قابلیت جدید واتس اپ به شما اجازه بی صدا کردن ویدئو هارا قبل ارسال می‌دهد

رسانه کلیک – قابلیت جدید واتس اپ به تازگی به واسطه یک بروزرسانی به این برنامه اضافه شده است که به کاربران امکان حذف صدای هر ویدئو را در هنگام ارسال آن می‌دهد.

اگر می خواهید ویدئویی را با کسی به اشتراک بگذارید اما به هر دلیلی نیاز به خلاص شدن صدا آن دارید، می‌توانید این کار را با برنامه های مختلفی از جمله گوگل فوتوز یا گالری پیش فرض گوشی انجام دهید.

حال بیایید فرض را بر این بگذاریم که شما ویدئویی در واتس اپ ضبط کرده اید اما قصد حذف صدای آن را دارید. تا قبل از امروز این امکان برای کاربران وجود نداشت. اما به تازگی این شرکت یک بروزرسانی برای پیام‌رسان خود منتشر کرده است که قابلیت حذف صدای ویدئو را بسیار ساده می‌کند. قابلیت جدید واتس اپ این امکان را به کاربران می‌دهد تا از شر صدا های داخل ویدئو خلاص شده و فقط با یک گزینه، صدای داخل ویدئو را خاموش یا روشن کنند.

بسیاری از خبرچینان در توییتر تصاویری از این قابلیت را به اشتراک گذاشته اند که امکان حذف صدای ویدئو هارا از چند روز گذشته در پیام‌رسان خود داشته اند. برای آنها، ویرایشگر ویدئو این برنامه دارای یک آیکون بلندگوی کوچک است که درست در زیر جدول زمانی ویدیو قرار دارد.

با خاموش کردن آن، ویدیو به حالت سکوت می‌رود تا وقتی ویدئو ارسالی به گیرنده آن رسید، صدا های مزاحم حواس گیرنده را پرت نکند. با این حال ، به نظر می رسد که این گزینه به عنوان یک تغییر از سمت سرور اعمال شده است، زیرا برخی کاربران حتی بدون انجام این بروزرسانی، گزینه فوق را مشاهده کرده اند. این قابلیت همچنین بر روی ویدئو های ضبط شده از قبل که در دستگاه ذخیره شده اند قابل استفاده است.

بنابر این اگر قصد به اشتراک گذاری ویدئویی را از منبع دیگری را دارید، در هر صورت شما می توانید صدای آن را قطع کنید. طبق گزارش منتشر شده از WABetaInfo، این گزینه بر روی نسخه ۲.۲۱.۳.۱۳ بتای این پیام‌رسان مشاهده شده است. اما حالا این ویژگی از طرف سرور های برنامه بر روی آن اضافه شده و برای دستیابی به آن، بهترین کار بروزرسانی برنامه خود به جدید ترین نسخه پایدار این پیام‌رسان است.

منبع AndroidPolice

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.