جزئیات جدیدی از رابط کاربری ساعت Galaxy Watch 4 فاش شد

رسانه کلیک – به نظر می‌رسد در ساعت Galaxy Watch 4 باید با سیستم عامل تایزن خداحافظی کنیم. جزئیات جدیدی از این ساعت هوشمند فاش شده است که می‌تواند اطلاعات جذابی برای کاربران باشد.مدت زمانی است تأیید شده که ساعت Galaxy Watch 4 با سیستم‌عامل Wear OS گوگل عرضه خواهد شد. پیش از این، شرکت سامسونگ در ساعت‌های هوشمند خود از سیستم‌عامل تایزن استفاده می‌کرد. تایزن یک سیستم‌عامل متن‌باز است که توسط شرکت سامسونگ تولید شده است.

حال، اطلاعات جدیدی از نشریه SamMobile فاش شده است. این جزئیات درباره نحوه برنامه‌ریزی این شرکت روی جدیدترین ساعت هوشمندش متمرکز شده است. سامسونگ تغییراتی در سیستم‌عامل ایجاد کرده که حس و حال آشنایی برای کاربران خواهد داشت.

طبق اطلاعات این نشریه، سامسونگ ممکن است امسال سه نسخه از ساعت هوشمند خود به بازار عرضه کند. انتظار می‌رود یکی از ساعت‌ها با طراحی کلاسیک معرفی شود. همچنین، دو نسخه دیگر از ساعت‌ها مدل جدیدی از سری Active با ظاهر اسپورت و یک نسخه کاملا جدید خواهد بود. چند روز گذشته اطلاعاتی فاش شد که نشان داد غول کره‌ای ممکن است ساعت‌ Galaxy Watch 4 و Watch 4 Active را ماه آگوست معرفی کند.

لازم به ذکر است، این ساعت‌ها با سیستم‌عامل Wear OS اجرا می‌شوند که رابط کاربری آنها One UI خواهد بود. ظاهرا ساعت گلکسی واچ 4 نسخه کاملا جدیدی از One UI را دریافت خواهد کرد. با این وجود، ظاهر و شکل کلی ساعت‌های هوشمند سامسونگ ممکن است حس و حالی مشابه به دستگاه‌های قبلی داشته باشد.

بر اساس اطلاعات فاش شده، ساعت گلکسی واچ 4 سامسونگ از قابلیت واکی تاکی نیز برخوردار خواهد بود؛ امکانی جالب که در دستگاه‌های دیگری مانند اپل واچ دیده بودیم. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد از طریق ساعت هوشمند، پیام‌های صوتی کوتاهی به یکدیگر ارسال و از هم دریافت کنند.

متأسفانه در جزئیات فاش شده از گلکسی واچ 4، توسط نشریه SamMobile ویژگی‌های دیگری از این ساعت منتشر نشده است. 

 

منبع Android Authority

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.