فیلم برداری سریال Hawkeye از هفته آینده آغاز می شود

رسانه کلیک – شواهد جدید نشان می دهند که سریال دیزنی پلاس Hawkeye با بازی جرمی رنر در نقش کلینت بارتون در هفته آینده وارد مرحله فیلم برداری می شود.

فیلم برداری هاکای به عنوان محصول جدید استودیوی مارول، از هفته آینده و در شهر نیویورک آغاز می شود. پس از آغاز فاز چهارم دنیای سینمایی مارول در سال 2021، بالاخره خشکسالی محتوای MCU با بارشی از فیلم ها و سریال های جدید به پایان خواهد رسید. در یکی از این پروژه های جدید، کلینت بارتون (با بازی جرمی رنر) در نقش اصلی، قرار است مربی کیت بیشاپ باشد تا وی را در دنیای MCU جانشین خود کند. مارول اعلام کرده بود که سریال Hawkeye در سال 2021 روی شبکه دیزنی پلاس به نمایش گذاشته می شود، اما این اعلامیه، به پیش از پاندمی کویید-19 و تغییر زمان بندی های تولید فیلم های فاز چهارم باز می گردد.  

جدول زمانی برای ساخت هاکای سرشار از تاخیرها و تغییرات متعدد است. فیلم برداری این محصول قرار بود در تابستان سال 2020 آغاز شود، یعنی زمانی که مارول بالاخره کارگردان های مورد نظر خود برای سری های دیزنی پلاس را پیدا کرد. اما ماه ژوئیه نیز گذشت و هیچ خبری از بروزرسانی مجموعه های جدید به گوش نرسید. به هر حال، رنر اخیرا از تمرین های مخصوص برای بازی در نقش هاکای رونمایی کرده و به نوعی به طرفداران این مژده را داده که احتمالا فیلم برداری به زودی آغاز خواهد شد.

حالا، شواهد جدیدی به چشم خورده اند که حاکی از آغاز فیلم برداری هاکای هستند. کریس ولش، ویراستار رسانه Verge به تازگی با تابلویی مواجه شده که از آغاز فیلم برداری Hawkeye از تاریخ دوم دسامبر در بروکلین نیویورک خبر می دهد. این تابلو، حاوی عبارت Anchor Point بوده که عنوان کاری سریال Hawkeye است. هنوز مشخص نیست که فیلم برداری در بروکلین تا چه مدت به طول می انجامد، چرا که آتلانتای ایالت جورجیا، پایگاه اصلی برای تولید این سریال است.

آغاز فیلم برداری هاکای در هفته آینده، یک نقطه عطف برای این نمایش و همچنین جدید ترین موج مجموعه های پرفروش استودیوی مارول به حساب می آید. تنها یک هفته پس از شروع فیلم برداری Ms.Marvel تصاویر متعددی از آن در فضای آنلاین انتشار یافت، در حالی که ساخت Loki ظاهرا در حال اتمام است. بنابراین می توان گفت که مجموعه Hawkeye سومین نمایش دیزنی پلاس بوده که وارد مرحله فیلم برداری می شود، چرا که ساخت دو محصول قبلی، یعنی The Falcon and The Winter Soldier و WandaVision به پایان رسیده است. ناگفته نماند که استودیوی مارول در حال حاضر روی ساخت دو پروژه دیگر نیز کار می کند، Spider-Man: Homecoming 3 و Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

با توجه به اینکه تعدادی از بازیگران سریال هاکای جهت حضور در صحنه برای هفته آینده فراخوانی شده اند، پس به زودی راز هنرپیشه انتخاب شده برای نقش کیت بیشاپ نیز برملا خواهد شد. ظاهرا مارول این نقش را به هیلی استاینفلد پیشنهاد داده بود، اما حضور او در مجموعه دیکینسون، مشکلاتی را به وجود آورد. تا این لحظه، هیچ خبری در خصوص بازیگر نقش بیشاپ منتشر نشده است. اگر استاینفلد یا هر هنرپیشه دیگری به عنوان کیت بیشاپ در هفته آینده روی صحنه برود، احتمالا اخبار پرباری درباره بازیگران سریال هاکای منتشر خواهد شد. بدیهی است که با آغاز فیلم برداری هاکای در بروکلین، تصاویر جدیدی از این سریال در دسترس طرفداران قرار می گیرد.

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.