تیگو 7 پلاس و تیگو 8 به عنوان محصولات جدید مدیران خودرو قیمت‌گذاری شدند

رسانه کلیک – بر اساس اطلاعات منتشر شده، شرکت مدیران خودرو طی هفته‌های گذشته اقدامات مرتبط با ارزش گذاری تیگو  7 پرو ( تیگو 7 پلاس ) و شاسی بلند تیگو ۸ را به مرحله نهایی رسانده و محدوده قیمت این کراس اوورها را به دست آورده است.

به گزارش رسانه کلیک به نقل از اسب بخار، شرایط تحریم موجب شده تا محصولات جدید چری تحت نشان ام وی ام ( MVM ) پا به بازار ایران بگذارند و در ماه‌های گذشته هم خودروهایی مانند تیگو ۵، تیگو 7 ، آریزو ۵ و آریزو ۶ نیز بدون لوگو چری وارد بازار شده‌اند.

تیگو 7 پلاس و تیگو 8 به عنوان محصولات جدید مدیران خودرو قیمت‌گذاری شدنددر شرایط فعلی گویا مدیران خودرو قصد دارد طی سال ۱۴۰۰ محصولاتی مانند تیگو 7 پلاس یا همان تیگو ۷ پرو ، تیگو ۸ (نسخه جدید) و ام وی ام X22 نیوفیس را روانه بازار کند. به همین منظور طی هفته‌های گذشته در راستای کشف قیمت این خودروها جلسات ارزشیابی برگزار شد و مدیران خودرو با دعوت کردن از کارشناسان و مسئولان این حوزه، به دنبال قیمت‌گذاری این کراس اوورهای جدید بوده است.

تیگو 7 پلاس و تیگو 8 به عنوان محصولات جدید مدیران خودرو قیمت‌گذاری شدندگویا منابع آگاه به خبرنگاران گفته‌اند که در صورت ثبات نرخ ارز و فرایند عرضه خودروها، مدیران خودرو قیمت تیگو ۸ را در محدوده یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تا یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در نظر خواهد گرفت. همچنین قیمت تیگو ۷ پرو که گویا در ایران با نام تیگو ۷ پلاس عرضه می‌شود، در بازه یک میلیارد و صد میلیون تومان تا یک میلیارد و دویست میلیون تومان تعیین خواهد شد.

تیگو 7 پلاس و تیگو 8 به عنوان محصولات جدید مدیران خودرو قیمت‌گذاری شدنددر هفته های گذشته تصاویری مبتنی بر آغاز تست های فنی تیگو 7 پلاس در ایران منتشر شد و از سوی دیگر تیگو ۸ جدید هم در انبار مرکزی مدیران خودرو رویت شده است. طبق اظهارات منابع آگاه، مسئولان این خودروساز خصوصی تلاش دارند تا کراس اوورهای شبه لوکس و جدید خود را تا پایان سال ۱۳۹۹ به رسانه‌ها معرفی کرده و عرضه آنها را از نیمه اول سال ۱۴۰۰ کلید بزنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.