حضور کنت برانا در سریال This Sceptred Isle تایید شد

رسانه کلیک – حضور کنت برانا در سریال کوتاه This Sceptred Isle تایید شد. این بازیگر و کارگردان معروف در نقش نخست وزیر انگلستان یعنی بوریس جانسون روی صحنه می رود.

کنت برانا در سریال کوتاه This Sceptred Isle به عنوان نخست وزیر انگلستان ایفای نقش خواهد کرد. برانا یکی از معروف ترین بازیگران و کارگردانان بریتانایی به حساب می آید که از جمله کارهای او می توان به فیلم های متعدد اقتباس شده از شکسپیر، نظیر هملت و هیاهوی بسیار بر سر هیچ اشاره کرد. برانا در چند دهه اخیر، در نقش های مختلفی همچون هنینگ فون ترسکو، مامور آلمانی در فیلم والکیری و لارنس اولیور در فیلم هفته ای که با مرلین گذراندم، درخشش خوبی داشته است. حال، وی برای بازی در نقش یکی دیگر از مشاهیر انگلیسی انتخاب شده که روایتش هنوز ادامه دارد.

سریال این جزیره محرمانه با کارگردانی و کمک نویسندگی مایکل وینترباتم، ماجراهای بوریس جانسون را در تلاطم روزهای اولیه پاندمی کویید-19 به تصویر می کشد. طبق گزارش THR، این سریال پنج قسمتی از شبکه Sky پخش خواهد شد. مینی سریال جدید شامل مصاحبه ها و اظهارات افراد از بخش های مختلف حکومتی، بررسی واکنش های سیاسی انگلستان و همینطور نحوه پاسخگویی از سوی کارمندان خط مقدم می شود.

به نظر می رسد که سریال This Sceptred Isle به یکی از قدرتمندترین کارهای اخیر کنت برانا تبدیل خواهد شد و فروش خوبی را به همراه داشته باشد. این بازیگر رابطه صمیمی با کریستوفر نولان دارد و در دو فیلم معروف این کارگردان، یعنی دانکرک و تنت به ایفای نقش پرداخته است. کنت بازیگر توانمندی است که از یک طرف در نقش یک شخصیت روان پریش (در فیلم تنت) و از طرف دیگر در نقش یک شخصیت دوست داشتنی و باهوش نظیر هرکول پوآرو (در فیلم قتل در قطار سریع السیر شرق) استعداد خود را به رخ همگان می کشد. جای تعجبی ندارد که مخاطبین مشتاق دیدن بازی وی به عنوان چهره ای واقعی تر همانند بوریس جانسون هستند.  

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.