستگاه‌های پشتیبانی شده منتشر نکرده است اما لیست فروشگاه گلکسی و فروشگاه گوگل پلی نشان می دهد که برنامه Samsung TV Plus از سه مد گوشی سری گلکسی  A یعنی گلکسی  A51، گلکسی  A51 5G و گلکسی A71 5G پشتیبانی می کند. همچنین در میان دستگاه‌های پشتیبانی شده گلکسی Xcover Pro نیز قرار دارد.

برنامه TV Plus قبلاً در اوایل ماه سپتامبر در جدیدترین مدل‌های سری گلکسی  S یعنی  گلکسی S20، گلکسی  S10، گلکسی نوت 20 و گلکسی نوت  10 ارائه شده بود. جدیدترین نسخه این برنامه، خدمات رایگان TV Plus را به بیشتر پرچمداران گلکسی و گوشی‌های میان رده ارائه می دهد.

Samsung TV Plus یک سرویس تلویزیونی رایگان است که به کاربران این امکان را می دهد تا به هزاران نمایش مختلف از جمله اخبار، مستند، سرگرمی و سایر برنامه‌ها در بیش از 150 کانال دسترسی داشته باشند. نسخه گوشی هوشمند برنامه Samsung TV Plus در حال حاضر فقط در ایالات متحده موجود است و می توانید آن را از فروشگاه گلکسی یا فروشگاه گوگل پلی دانلود کنید.

منبع gizmochina

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.