تریلر خونین فیلم Willy’s Wonderland رسما منتشر شد

رسانه کلیک –  فیلم مهیج و ترسناک Willy’s Wonderland دوازدهم فوریه 2021 به نمایش در می آید. اخیرا تریلر جدیدی منتشر شده که ستاره این فیلم یعنی نیکلاس کیج را در حال مبارزه با اسباب بازی های شیطانی نشان می دهد.

اسکرین مدیا اخیرا با انتشار یک تریلر جدید از Willy’s Wonderland ، فضای کلی فیلم را برای ما ترسیم کرده است. در این تریلر شاهد مبارزه نیکلاس کیج، با موجودات انیماترونیک شیطانی هستیم که همگی در یک مجموعه تفریحی قدیمی و متروک گیر افتاده اند. از دیگر بازیگران این فیلم می توان به امیلی توستا (بازیگر سریال مهمانی پنج نفره) ریک ریتز (سریال رزیدنت)، کریس وارنر (فیلم ماشته) و بث گرنت (دانی دارکو، سرعت و جایی برای پیرمردها نیست) اشاره کرد. وظیفه کارگردانی مجموعه بر عهده کوین لویس است.

در تریلر فیلم می بینیم که خودروی نیکلاس کیج در نزدیکی یک مجموعه تفریحی دورافتاده خراب شده و از حرکت می ایستد. صاحب مجموعه به او پیشنهاد کمک می کند، البته به شرطی که وی چند روزی وظیفه سرایداری پارک را بر عهده بگیرد. غافل از اینکه اسباب بازی های انیماترونیک که روزگاری قلب تپنده پارک بودند، شب ها زنده شده و به جان ساکنین می افتند. حال سرایدار باید برای دیدن طلوع مجدد آفتاب، با این موجودات شیطانی به مبارزه بپردازد.

اسباب بازی هایی که در فیلم Willy’s Wonderland همگی برگرفته از شخصیت های محبوب کارتونی و آشنا هستند و تماشای آن ها با ظاهری خبیث و خون آلود می تواند با کودکی ما مغایر باشد. البته فراموش نکنیم که ربات های انیماترونیک به طور کلی قدری ترسناک و مرموز به نظر می رسند. تریلر ترسناک ویلیز واندرلند در دوازدهم فوریه 2021 (بیست و چهارم بهمن) به روی پرده نقره ای رنگ سینما می رود. باید دید که آیا تا آن موقع محدودیت های موجود در خصوص رفتن به سالن های آمریکا برطرف خواهد شد یا خیر.

منبع collider

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.