یوتیوبر مشهور: از اینکه سال ۲۰۱۷ حدود ۳۷ بیتکوین برای خرید ماشین خرج کردم، پشیمانم!

رسانه کلیک-یک یوتیوبر از اینکه ۳۷ بیتکوین برای خرید دو خودرو هوندا خرج کرده است پشیمان است. ارزش کنونی این مقدار بیتکوین ۱.۸ میلیون دلار است. او می‌گوید با دیدن قیمت فعلی بیتکوین احساس افسردگی می‌کند.

به گزارش کریپتونیومدیا، افزایش قابل‌توجه ارزش بازار بیتکوین بدون تردید موجب شده است تا بسیاری از سرمایه‌گذاران کم‌طاقت از خرج کردن بیتکوین‌های خود احساس پشیمانی کنند؛ چراکه آنها بیتکوین خود را برای مواردی خرج کرده‌اند که حالا در مقایسه با قیمت این ارز دیجیتال ارزش بسیار کمتری دارد. یکی از جدیدترین این موارد درباره یک یوتیوبر است. او در این خصوص ویدئویی را با عنوان «احمقی که ۱.۸ میلیون دلار بیت کوین برای هوندا‌های قدیمی خرج کرد» منتشر کرد. او می‌گوید با دیدن قیمت فعلی بیتکوین احساس افسردگی می‌کند.

کریس کات (Chris Cut) یوتیوبر علاقه‌مند به ماشین‌های هوندا و با نام کاربری «NSXTRA»، در این ویدیو روایت می‌کند که ۳۰,۵۰۰ دلار بیت کوین در سال ۲۰۱۷ برای خرید یک خودرو هوندا NXS Targa پرداخت کرده است. در آن زمان قیمت بیتکوین حدود ۱,۰۰۰ دلار بود و این یعنی او حدود ۳۰.۵ بیتکوین در آن زمان خرج کرد. در آن زمان NSXTRA این معامله اتومبیل را پیشنهاد خوبی می‌دانست، تا جایی که آنرا «یک سرقت» نامید. به گفته او این اتفاق درست در روز ولنتاین رخ داد.

بعد‌ها در سال ۲۰۱۸، او با حدود ۶.۵ بیتکوین خودرو هوندای دیگری در روز جمعه سیاه خریداری کرد. در آن زمان هر بیتکوین با قیمت ۴,۳۰۰ دلار خرید و فروش می‌شد. در کل او حدود ۳۷ بیتکوین برای خرید خودرو‌های هوندا هزینه کرد و حالا پشیمان است، زیرا این ارز‌های دیجیتال با قیمت امروز بیتکوین، بیش از ۱.۸ میلیون دلار ارزش دارند. او گفت:

من محاسباتی انجام دادم، از دست خودم عصبانی هستم و احساس افسردگی می‌کنم. بدیهی است که پشیمان هستم، زیرا امروز می‌توانستم با آن قیمت چند خودرو NSX خریداری کنم. در اصل من ۳۷ بیتکوین را به ۲ بیت کوین تبدیل کردم.

سال گذشته نیز یک خبرنگار حوزه فناوری در آمریکا از اینکه ۱۰ بیتکوین خود را سال ۲۰۱۳ در یک مهمانی شام سوشی خرج کرد ابزار پشیمانی کرد. در آن زمان ارزش بیتکوین‌هایش ۱,۰۰۰ دلار بود. اما این مقدار بیتکوین اکنون بیش از ۴۹۰,۰۰۰ دلار ارزش دارد و با آن می‌توان تعداد زیادی وعده سوشی خرید.

 

منبع ارزدیجیتال

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.