کد خبر:1298782
اشتراک گذاری
مرتب‌سازی نظرها براساس:

سئو و تاثیر آن بر کسب و کار : طراحی سایت مبنا

سئو و تاثیر آن بر کسب و کار : طراحی سایت مبنا

رسانه کلیک - سئو تنها عاملی است که میتواند رتبه سایت شما را بهبود ببخشد تا افزایش بازدید و فروش بالایی را تجربه کنید. در این مطلب قصد داریم تا بیشتر در مورد سئو و تاثیر آن بر کسب و کار به شما مطالبی را ارائه دهیم.

رقابتی شدن کسب و کارها باعث شده تا بسیاری از صاحبان مشاغل و صنوف برای اینکه بتوانند به کسب و کار خود رونق دهند و یا میزان فروش خود را تا حد زیادی افزایش دهند به روش های فروش اینترنتی روی آورند. امروزه بسیاری از صنوف را میتوان یافت که با راه اندازی کسب و  کار اینترنتی فروش بالایی را تجربه میکنند و یا حتی برخی از آنها به یک برند تبدیل شده اند. اما راه اندازی یک وب سایت تنها جزو مراحل ابتدایی محسوب میشود و نباید اینگونه تصور شود که با یک طراحی سایت میتوان به کسب و کار خود رونق بخشیده  و فروش بالایی داشته باشید. برای اینکه بتوانید به کسب و کار خود رونق دهید بعد از طراحی و راه اندازی سایت باید به فکر سئوی آن نیز باشید.

سئو تنها عاملی است که میتواند رتبه سایت شما را بهبود بخشیده و در نتیجه افزایش بازدید و فروش بالایی را تجربه کنید. در این مطلب قصد داریم تا بیشتر در مورد سئو و تاثیر آن بر کسب و کار به شما مطالبی را ارائه دهیم تا  به اهمیت  سئو  بهینه سازی سایت پی ببرید.

سئو و تاثیر آن بر کسب و کار های کوچک

یکی از مهمترین تاثیرات بهینه سازی سایت و یا همان سئو به کسب و کاری های کوچک مربوط میشود. برخی از کسب و کار ها و صنوف وجود دارند که تا حد زیادی شناخته شده هستند و دیگر نیازی به تبلیغات آنچنانی و همچنین کار بر روی سئو سایت خود ندارند. همچنین برخی از کسب و کارهایی که وب سایتی را برای خود راه اندازی میکنند تنها هدف آنها معرفی خدمات یا کالا میباشد و نیازی به سئو و بهینه سازی سایت خود ندارند. به طور مثال ارگان های دولتی، بیمارستان ها ، مراکز درمانی و از این دست صنوف نیازی به سئو سایت ندارند و تنها هدف آنها معرفی و خدمات دهی بهتر به مشتریان میباشد. اما در مقابل کسب و کاری هایی وجود دارند که به دنبال جذب مشتری و یا جذب مشتری بیشتر برای خود هستند که این کسب و کارها باید توجه زیادی به بهینه سازی سایت خود داشته باشند. کسب و کارهای کوچک از مشتریان پر و پا قرص بهینه سازی سایت و سئو هستند زیرا تنها از این طریق میتوانند بازدید بیشتر در جستجوگر گوگل و در نتیجه فروش بالاتر را تجربه کنند. فروشگاه های اینترنتی زیادی وجود دارند که کار خود را با طراحی یک وب سایت ساده فروشگاهی آغاز نمودند اما با بهره مندی از خدمات سئو توانسته اند در حال حاضر به یکی از بزرگترین فروشندگان کشور بدل شوند. این فروشگاه ها شاید در ابتدای آغاز به کار خود به هیچ وجه تصور نمیکردند که کسب و کار آنها تا به این حد بتواند با کمک سئو و بهینه سازی سایت رونق پیدا کند اما در حال حاضر جزو بزرگترین فروشگاه های اینترنتی شناخته میشوند و به یک مجموعه بزرگ بدل شده اند.  طراحی سایت مبنا با توجه به تیم حرفه ای سئو خود توانسته  در زمینه سئو و بهینه سازی سایت بسیار موفق عمل کند و در حال حاضر تعداد زیادی از وب سایت های طراحی شده توسط این مجموعه تا حد زیادی به کسب و کار خود رونق داده اند.

