تاریخ عرضه فیلم Escape Room 2 به ژانویه 2022 موکول شد

رسانه کلیک – به دلیل پاندمی کرونا، کمپانی سونی پیکچرز تصمیم گرفته تا عرضه فیلم Escape Room 2 را از سال 2021 به تاریخ هفتم ژانویه سال 2022 موکول کند.

سونی پیکچرز به تازگی تاریخ عرضه فیلم Escape Room 2 را برای 7 ژانویه سال 2022 تنظیم کرده است. این فیلم به کارگردانی مجدد آدام روبیتل، صحنه هنرنمایی بازیگرانی همچون تیلور راسل و لوگان میلر است. علاوه بر راسل و میلر، ایزابل فورمن، توماس کوکرل، هالند رودن، کارلیتو الیورو و ایندیا مور نیز در قسمت دوم فیلم اتاق فرار بازی می کنند.

ساخت قسمت دوم اتاق فرار مدت کوتاهی پس از پخش قست اول اعلام شد. عرضه این فیلم بارها به تعویق افتاده است. اتاق فرار 2 ابتدا قرار بود در 17 آوریل سال 2020 به نمایش گذاشته شود. سپس تاریخ عرضه آن برای نخستین بار، به 30 دسامبر همان سال موکول شد. این تاخیر ربطی به اپدیمی کرونا نداشت. البته سونی تصمیم گرفت تا فیلم Escape Room 2 را به عنوان یکی از فیلم های 2021 به نمایش بگذارد و به همین دلیل، 30 دسامبر به اول ژانویه سال 2021 تغییر یافت. اما ژانویه گذشت و خبری از پخش اتاق فرار 2 نشد، تا وقتی که در ماه اکتبر، سونی عرضه این فیلم را به موعدی نامشخص موکول کرد. حال با توجه به اعلام تاریخ جدید برای سال 2022، سه سال وقفه بین فیلم اصلی و قسمت دوم به وجود آمده است. 

ژانویه 2022 به عنوان تاریخ عرضه جدید، باعث می شود که اتاق فرار 2 اولین فیلم از سه نمایش ترسناکی باشد که در این ماه به نمایش گذاشته خواهد شد. یک هفته بعد از پخش Escape Room 2، فیلم Scream 5 پخش می شود. کمی بعد، یعنی در تاریخ 21 ژانویه نیز شاهد عرضه Morbius خواهیم بود. تعویق نمایش فیلم های موربیوس، آنچارتد و حالا اتاق فرار 2 و انتقال آن ها از سال 2021 به سال 2022، درست مشابه استراتژی سال گذشته سونی است. این کمپانی در سال 2020 نیز تاریخ تمام فیلم های خود را به سال 2021 موکول کرد. حال که در سال 2021 به سر می بریم، این اتفاق مجددا تکرار شده و سونی سعی می کند تا با اعلام تاریخ انتشار محصولات خود، از سایر رقبا پیشی بگیرد.

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.