شیائومی Mi Air Charge تجربه واقعی شارژر بیسیم را به شما می‌دهد

رسانه کلیک – شرکت شیائومی جز معدود کمپانی‌هایی است که در ابداع تکنولوژی‌های جدید پیشتاز است. شیائومی Mi Air Charge جدیدترین محصول معرفی شده از این شرکت است.

طی سال های اخیر، شرکت شیائومی جز کمپانی‌هایی است در معرفی تکنولوژی‌های جدید، از دیگر رقبا پیشی گرفته است. برای مثال گوشی Mi Mix یکی از محصولات اعجاب انگیز این کمپانی بود که صفحه نمایش در سرتاسر آن کشیده بود. همچنین، با معرفی فناوری شارژ بی سیم ۸۰ وات خود ثابت کرد که یکی از پیشگامان فناوری شارژ است. شیائومی Mi Air Charge فناوری شارژ بی‌سیم را به طور کامل متحول خواهد کرد. از طریق این شارژر می توان چندین دستگاه را به راحتی و بدون نیاز به هیچ کابل و یا شارژر ایستایی، شارژ کرد.

به گفته شیائومی این فناوری از طریق ارسال امواج میلیمتری مستقیم به دستگاه‌های اطراف و تبدیل آنها به انرژی الکتریکی، آنها را شارژ می‌کند. گفته می‌شود که این شارژر جدید، دارای ۵ آنتن تشخیص فاز است که به آن کمک می‌کند موقعیت تلفن هوشمند را در یک اتاق در میلی ثانیه پیدا کند. همچنین دارای ۱۴۴ آنتن پرتو شکل است که امواج میلی متری را انتقال می‌دهد.

به گفته این شرکت Mi Air Charge می‌تواند چندین دستگاه را از فاصله دور و با سرعت ۵ وات برای هر دستگاه، آنها را شارژ کند. در حالی که این سرعت برای شارژ کردن گوشی‌های حال حاضر بسیار پایین‌تر از سرعت شارژ با کابل است. اما هدف شرکت شیائومی شارژ کردن دستگاه های کوچک تر و لوازم خانگی است.

با توجه به یک گزارش در شبکه اجتماعی ویبو، هدف این شرکت برای ساخت این شارژر کاربردی، شارژ کردن دستگاه‌های کوچکی همچون ساعت‌های هوشمند و مچ بندهای سلامتی است. همچنین دستگاه امکان شارژ دیگر دستگاه‌ها همچون اسپیکر‌ها و لامپ‌های رومیزی را خواهد داشت و به طور کلی هدف از ساخت این شارژر از بین بردن نیاز به کابل‌ها برای شارژ کردن دستگاه های مختلف است. 

منبع GIZMOCHINA

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.