طراحی دوربین P50 Pro همراه با دو حفره بسیار بزرگ لو رفت

رسانه کلیک – طبق گزارشات منتشر شده، شرکت هواوی قصد دارد تا از جدید ترین پرچمداران خود رونمایی کند. حال طراحی دوربین P50 Pro در فضای مجازی منتشر شده است.

اخیراً طراحی دوربین P50 Pro مورد انتظار شرکت هواوی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان دهنده دو حفره بسیار بزرگ به عنوان جایگاه دوربین این محصول قدرتمند است.

طبق اخبار منتشر شده اخیر که توسط افشا کننده ای با نام استیو همرستوفر منتشر شده است، محصول مورد بحث از یک پنل شیشه برای قسمت پشتی خود استفاده می‌کند. همچنین فریم دور این گوشی فلزی بوده و لبه های بالایی و پایینی آن صاف هستند.

طبق این گزارش، گجت مورد بحث در اندازه ۸.۶ × ۷۳ × ۱۵۹ میلی متر و از یک صفحه نمایش ۶.۶ اینچ با لبه های کناری خمیده استفاده می‌کند.

دوربین سلفی این محصول نیز بصورت حفره ای و در وسط قسمت بالایی گوشی قرار گرفته است. با یک نگاه ساده به تصویر منتشر شده شما می توانید از کیفیت بالای محصول مورد بحث آگاه شوید که تمام نیاز های کاربران را از لحاظ طراحی، بر طرف می‌کند.

اما چیزی که در این محصول مورد توجه واقع شده، مجموعه دوربین پشتی آن است. البته هنوز آقای همرستوفر اطلاعات دقیقی درباره دوربین این محصول منتشر نکرده است. اما چیزی که از ظاهر این گوشی مشخص است، حضور دو حفره بسیار بزرگ است که احتمالاً قرار است جایگاه چندین لنز قدرتمند در خود باشد.

البته که شکل و شمایل این مجموعه دوربین پشتی این محصول شاید به مزاج خیلی از طرفداران این برند خوش نیاید. اما هنوز مشخص نیست که قطعات مورد استفاده در این دو حفره بزرگ، ارزش تغییرات اساسی اعمال شده طراحی در این گجت را دارند یا خیر.

اخبار دیگری درباره این محصول منتشر شده‌اند مبنی بر اینکه شرکت هواوی از طراحی دایره ای استفاده شده در سری P40 دست کشیده و به دنبال یک طراحی جدید برای خانواده پرچمداران جدید خود بوده است. همچنین گفته می‌شود که گوشی فوق از فناوری حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش به عنوان سیستم احراز هویت بهره می‌برد.

منبع XDA

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.