فصل دوم سریال Loki به احتمال زیاد ساخته خواهد می شود

رسانه کلیک – مجموعه های ابرقهرمانی مارول در قالب سریال کوتاه هشت قسمتی از شبکه دیزنی پلاس به نمایش در می آیند. اما ظاهرا سریال Loki از این قاعده مستثنی بوده و فصل دوم آن نیز به زودی ساخته می شود.

زمانی که مارول برای نخستین بار از پخش آثار ابرقهرمانی خود در شبکه دیزنی پلاس خبر داد، همه فکر می کردند که این مجموعه ها در قالب سریال های کوتاه به نمایش در بیایند؛ سریال های هشت قسمتی مانند واندا ویژن و فالکون و سرباز زمستان، که دارای یک نقطه آغازین، میانی و پایانی هستند. اما انگار سریال Loki از این قاعده مستثنی است.

مارول و دیزنی ساخت فصل دوم سریال لوکی را رسما اعلام نکرده اند؛ با این حال تریلری که از این مجموعه منتشر شده به نوعی به این مسئله اشاره می کند. کاراکتر تام هیدلستون یا همان لوکی در فیلم انتقام جویان: پایان بازی می میرد؛ اما داستان سریال درباره نسخه لوکی در فیلم Avengers بوده و اینطور که به نظر می رسد مارول از نحوه شکل گیری داستان در شش قسمت اول کاملا راضی و خرسند است.

واندا ویژن یکی دیگر از سریال های مارول است که در ماه جاری از دیزنی پلاس پخش می شود. این سریال در واقع پیش درآمدی از قسمت دوم فیلم دکتر استرنج یعنیDoctor Strange in the Multiverse of Madness است. اما آیا این مسئله می تواند به معنای ادامه یافتن ماجراهای واندا (با بازی الیزابت اولسن) در فصل دوم باشد؟ از طرفی سریال Hawkeye نیز با بازی جرمی رنر و هیلی استانفیلد نیز مراحل تولید را پشت سر می گذارد. آیا این مجموعه نیز می تواند منجر به معرفی رویدادهای جدید و ساخت فصل دوم شود؟

با اینکه هنوز هیچ یک از اخبار فوق توسط کمپانی و استدیوی سازنده تایید نشده، اما صحت هر یک از آن ها شور و شوق مضاعفی را در دل هواداران ایجاد خواهد کرد.

منبع collider

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.