تریلر فیلم The Courier با بازی بندیکت کامبربچ منتشر شد

رسانه کلیک – بندیکت کامبربچ در فیلم The Courier بازی می کند. این فیلم داستان واقعی یک تاجر بریتانیایی را به تصویر می کشد که به عنوان جاسوس توسط MI6 استخدام می شود.

بندیکت کامبربچ در فیلم جدید The Courier به عنوان یک تاجر بریتانیایی ظاهر می شود که به استخدام MI6 درآمده است. کامبربچ هم اکنون به خاطر بازی در نقش دکتر استرنج در دنیای سینمایی مارول بر سر زبان ها افتاده که نخستین بار در سال 2016 عرضه شد. از آن زمان به بعد، بندیکت در چندین فیلم MCU از جمله Thor: Ragnarok و همینطور Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame روی صحنه آمد. وی در حال حاضر مشغول پروژه Spider-Man: Homecoming 3 بوده و سپس خود را برای بازی در قسمت دوم دکتر استرنج با عنوان Doctor Strange in the Multiverse of Madness آماده می کند.

خارج از دنیای MCU، کامبربچ به عنوان یک بازیگر دراماتیک شناخته می شود که شهرت فراوانی را با بازی در سریال Sherlock به دست آورد. این سریال محصولی از BBC بوده و در واقع نسخه مدرنیته شرلوک هولمز در ادبیات کلاسیک است، بدون اینکه اصالت شخصیت ذره ای فراموش شود. این بازیگر به لطف صدای فوق العاده خود، در انیمیشن هایی نظیر سه گانه Hobbit و The Grinch نیز وظیفه صداپیشگی را بر عهده داشته است. کامبربچ همچنین در فیلم های درامی مانند The Imitation Game بازی کرده و نامزد بهترین بازیگر در مراسم اسکار شد. وی با بازی در فیلم Tinker Tailor Soldier Spy در کنار بزرگانی همچون جان لوکاره، گری لولدمن و کالین فرث، حضور پیدا کرده و تجربه بازی در فیلم جاسوسی را به دست آورده است.

استعداد بی نظیر کامبربچ حتی در تریلر فیلم The Courier نیز به چشم می آید، که پیش نمایش آن قبلا تحت نام Ironbark در جشنواره فیلم ساندنس در ژانویه سال 2020 به نمایش گذاشته شد. این فیلم تحت نام جدید The Courier قرار بود در اوت سال 2020 عرضه شود.  اما پس از دو مرتبه اعلام تعویق، بالاخره برای 19 مارس برنامه ریزی شد. تریلر و پوستر منتشر شده به همراه آن، لحظات دلهره آور یک جاسوس جنگ سرد را به تصویر می کشد. کامبربچ در نقش یک مهندس و فروشنده به نام گرول وین بازی می کند که به استخدام MI6 در می آید. ماموریت او به عنوان یک فروشنده ساده، انتقال اطلاعات حساس به USSR است.

علاوه بر بندیکت کامبربچ، هنرپیشه های دیگری نظیر ریچل بروزناهان (خانم میزل شگفت انگیز) به عنوان یک مامور CIA و جسی باکلی (من به پایان دادن به اوضاع فکر می کنم) به عنوان همسر گرول در فیلم پیک بازی می کنند. مراب نینیدزه نیز در نقش اولگ پنکوفسکی ظاهر می شود؛ همان ژنرال روسی که با نام کد Ironbark با MI6 همکاری دارد. بعید به نظر می رسد طرفداران MCU چندان از The Courier استقبال کنند. اما این فیلم، نمایشی از یک داستان واقعی است که به خوبی در ژانر دلهره آور جاسوسی قرار می گیرد.  

فیلم The Courier سومین ساخته کارگردان بریتانیایی به نام دومینیک کوک است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که نقاط قوت این محصول به هنرنمایی بازیگران و صحنه های آن بستگی دارد. طرفداران داستان های دراماتیک بی شک از دیدن فیلم پیک لذت خواهند برد. فعلا خبری از عرضه VOD نیست، اما به محض بازگشایی سینماها در تاریخ 19 مارس، می توان روایت گرول وین را روی پرده نقره ای مشاهده کرد.

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.