برترین اپلیکیشن ها برای برطرف کردن تاری عکس‌ها در گوشی‌ اندرویدی

رسانه کلیک – اپلیکیشن‌های زیادی وجود دارد که از آن‌ها می‌توانید برای برطرف کردن تاری عکس‌ها در گوشی‌ اندرویدی استفاده کنید. یکی از این اپلیکیشن‌ها، اپلیکیشن دوربین است و دیگری اپلیکیشن Remini.

در این مطلب روش استفاده از اپلیکیشن دوربین گوشی اندرویدی و اپلیکیشن Remini را برای برطرف کردن تاری عکس در گوشی اندرویدی آموزش خواهیم داد.

استفاده از اپلیکیشن دوربین برای برطرف کردن تاری عکس‌ها در گوشی اندرویدی

اپلیکیشن دوربین در نسخه‌های جدید ویندوز مجهز به قابلیت برطرف کردن تاری تصویر و عکس هستند. در ای اپلیکیشن از تکنولوژی هوش مصنوعی برای از بین بردن تاری عکس استفاده می‌شود.

برطرف کردن حالت تاری عکس‌ها برای برطرف کردن تاری عکس می‌توانید از حالت‌های “fresh” ، “natural”، “Clear” و یا “Tranquil” استفاده کنید.

برطرف کردن حالت تاری عکس‌ها استفاده از اپلیکیشن Remini برای برطرف کردن تاری عکس‌ها در گوشی اندرویدی

اپلیکیشنRemini  یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش تصویر برای گوشی اندرویدی است.

گوشی اندرویدی برای استفاده از اپلیکیشن ابتدا آن را رو گوشی خود نصب کنید. برای کار با آن نیاز به استفاده از حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی فیس‌بوک و یا گوگل دارید. برای شروع کار با اپلیکیشن Remini ابتدا روی منوی Enhance در صفحه خانه اپلیکیشن کلیک کنید.

گوشی اندرویدی این قابلیت به شما کمک می‌کند تا تصویر را شارپ‌تر کنید. علاوه بر این نویزهای روی تصویر را نیز از بین می‌برد و برای بالا بردن کیفیت تصویر و برطرف کردن تاری عکس کاربرد زیادی دارد. بعد از انتخاب گزینه Enhance روی گزینه Use it برای کاهش تاری تصویر و عکس کلیک کنید.

گوشی‌ اندرویدیوقتی تصویر خود را در گوشی‌ اندرویدی انتخاب کردید، روی دکمه قرمز رنگ که Creat a task نام دارد کلیک کنید. در اپلیکیشن Remini زمانی که کار ویرایش تصویر در حال انجام شدن است یک کلیپ تبلیغاتی برای کاربر نمایش داده می‌شود. اگر شما نسخه Pro این اپلیکیشن را خریداری کنید و از آن برای برطرف کردن تصویر استفاده کنید نیازی به تماشای ویدیوهای تبلیغاتی ندارید.

گوشی‌ اندرویدیوقتی کار ویرایش تصویر و عکس در گوشی‌ اندرویدی انجام شد، نتیجه ویرایش به همراه نسخه بدون ویرایش عکس در کنار هم نمایش داده می‌شوند. مسلماً قابلیت‌های نسخه Pro اپلیکیشن در برطرف کردن تار عکس بسیار بیشتر است. بنابراین اگر میزان تاری در عکس شما بسیار زیاد بهتر است از نسخه Pro اپلیکیشن Remini استفاده کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.