تاثیر سئو بر افزایش رتبه سایت

شاید این سوال برای شما ایجاد شده باشد که سئو و تاثیر آن بر کسب و کار چگونه و طی چه مراحلی صورت میگیرد که به آن خواهیم پرداخت. بهینه سازی سایت باعث میشود تا رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل به  مرور و در طول زمان بهتر و بهتر شود. در واقع تیمی که برای روی سئو سایت مشغول به کار هستند هر چه توانمندی بیشتری داشته باشند در نتیجه میتوانند رتبه سایت را نیز در نتایج جستجوی گوگل تا حد زیادی بهبود بخشیده و ارتقا دهند. نکته ای در مورد سئو سایت باید به شما یاد آور شویم این است که سئو مانند طراحی سایت نیست که در یک بازه زمانی مشخصی به سرانجام برشد بلکه نیازمند صبر و حوصله میباشد و به مرور میتوان نتایج آنرا در جستجوی گوگل مشاهده نمود. اولین اتفاقی که با انجام بهینه سازی البته بصورت استاندارد و اصولی ایجاد میشود افزایش رتبه سایت در گوگل میباشد اما شاید این سوال برای شما ایجاد شود که افزایش رتیه سایت در گوگل چه کمکی میتواند در رونق کسب و کار داشته باشد؟

افزایش رتبه سایت افزایش بازدید را در پی دارد

مطمئنا بارها برای شما پیش آمده زمانی که برای خرید یک کالا و یا دریافت خدمات عبارت مورد نظر خود را در جستجوی گوگل سرچ میکنید تعدادی وب سایت برای شما  در کثری از ثانیه مقابل چشمان شما حاضر خواهند شد. اما شما برای خرید و دریافت خدمات به سراغ کدام سایت ها میروید؟ سایت هایی که در صفحه و همچنین نتایج اول هستند و یا وب سایت هایی که در در در رتبه و یا صفحات بعدی قرار دارند؟ مطمئنا پاسخ شما صفحات و نتایج ابتدایی میباشد. کمتر کسی را  میتوان یافت که بعد از جستجو در گوگل به سراغ  نتایج و صفحات بعدی برود و اغلب مردم به همان نتایج ابتدایی رجوع میکنند. سئو و بهینه سازی اصولی سایت باعث میشود تا وب سایت شما به مرور جایگاه های ابتدایی را به خود اختصاص دهد که در نتیجه بازدید بیشتری را در پی خواهد داشت. در آخر نیز افزایش بازدید به فروش بالاتر می انجامد. طراحی سایت مبنا کلیه مراحل طراحی و سئو سایت را مطابق با اصول و استاندارد های روز به انجام میرساند و با بهره مندی از خدمات این مجموعه میتوانید نتایج بسیار خوبی را دریافت و به کسب و کار خود رونق دهید.

کار مداوم بر روی سئو تضمین کننده رتبه سایت

سئو و خرید بک لینک تاثیر آن بر کسب و کار بر خلاف تصور موقتی نیست و امروزه بسیاری از کسب و کارها با  بهره مندی از چندین دروه خدمات سئو و بهینه سازی سایت توانسته اند  رتبه های اولی را در چستجوی گوگل به خود اختصاص دهند. یکی از ویژگی هایی که سئو برای کسب و کارها ایجاد میکند ماندگاری نتایج خوب به دست آمده میباشد. ممکن است شما در ابتدا و برای شروع به کار چندان نتایج خوبی را به دست نیاورید و یا به سختی سایت شما رتبه های ابتدایی را در سرچ به دست می آورد که این موضوع نباید مانعی باشد تا از اداکه کار منصرف شوید. مطمئنا یک بهینه سازی سایت اصولی میتواند جایگاه بسیار خوبی را برای شما به دست آورد و البته جایگاهی دائمی را برای شما در نتایج جستجو به دست آورد. زمانی که سایت شما در نتایج اول جستجو قرار گرفت بازدید های مکرر و کلیک کردن های کاربر خود میتواند در باقی ماندن سایت در نتایج اول تاثیر گذار باشد و دیگر به سختی سایت شما  نزولی خواهد شد. اما اینگونه نباید تصور شود که بعد از قرار گرفتن سایت در نتایج بهتر پس از ادامه کار بر روی سئو دست بکشیم. در واقع منظور این است که با افزایش رتبه و شناختی که گوگل از سایت شما به دست می آورد دیگر فشار کار کمتر خواهد شد و با رعایت یک سری نکات و انجام کارهای روتین مربوط به سئو  سایت شما همچنان در نتایج بسیار خوبی باقی خواهد ماند.

