شیائومی K40 و K40 Pro قبل از رونمایی به نمایش در آمدند

رسانه کلیک – پردازنده اسنپدراگن ۸۸۸ امسال قرار است بر روی گوشی های زیادی مورد استفاده قرار گیرد که شیائومی K40 و K40 Pro نیز در آن دسته از محصولات منتخب هستند.

شرکت شیائومی به تازگی از جدیدترین پرچمدار خود با نام Mi 11 رونمایی کرده است که قرار است در ماه جاری وارد بازار شود. این گوشی از جدیدترین پردازنده شرکت کوالکام یعنی اسنپدراگن ۸۸۸ استفاده می کند.

حال خبر هایی مبنی بر معرفی نسخه مقرون بصرفه این گوشی در چین منتشر شده است که توسط زیر مجموعه این شرکت یعنی کمپانی ردمی تولید شده اند. با توجه به تصاویر تبلیغاتی منتشر شده، قرار است دو گوشی شیائومی K40 و K40 Pro در چین معرفی شوند که شباهت زیادی با مدل Mi 11 دارند.

مدیر کل ردمی، آقای لو ویبینگ در شبکه اجتماعی ویبو مشخصات کلیدی محصول مورد بحث را منتشر کرده و بیان کرده است که این گوشی در ۲۵ فوریه با قیمت حدودی ۴۶۳ دلار معرفی خواهند شد. شاید گفتن این مسئله زود باشد، اما K40 احتمالاً در میان مقرون به صرفه ترین گوشی های دارای پردازنده اسنپدراگن ۸۸۸ قرار خواهد گرفت. اما نکته ای که وجود دارد این است که گوشی مورد بحث فقط در بازار چین عرضه خواهد شد و دستیابی به آن در ایران برای کاربران، اندکی مشکل خواهد بود.

از جمله اطلاعات منتشر شده درباره این گوشی می‌توان به باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری و استفاده از بهترین و گران قیمت ترین صفحه نمایش تخت در این گوشی اشاره کرد.

اگر قرار باشد که محصول مورد بحث، راه نسل های گذشته خود را ادامه دهد، نمی توانیم از آن انتظار یک پرچمدار تمام عیار را داشته باشیم. زیرا شیائومی برای کاهش قیمت و متقاعد کردن مشتریان به خرید این گوشی، باید از افزودن یکسری از ویژگی ها صرف نظر کند. درحالی که هنوز هیچ صحبتی از حضور این گوشی در بازار جهانی به میان نیامده است، اما احتمال دارد که این محصول مقرون به صرفه در ماه های آینده، راه خود را به بازار هایی همچون هند و اروپا باز کند.

با توجه به نزدیک شدن زمان رونمایی این دو گوشی، اطلاعات منتشر شده درباره آن بیشتر می شوند. در جدیدترین اطلاعات منتشر شده توسط مرجع صدور گواهینامه چین، واضح ترین تصویر از این دو گوشی به نمایش در آمده است. هردو این محصولات به نظر می رسد که زبان طراحی Mi 11 را به ارث برده اند. مدل K40 از اسنپدراگن ۸۷۰ بهره خواهد برد و یک مجموعه دوربین سه گانه در پشت آن به چشم می خورد. در صورتی که نسخه پرو از یک مجموعه دوربین چهارگانه بهره مند است.

رونمایی رسمی از این محصولات در ۲۵ ماه میلادی جاری خواهد بود و انتظار میرود که بعد از آن، در بازار های جهانی شاهد حضور آنها باشیم.

منبع AndroidPolice

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.