احتمالا آخرین گوشی از سری گلکسی نوت سال آینده به بازار بیاید

رسانه کلیک – سامسونگ ممکن است قبل از پایان دادن به سری گلکسی نوت از آخرین مدل این سری رونمایی کند، اما این اولین باری نیست که درباره پایان یافتن خط تولید این گوشی‌ها اخباری می شنویم. 

قبل از اینکه سامسونگ به این مجموعه پایان دهد، ممکن است سال آینده حداقل یک گلکسی نوت به بازار عرضه کند. رسانه کره‌ای ET News گزارش داده است که سامسونگ ممکن است سال آینده یک گوشی از سری گلکسی نوت که احتمالا گلکسی نوت 21 است، به بازار عرضه کند.

این اولین بار نیست که می شنویم سامسونگ می خواهد به طور کلی به سری نوت پایان دهد. همین هفته گذشته، یکی دیگر از بیزینس‌های کره ای گزارش داد که سامسونگ S-Pen را به گلکسی S21 اولترا و گلکسی Z Fold 3 اضافه می کند و برای همیشه سری نوت را متوقف می کند. آخرین گزارش همچنین این اطلاعات را تکرار می کند اما به نقل از یک مقام مسئول در صنعت گوشی‌های هوشمند گفته است که سامسونگ این خط تولید را با آخرین گوشی نوت حذف می کند.

یک فرد ناشناسی که درون این صنعت است به ET News گفت: «به احتمال زیاد فقط یک مدل از سری جدید نوت وجود دارد که قرار است در نیمه دوم سال 2021 منتشر شود.» او همچنین  اضافه کرد: «سامسونگ الکترونیک بیشتر به دنبال تمرکز روی گوشی‌های هوشمند تاشو خود است تا سری بعدی نوت که در نیمه دوم سال 2021 رونمایی خواهد شد.»

این گزارش همچنین نشان می دهد که سامسونگ قصد دارد چندین تلفن تاشو را در سال 2021 به بازار عرضه کند. اما قبل از آن، این شرکت به دنبال انجام تحقیقات و توسعه بیشتر در مورد شیشه های بسیار نازک اولترا و همچنین دیجیتایزر است. مورد دوم ورود S-Pen را در گوشی‌های تاشو آسان می کند و این S-Pen باید تاشو باشند تا درگوشی‌هایی مانند گلکسی  Z Fold 3 (در آینده به بازار می آید) کاربرد داشته باشند.

شایعات درباره سری نوت از سال 2018 به گوش می رسد. قبلا، گزارش شده است که این شرکت در حال بحث درباره نام جدیدی برای خط تولید مشترک گلکسی S و نوت است. در حالی که امسال دیگر شایعاتی درباره این موضوع نشنیده ایم، اما حذف خط تولید سری نوت قطعی است. سامسونگ هنوز این گزارش‌ها را تأیید نکرده است، اما ممکن است این شرکت در رویداد رونمایی از گلکسی S21  که در ژانویه است، اطلاعاتی در این زمینه بدهد.

منبع androidauthority

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.