امتیاز دوربین سری OnePlus 9 در دگزومارک قرار نخواهد گرفت

رسانه کلیک – به تازگی مدیر عامل شرکت وان پلاس، پیت لاو اعلام کرده است که امتیاز دوربین سری OnePlus 9 قرار نیست در وبسایت دگزومارک منتشر شود.

شرکت وان پلاس قرار است سری جدید محصولات خود را بزودی و با تغییرات گسترده ای در زمینه عکس برداری روانه بازار کند.

بر همین اساس اخیراً جزئیاتی در مورد سنسور ها، ویژگی های جدید دوربین و همکاری آنها با شرکت ساخت دوربین سوئدی یعنی Hasselblad در فضای مجازی منتشر شده بود. مطمئناً خیلی از کاربران برای دیدن چگونگی عملکرد دوربین این محصول که سر و صدای زیادی به پا کرده است لحظه شماری می‌کنند.

اما باید به کسانی که برای دیدن نتایج وبسایت دگزومارک این محصول منتظر هستند باید بگوییم متأسفانه قرار نیست شرکت وان پلاس به این وبسایت محصولی را به جهت بررسی تحویل دهد. این خبر توسط پیت لاو، مدیر عامل شرکت وان پلاس به تازگی در یک شبکه مجازی چینی منتشر شده است.

این مسئله درحالی است که سری قبلی این محصولات در وبسایت دگزومارک مورد بررسی قرار گرفته بود. اگرچه که او دلیلی برای اینکار ارائه نکرده است، اما گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه بررسی های آزمایشگاهی این وبسایت، دقت لازم را برای ارائه امتیازی درست به کاربران ندارد.

به عنوان مثال، نتیجه بررسی گلکسی اس ۲۱ اولترا که توسط این سایت منتشر شد دارای نقص های زیادی بود که همین مسئله باعث اعتراض بسیاری از کاربران از شیوه انجام آزمایشات بر روی این محصول شد. بر این اساس ما نه تنها امتیاز دوربین سری OnePlus 9 را بر روی این سایت نخواهیم دید، بلکه نتایج آزمایشات میزان کیفیت تصویر و صدای محصولات پیشروی این شرکت نیز در این وبسایت منتشر نخواهد شد.

طبق اعلام رسمی این شرکت، خانواده جدید گوشی های وان پلاس در ۲۴ ماه جاری میلادی یعنی ۱۰ روز دیگر در چین رونمایی خواهند شد. این تاریخ در حقیقت یکروز بعد از رونمایی رسمی از این محصولات بطور جهانی و مجازی خواهد بود اما مراسم رونمایی از آنها در چین بطور حضوری و در شانگهای برگذار خواهد شد.

منبع Gizmochina

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.