Echo Buds های آمازون می‌توانند تمرینات ورزشی را ردیابی کنند

رسانه کلیک – قابلیت جدید ردیابی تمرینات ورزشی به Echo Buds های آمازون اضافه می‌شود و کاربران این Echo Buds ها می‌توانند از طریق برنامه الکسا بر تمرینات ورزشی خود نظارت کنند.

آمازون در حال افزودن قابلیت ردیابی تمرینات ورزشی به Echo Buds های بی سیم خود است. شما می‌توانید در صورت دارا بودن این EchoBuds از همین حالا با گفتن عبارت “الکسا،  تمرین ورزشی را شروع کن”  این ویژگی جدید را فعال کنید.

ردیاب تناسب اندام با استفاده از شتاب سنج های داخلی Echo Buds، همراه با جزئیات اضافه شده به برنامه گوشی‌های هوشمند الکسا برای محاسبه کالری سوزانده شده ، مسافت طی شده و سرعت حرکت کار می‌کند

الکسا قابلیت مربی بدنسازی را به رزومه کاری خود اضافه می‌کند

برای راه اندازی ویژگی جدید، کاربران Echo Buds باید پروفایل‌های تمرینی را تحت تنظیمات دستگاه در برنامه الکسا ایجاد کنند. پس از راه اندازی پروفایل تمرینی، کاربران می توانند ردیابی تناسب اندام را با صوت فعال کنند و در مورد سرعت خود، مکث و پایان جلسات تناسب اندام به روز رسانی دریافت کنند.

برای دیدن داده‌های ذخیره شده از تمرین، کاربران می توانند برنامه الکسا را باز کنند و به برگه تمرینات نگاه کنند، و در این برنامه در قسمت

Devices >Echo & Alexa > Echo Buds قابل دسترسی است.

Echo Buds در حال حاضر از جمله محصولاتی است که در حراج جمعه سیاه با تخفیف قابل توجهی در آمازون روبرو شده است، و آنها را به یکی از کم هزینه ترین Echo Budsهای دارای قابلیت تناسب اندام حال حاضر بازار تبدیل می‌کند.

آمازون سرعت تناسب اندام را انتخاب می‌کند

با توجه به حرکت‌های فزاینده آمازون در فضای سلامتی و تناسب اندام، این ویژگی جدید تعجب آور نیست. در حالی که Amazon Halo به عنوان یک دستگاه نظارت بر سلامت بسیار جامع‌تر طراحی شده است، ویژگی های جدید Echo Buds برای حفظ تناسب اندام تفریحی در داخل اکوسیستم الکسا طراحی شده است.

کسانی که در زندگی روزمره خود از الکسا استفاده می‌کنند بدون شک این ویژگی ها را مفید می دانند، اما با ردیاب های اختصاصی تناسب اندام با قابلیت های بسیار بیشتر، Echo Budsهای این نسل هنوز راهی واقعی برای رقابت دارند.

منبع makeuseof

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.