تلویزیون Neo QLED 8K سامسونگ از راه رسید

رسانه کلیک – شرکت سامسونگ، دیروز در مراسمی و بطور آنلاین از جدید ترین محصولات خود های خود یعنی تلویزیون Neo QLED 8K و مدل 4K آنها رونمایی کرد.

روز گذشته سامسونگ از جدید ترین محصولات خود یعنی تلویزیون Neo QLED 8K در کنار مدل 4K آنها بطور مجازی رونمایی کرد.

این محصولات که از فناوری Mini LED بهره می‌برند، به آنها این امکان را می‌دهند تا به کنتراست و کیفیت تصویر فوق العاده ای دست پیدا کنند. از طریق همین فناوری نیز شرکت سامسونگ توانسته است تا ال ای دی های بسیار باریک را به بازار عرضه کند.

این تکنولوژی همچنین به تلویزیون امکان کنترل بسیار دقیقی بر مناطق کم نور و سطح سیاه می دهد و می‌تواند به طور چشمگیری نمایش رنگ های اضافی را کاهش دهد.

تلویزیون های سطح بالای سامسونگ امسال همچنین دارای ویژگی های بازی محور مانند یک نوار تنظیمات جدید هستند که تمام گزینه های مهم نسل بعدی کنسول های گیمینگ را از جمله تنظیم نرخ تازه سازی، نسبت ابعاد، تاخیر ورودی و… را شامل می‌شود. 

این محصولات طی دو هفته آینده در دسترس برخی کشور ها قرار خواهد گرفت و از ماه آوریل در کشور های دیگر عرضه می‌شود.

رنگ بندی به سبک دکور خانه

یکی از قسمت هایی که این محصولات در آن تغییرات گسترده ای به خود دیده اند، فریم دور آنها است که مشتریان می‌توانند طبق سبک و دکور محل مورد استفاده تلویزیون، رنگ بندی آنرا به خواسته خود انتخاب کنند.

این مسئله دست شما را در انتخاب باز می‌کند و با خرید این تلویزیون، شما حس داشتن یک قاب عکس و اثر هنری را در خانه خود خواهید داشت.

سامسونگ اعلام کرده است که فضای ذخیره سازی داخلی این محصولات را از ۵۰۰ مگابایت به ۶ گیگابایت افزایش داده است تا مشتریان بتوانند آثار هنری بیشتری را در تلویزیون خود ذخیره کنند.

با این حساب شما می‌توانید حداکثر ۱۲۰۰ تصویر با کیفیت بالا را در زمانی که از این محصول استفاده نمی‌کنید برای نمایش تنظیم کنید تا محصول مورد بحث همانند یک تابلو هنری، حس و حال آن محل را تغییر دهد.

منبع TheVerge

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.