قابلیت های جدید توییتر بزودی به این شبکه اجتماعی اضافه خواهند شد

رسانه کلیک – طبق گزارشات منتشر شده اخیر قابلیت های جدید توییتر به کاربران این امکان را می‌دهد تا بطور اتوماتیک افراد مزاحم را بلاک و آنها را به حالت بی صدا منتقل کنند.

شرکت توییتر روز پنجشنبه در کنفرانس تحلیلی اخیر خود اعلام کرده است که قابلیت های جدید توییتر به کاربران این امکان را می‌دهد تا گزینه را در حساب خود فعال کنند که افراد مزاحم را بصورت اتوماتیک بلاک کرده و کسانی که الفاظ توهین آمیز را بکار می‌برند به حالت بب صدا منتقل شوند.

این شرکت در کنفرانس تحلیلی خود، ویژگی های آینده شبکه اجتماعی خود را اینگونه توصیف می‌کند: “حساب هایی که به نظر برسد قوانین توییتر را نقض می کنند به طور خودکار مسدود می‌شوند و حساب هایی که از کلمات توهین آمیز یا از لغات نفرت انگیز استفاده کنند بی صدا خواهند شد.” بعلاوه این شرکت قصد دارد که یک حالت امن نیز به برنامه خود اضافه کند که از طریق آن توییتر به طور خودکار حساب هایی را که ممکن است صاحب آنها یک مزاحم باشد را شناسایی کرده و نحوه ارتباط این حساب ها با محتوای شما را به مدت هفت روز محدود می کند. البته هنوز اطلاعات کاملی درباره ویژگی‌های مورد بحث منتشر نشده است و ما منتظر انتشار اخبار رسمی و بیشتر توسط این کمپانی هستیم.

توییتر مدت هاست که با سو استفاده های مختلف در سیستم عامل خود دست و پنجه نرم می کند و در طی سالهای اخیر چندین ویژگی را برای کمک به کاهش محتوای توهین آمیز منتشر کرده است، از جمله اجازه دادن به افراد برای پنهان کردن پاسخ ها و اجازه دادن به کاربران برای کنترل اینکه چه کسی می تواند به یک توییت شخصی پاسخ دهد. این شرکت همچنین برخی ابزار های حذف خودکار را برای حذف توییت های توهین آمیز مورد استفاده قرار داده و در سال ۲۰۱۹ اعلام کرده است که بیش از ۵۰ درصد از توییت های توهین آمیز را قبل از اینکه کاربران گزارش دهند حذف می کند.

منبع TheVerge

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.