Reddit برای ورود به بازار جهانی اشتراک ویدیو Dubsmash را خریداری کرد

رسانه کلیک – شبکه ارتباطی Reddit از اقدام خود برای خرید شرکت Dubsmash در راستای علاقه خود برای ورود به بازار جهانی اشتراک ویدیو خبر داد.

پلتفرم تجمیع پیوند و بحث و گفتگو Reddit که انجمن‌های بی‌شماری را برای طرح موضوعات مختلف برای کاربران خود ارائه می‌دهد روز یکشنبه اعلام کرد Dubsmash می‌تواند خلا موجود برای سازندگان ویدیو و کاربرانی که کمتر در شبکه های اجتماعی مطرح شده‌اند را پر کند و با سیاست‌های Reddit مبنی بر “مشارکت همه جامعه و تعلق به همه در جهان” مطابقت دارد.

شرکت Dubsmash یک شرکت کوچک مستقر در نیویورک است که توسط Soucit Dash ، Jonas Drüppel و Tim Specht در سال 2014 بنیان گذاشته شد و برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS قابل استفاده است و کاربران می‌توانند بر روی ویدوهای خود صداگذاری کنند.

دابسمش پیش از این 20.2 میلیون دلار توسط سرمایه‌گذاران در Dubsmash سرمایه‌گذاری شده است اما هنوز شرایط مالی و جزییات خرید این شرکت توسط Reddit فاش نشده است.

به گفته Reddit “ویدئو به طور فزاینده‌ای در چگونگی ارتباط مردم با یکدیگر نقش دارد و همچنان که این شرکت در حال گسترش جامعه کاربران خود ادامه می‌دهد، خود را متعهد به ارائه بهترین ابزارهای ممکن برای یافتن، ایجاد و تعامل کاربران با یکدیگر از طریق ویدئو می‌داند.” این شرکت هم‌چنین افزود: “ما همچنین مشتاقانه منتظر جمع‌آوری تیم‌هایمان هستیم تا تجربه بی نظیر خالق Dubsmash را با موتور رشد جامعه Reddit ترکیب کنیم.”

طبق این معامله، Dubsmash مارک و پلت فرم خود را حفظ خواهد کرد. Reddit خدمات ویدیویی خود را در سال 2017 راه اندازی کرد، اما ممکن است ابزارهای Dubsmash که به زودی با این پلتفرم ترکیب می‌شود جاذبه ان را افزایش دهند.

مدیر عامل شرکت Reddit، استیو هافمن ، اظهار داشت: “Reddit و Dubsmash احترام عمیقی نسبت به چگونگی همکاری با هم دارند.” “Dubsmash خالقانی را که کمتر از آنها نمایندگی می شوند، ارتقا می‌دهد، در حالی که Reddit باعث ایجاد حس جامعه و تعلق به هزاران موضوع و احساس مختلف می‌شود. واضح است که ماموریت های ما کاملاً همسو هستند و پلتفرم‌های جامعه محور ما می‌توانند همزمان با یادگیری از یکدیگر همزیستی و رشد کنند. “

منبع zdnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.