تریلر فیلم Little Fish رسما منتشر شد

رسانه کلیک – تریلر فیلم فانتزی-عاشقانه Little Fish رسما منتشر شد. این فیلم در زمان یک همه گیری مخوف به نام NIA اتفاق می افتد که طی آن بیمار بخشی از حافظه خود را از دست می دهد.

تریلر فیلم فانتزی-عاشقانه Little Fish چندی پیش منتشر شد. این فیلم به کارگردانی چاد هارتیگان ساخته شده و بازیگرانی مانند الیویا کوک و جک اوکانل در آن به ایفای نقش پرداخته اند. کوک پیش از این در فیلم های مطرحی از جمله Mae and Earl and the Dying Girl، Throughbreds و Ready Player One به روی صحنه رفته و اوکانل نیز تجربه بازی در آثاری همچون Skins، Godless، ’71 و Seberg را در کارنامه خود دارد.

تریلر Little Fish بلافاصله ما را به یاد اثر جاودانه مایکل گاندری یعنی درخشش ابدی یک ذهن پاک می اندازد. فضای فیلم خیلی زود رو به تاریکی می گذارد؛ چیزی که در سایر آثار مربوط به همه گیری یعنی World War Z یا Contagion نیز شاهد آن هستیم.

داستان درباره زوجی به نام جود (اوکانل) و اما (کوک) است که در زمان پاندمی NIA (Neuroinflammatory Affliction) با یکدیگر ازدوج می کنند. این بیماری حافظه افراد را تحت تاثیر قرار داده و باعث می شود آن ها خانواده، دوستان و حتی نحوه انجام ساده ترین کارها را نیز از یاد ببرند. در این میان جود تلاش می کند تا به هر طریقی که شده، همسرش را در ذهن خود نگه دارد. در یک صحنه می بینیم که جود با زدن برچسب های کوچک به تصاویر سعی می کند تا اسامی اشخاص و چیزهای مهم را به خاطر بسپارد. اگر فیلم مهیج-معمایی Memento را دیده باشید، حتما می دانید که گای پیرس (با بازی لئونارد شلبی) نیز از همین روش برای به خاطر آوردن افراد استفاده می کرد. با این حال در نهایت برخی از جزییات مهم از خاطر جود پاک می شوند.

فیلم Little Fish نسبت به اغلب آثار مربوط به پاندمی قوی تر به نظر می رسد. با توجه به مهارتی که کوک و اوکانل برای بازی در چنین نقش هایی دارند و همینطور سابقه درخشان هارتیگان در امر کارگردانی، انتظار می رود که فیلم پس از اکران با استقبال چشمگیری مواجه شود؛ خصوصا در شرایط فعلی که تمام مردم دنیا در حال رویارویی با پاندمی COVID-19 هستند.

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.