گوشی Galaxy E02 بزودی در کشور هند رونمایی خواهد شد

رسانه کلیک – شرکت سامسونگ در طی سالهای اخیر مدل های زیادی از سری E خود روانه بازار کرده است. حال به نظر می‌رسد که غول کره ای قصد دارد تا گوشی Galaxy E02 را معرفی کند.

شرکت سامسونگ از سال ۲۰۱۵، مدل های زیادی از سری E میان رده های خود را در بازار عرضه کرده است. حال به نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد تا با معرفی گوشی Galaxy E02 نام این سری را مجدداً به زبان ها بیاورد.

صفحه پشتیبانی از محصول مورد بحث به تازگی راه اندازی شده است که از رونمایی آن در کشور هند خبر می‌دهد. طبق اطلاعات و براورد فعالان زمینه تکنولوژی، شماره مدل این محصول SM-E025F/DS بوده و مجوز های لازم خود را در بخش وای فای به تازگی دریافت کرده است. بر همین اساس طبق این اطلاعات، مشخص شد که گجت فوق از وای فای ۲.۴ گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند و نرم افزار این گوشی مبتنی بر اندروید ۱۰ است. البته هنوز اطلاعات کامل و رسمی از محصول مورد بحث منتشر نشده است اما گفته می‌شود که قیمت این محصول با توجه به میان رده بودن آن در هند حدود ۱۰ هزار روپیه باشد. البته این مسئله فعلا فقط در حد حدس و گمان است.

در آینده می تواند هر چیزی تغییر کند. برای دریافت اخبار رسمی باید اندکی بیشتر منتظر باشیم تا در مورد آنچه در آینده قرار است پیش آید ایده بگیریم. به غیر از محصول فوق، سامسونگ اطلاعات و زمان فروش گلکسی A32 را در هند منتشر کرده است که باز هم این محصول از جمله تلفن های هوشمند میان رده غول کره ای به حساب می آید. این شرکت همچنین قصد دارد تا بزودی از دو محصول خوش نام خود، یعنی گوشی های A52 و A72 رونمایی کند که قبلاً درباره آنها نیز گزارش هایی منتشر شده است.

منبع Gizmochina

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.