تاثیر سئو در معرفی محصول و خدمات جدید

سئو و تاثیر آن بر کسب و کار تنها به کسب و کارهای کوچک مربوط نمیشود و امروزه کسب و کارهای بزرگ نیز برای اینکه بتوانند محصولات  و خدمات جدید خود را معرفی کنند از خدمات بهینه سازی سایت کمک میگیرند. کسب و کارهای شناخته شده و دارای امتیاز در گوگل در بسیاری از موارد قصد دارند تا محصول و خدماتی جدید را به مشتریان و مردم معرفی کنند که از این رو باز هم نیازمند بهره مندی از خدمات سئو خواهند بود. سئو به آنها کمک خواهد کرد تا هر چه سریعتر به نتایج مطلوب رسیده و خدمات و کالای خود را در مدت زمان کوتاهی آن هم در سطح گسترده معرفی کنند. برای افزایش رتبه سایت خود در نتایج گوگل و بهینه سازی سایت هم اکنون میتوانید با کارشناسان طراحی سایت مبنا تماس حاصل نموده و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به دریافت این خدمات اقدام نمایید.

در نهایت برای طراحی سایت و انجام سئو به سایت طراحی سایت مبنا مراجعه نمایید:

https://mabnasite.ir/

نظرها

1 نظر

  1. البته یکی دیگه از راه های سئو سایت این هست که خودمون سئو رو یادبگیریم. سئو سایت جزو مهارت هایی هست که نسبت به مزایایی که برای کسب و کار ما داره ، یادگیریش بسیار سریع هست.

سر‌خط آخرین خبرها

خبرهای بیشتر
حذف ارز 4200 تومانی یعنی پراید ۵۰۰ میلیونی
روزنامه آفتاب نوشت: حذف ارز 4200 تومانی یعنی پراید ۵۰۰ میلیونی و برنج صدهزارتومانی!

این روزها بحث حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی در دولت سیزدهم داغ است و نظرات موافق و مخالف...

درخواست لغو منع تردد شبانه
برای مقابله با ترافیک: پلیس رسما درخواست لغو منع تردد شبانه داد!

با توجه به وضعیت ترافیک سنگین در پایتخت، پلیس راهور تهران به ستاد مقابله با کرونا...

قیمت بیت کوین امروز 4 آبان 1400
حمایت سرسخت خریداران؛ قیمت بیت کوین امروز 4 آبان 1400

بیت کوین و چندین آلت کوین دیگر در تلاش‌اند تا صعود خود را از سر بگیرند، اما این...

تداکس امید
اعجاز امید | سومین دوره رویداد تداکس سلامت در ایران برگزار شد

تد یک رویداد جهانی با هدف ارتقاء ایده و ایجاد ارتباط موثر بین افراد تاثیرگذار در یک...

ساخت اسلاید پاورپوینت
آموزش تصویری ساخت اسلاید پاورپوینت

ساخت اسلاید پاورپوینت یک عملیات ساده و جذاب است که علاوه بر علم، ذوق و سلیقه شما را...

حذف اکانت فیس بوک
آموزش حذف اکانت فیس بوک به طور موقت و دائم

فیس بوک یکی از رسانه‌های اجتماعی محبوب و جذاب به حساب می‌آید. اما گزارش‌های متعدد...

دانلود قسمت اول سریال جزیره
دانلود قسمت اول سریال جزیره

سریال جزیره جدیدترین مجموعه سیروس مقدم است. این سریال با حضور ستارگانی چون محمدرضا...

ساخت خودروی پرنده توسط چین
ساخت خودروی پرنده توسط چین

شرکت چینی خودروسازی برقی Xpeng در حال ساخت یک خودروی پرنده مجهز به امکانات ایمنی مثل...

منعی برای توسعه ارتباطات بین الملل
مرکز ملی فضای مجازی: منعی برای توسعه ارتباطات بین الملل نداریم!

معاون فناوری مرکز ملی فضای مجازی گفت منعی برای توسعه ارتباطات بین‌الملل وجود...

حذف نسخه پزشکی کاغذی از دی ماه
حذف نسخه پزشکی کاغذی از دی ماه به طور کامل!

نسخه نویسی الکترونیک و حذف کامل نسخه کاغذی پزشکی از دی ماه اعمال می‌شود.