مرحله دوم داوری سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران آغاز شد

رسانه کلیک – شواری داوری سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران از امروز (۲۸ دی ۹۹) به مدت ۲ روز به صورت آنلاین به بررسی و انتخاب کاندیدای سایت‌ ها و اپلیکشن‌ های شرکت کننده در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران می پردازد. شورای داوری هر سال پس از پایان مرحله اول داوری، در هر گروه از میان سایت ‌ها و اپلیکیشن ‌هایی که بیشترین تعداد رأی را دارند پنج اثر را به عنوان کاندید بهترین سایت و اپلیکیشن سال انتخاب می‌ کند.

مرحله اول داوری یکم آذر ۹۹ آغاز شد و تا تاریخ ۲۷ دی ۱۳۹۹ ادامه داشت. در این مرحله از بین ۲۰۳۵ اثر تایید شده و شرکت کرده در سیزدهمین جشنواره وب وموبایل ایران، ۱۸۸۱ اثر در ۶۶ گروه توسط ۲۵۱۲ داور و با ثبت ۱۱۹۴۵۱ رأی مورد ارزیابی قرار گرفته است.

در مرحله اول داوری از یکسو به پیشنهاد داوران عمومی ۱۵۹ اثر از داوری خارج شدند و از سوی دیگر ۵۹۳ اثر نیز به دلیل دارا نبودن حد نصاب (۲۵ درصد رأی مثبت) حذف شدند.

در ادامه دوازده اثر هر گروه که بیشتری رأی را کسب کردند به عنوان کاندیداهای پیشنهادی به شورای داوری ارایه شدند. در همین راستا مرحله دوم داوری سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران آغاز می شود و شورای داوری امروز و فردا با بررسی دقیق آثار از هر گروه حداکثر ۵ اثر را به عنوان کاندید معرفی خواهد کرد.
در ادامه و پس از شروع مرحله سوم داوری از اول بهمن ماه ۹۹، تمام داوران عمومی می‌توانند با مراجعه به پنل داوری مجدد در رای گیری مشارکت کرده و از میان پنج کاندید هر گروه یک اثر را به عناون برترین اثر انتخاب و معرفی کنند. در نهایت در یکم اسفند ماه ۱۳۹۹ در هر گروه یک برنده به عنوان بهترین سایت یا بهترین اپلکیشن معرفی خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.