سریال جدید Constantine ؛ محصول مشترک وارنر بروز و HBO Max

رسانه کلیک – سریال جدید Constantine به عنوان پروژه مشترک وارنر بروز و HBO Max در راه است، ولی بازیگر دیگری برای ایفای نقش اصلی انتخاب خواهد شد.

مجموعه جدید Constantine محصول استودیوی Bad Robot متعلق به جی. جی. ابرامز در حال ساخت بوده و از شبکه HBO Max پخش می شود. فصل اول این سریال از شبکه NBC پخش شده و مت رایان بازیگر نقش جان کنستانتین بود. هرچند که خبری از فصل دوم نشد. مت رایان همچنین در سریال Legends of Tomorrow در نقش کنستانتین روی صحنه آمد. ولی پیش از رایان، کیانو ریوز در فیلم Constantine محصول سال 2005 به کارگردانی فرانسیس لارنس، در نقش این جادوگر افسانه ای بازی کرد.

جان کنستانتین به عنوان یکی از کاراکترهای عجیب دنیای دی سی، نخستین بار در سال 1985 معرفی، و مجموعه وی از سال 1988 آغاز شد. داستان کنستانتین آمیخته ای از یک تخیل کاراگاهی جنایی، پر از دود سیگار و فانتزی اسرارآمیز تاریک است. این شخصیت برای دهه ها به عنوان یک بخش منحصر به فرد و ستودنی از دنیای DC شناخته می شود. بسیاری از طرفداران کنستانتین، منتظر مشاهده محتوای سینمایی پربارتر و جذاب تری از  مدل DCEU هستند.

به نظر می رسد که انتظار طرفداران خیلی زود برآورده می شود، چون طبق گزارش جدید The Illuminerdi، وارنر بروز و بد روبات در حال تولید یک سریال جدید کنستانتین برای HBO Max هستند. ظاهرا وارنر بروز به دنبال بازیگر جدیدی برای نقش کنستانتین می گردد. گفته می شود که ریز احمد، یکی از گزینه های مورد نظر برای این نقش است. خبر The Illuminerdi تا حدی با شایعات 2020 مبنی بر توافق جی. جی. ابرامز جهت ساخت فیلم کنستانتین برای وارنر بروز مطابقت دارد. به بیان بهتر، اگر گزارش جدید صحت داشته باشد، می توان گفت که تصمیم برای یک نمایش سینمایی، جای خود را به ساخت یک سریال جدید داده است.

کنستانتین یکی از شخصیت های محبوب DC بوده و هست. بنابراین ایده ساخت سریال جدید کنستانتین ، خبر مهم و هیجان انگیزی برای طرفدارها به حساب می آید. فیلم کنستانتین کیانو ریوز در سال 2005، به نوعی به یک کلاسیک فرقه ای تبدیل شده و هنرنمایی اخیر مت رایان در این نقش، مورد استقبال و ستایش فراوانی قرار گرفته است. ناگفته نماند که شخصیت کنستانتین راه زیادی برای جلب توجه طرفداران غیر DC دارد و اینجاست که پلتفرم HBO Mac به کمک این احضار کننده روح بی پروا و نترس می رود.

همچنین احتمال می رود که سریال جدید کنستانتین به شایعات گذشته درباره مجموعه Justice League Dark (HBO Max) ربط داشته باشد. از طرف دیگر، پروژه جدید کنستانتین می تواند نشانه ای از نمایش مجدد داستان A Swamp Thing روی HBO Max باشد، که پس از عرضه در سال 2019، به سبب انتقادهای فراوان، پس از مدت کوتاهی کنسل شد، چرا هر دو کاراکتر DC قرار است در اقتباس آینده Justice League Dark ظاهر شوند. ناگفته نماند که گزارش جدید هنوز به طور رسمی مورد تایید قرار نگرفته، ولی در صورت صحت آن، طرفداران دی سی دلایل متعددی برای اشتیاق و خوشحالی خواهند داشت.

منبع screenrant
1 نظر
  1. زنجاب می گوید

    فیلم خیییییلییییی خوبی بود از http://www.zanjab.com عوامل تهیه و تولیدش تشکر میکنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.