هر آنچه تا کنون راجع به اپل واچ SE2 می دانیم

رسانه کلیک – آنچه که ما انتظار داریم تا در اپل واچ SE2 ببینیم، یک ساعت هوشمند جدید با باتری بهبود یافته و قابلیت صفحه نمایش همیشه روشن است. در ادامه با ما همراه باشید تا با سایر مشخصات این محصول آشنا شوید.

شرکت اپل با عرضه اپل واچ SE2 در سال ۲۰۲۰، یک محصول تقریبا جدید را به علاقه مندان این شرکت عرضه کرد که یک جایگزین مقرون به صرفه برای اپل واچ سری ۶ بود. ما در این مطلب هر آنچه راجع به اپل واچ SE2 می دانیم را با شما به اشتراک می گذاریم.

قیمت و زمان عرضه احتمالی اپل واچ SE2

البته که هیچ زمان دقیقی برای معرفی این ساعت هوشمند وجود ندارد، اما از آنجا که مدل قبلی سال گذشته در پانزدهم ماه سپتامبر معرفی شد، احتمال دارد که زمان رونمایی از این ساعت جدید نیز در ماه سپتامبر یا در کنار آیفون ۱۳ و واچ سری ۷ باشد.

اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته فقط یک مدل اپل واچ اس ای معرفی شد. بنابراین احتمال دارد که امسال هیچ مدل جدیدی از این ساعت مقرون به‌ صرفه معرفی نشود‌. قیمت احتمالی اپل واچ SE2 نیز احتمالا همانند سال قبل ۲۷۹ دلار باشد.

اخبار و شایعات

ما هنوز هیچ اطلاعات رسمی درباره محصول فوق در دست نداریم. اما چیزی که می دانیم این است که آقای تیم کوک در یکی از مصاحبه های خود درباره آینده اپل واچ ها اعلام کرد که هنوز ویژگی های بسیاری برای عرضه وجود دارد. 

چه انتظاراتی از اپل واچ SE2 داریم؟

چندین بهبود وجود دارند که ما می‌ خواهیم در ساعت آینده مقرون به صرفه اپل ببینیم که شامل موارد زیر می شود:

۱- وجود ویژگی صفحه نمایش همیشه روشن

اپل واچ اس ای نسل گذشته از قابلیت صفحه نمایش همیشه روشن بهره مند نبود که در مقایسه با واچ سری ۶، جای خالی آن به شدت حس می شد.

شرکت کوپرتینویی ممکن است برای اینکه حس و حال خاص بودن به سری ۶ بدهد از این ویژگی برای این سری استفاده کرده باشد. اما انتظار داریم شاهد دیدن این قابلیت کاربردی در اپل واچ SE2 باشیم.

۲- باتری با طول عمر طولانی تر

مدل اس ای سال گذشته عمر باتری به مراتب بهتری را نسبت به بقیه مدل ها داشته است. اما طول عمر یک روز و نیم آن نمی توانست رقبای سر سخت خود را شکست دهد. پس برای مدل آینده این ساعت، ما انتظار یک باتری بهبود یافته داریم تا بتواند حداقل ۲ روز دوام بیاورد.

۳- قیمت مناسب تر از مدل قبلی

با اینکه واچ اس ای سال گذشته با قیمتی کمتر از سری ۶ عرضه شد، اما این ساعت ارزان ترین محصول پوشیدنی ارائه شده از طرف اپل نبوده و می تواند امسال قیمتی پایین تر داشته باشد. پس ما انتظار داریم که اپل واچ SE2 با قیمتی کمتر از سال گذشته عرضه شود.

۴- تنوع رنگ بیشتر

اپل واچ اس ای فقط در رنگ های طلایی، نقره ای و خاکستری عرضه شد. مشکلی درباره این رنگ ها وجود ندارد اما ما انتظار داریم که اپل واچ های امسال با رنگ های متنوع تری عرضه شوند. همانند یک رنگ براق و جذاب مثل قرمز. البته کاربران مثل همیشه می توانند بندهایی رنگ و مدل های مختلف تهیه کنند، اما منظور ما در اینجا رنگ بدنه اپل واچ SE2 است.

۵- کنترل اکسیژن خون

در کنار قابلیت صفحه نمایش همیشه روشن، یکی از ویژگی های مهمی که جای خالی آن در مدل اس ای سال گذشته حس می شد، قابلیت مانیتورینگ اکسیژن خون است. این ویژگی بسیار کاربردی شاید برای بسیاری از کاربران استفاده ای نداشته باشد با این حال ما انتظار دیدن آن را در نسل دوم واچ اس ای داریم.

البته امکان دارد این ویژگی به عنوان یک قابلیت خاص برای ساعت های گران قیمت این شرکت باقی بماند.

منبع Techradar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.