جمع آوری شارژرهای بی سیم Belkin به علت خطر آتش سوزی

رسانه کلیک – پس از مشکلات به وجود آمده مبنی بر آتش سوزی شارژرهای بی سیم Belkin که اپل اقدام به فروش آنها کرده بود، فراخوان عودت این شارژرها توسط شرکت منتشر شد.

کمپانی بلکین فراخوان باز گردانی تمامی شارژر های بی سیم جدید خود که توسط شرکت اپل فروخته شده بود را منتشر کرد. بنا به گفته این شرکت، علت آتش گرفتن این شارژر ها یک نوع نقص ساختاری بوده که منجر به خطراتی همچون شوک الکتریکی می شود.

این کمپانی اعلام کرده است که مبلغ کامل پرداخت شده برای این محصول را به مشتریان خود باز می گرداند. کمیسیون ایمنی محصولات ایالات متحده و بلکین ادعا می کنند که هیچگونه صدمه یا خسارت مالی از طرف خریداران این محصول گزارش نشده است. شرکت بلکین تاکید دارد تمامی خریداران هرچه سریع تر استفاده از این محصول را متوقف و نسبت به عودت آن اقدام نمایند.

شارژرهای بی سیم Belkin توسط فروشگاه های خرده فروشی اپل و یا به صورت آنلاین فروخته شده بودند. با توجه به گزارش ثبت شده توسط کمیسیون ایمنی محصولات ایالات متحده, حدود 2280 عدد از این شارژر ها از جولای تا اکتبر سال 2020 فروخته شده است. مشکلات ناشی از این محصول سال پیش شناسایی شد و شرکت بلکین در ماه دسامبر اعلام کرد که فرایند باز پس گیری این محصول را انجام خواهد داد. با استناد به وبسایت کمیسیون ایمنی محصولات ایالات متحده, فراخوان عودت شارژر های بی سیم بلکین چهارشنبه سیزدهم ژانویه آغاز شد. همچنین کمپانی بلکین یک هشدار ایمنی در وب سایت خود منتشر کرد که از تمام خریداران شارژر های بی سیم و قابل حمل این شرکت درخواست کرد که بصورت داوطلبانه اقدام به عودت این محصول نمایند. دلیل این امر احتمال داغ شدن و آتش سوزی یا وارد کردن شوک الکتریکی به مشتریان اعلام شده است.

باید دید آیا همه خریداران شارژرهای بی سیم Belkin اقدام به بازگردانی این محصول خواهند کرد یا خیر.

منبع Gadgets360

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.