کد خبر:1330433
اشتراک گذاری
مرتب‌سازی نظرها براساس:

مِستر پنت هاوس ؛ [ Mr penthouse ] خرید و فروش پنت هاوس، اجاره پنت هاوس

مِستر پنت هاوس

زندگی در پنت هاوس، تدریجاً به نوعی سبک و ترجیح غالب تبدیل می‌شود. حالا خرید پنت هاوس برای افرادی که به دنبال یک سرمایه‌گذاری متفاوت هستند، ایده‌ای جذاب است. این سرمایه‌گذاری چه برای استفاده شخصی و چه برای بیزینس، باید با در نظر گرفتن معیارهای مشخصی انجام شود.

خرید و حتی رهن و اجاره پنت هاوس را می‌توانیم به کوهنوردی تشبیه کنیم. همان‌طور که صعود به بلندای قله، مستلزم طی کردن یک مسیر پرفرازونشیب است، برای رسیدن به مرتفع‌ترین واحد یک ساختمان هم باید مسیر مشابهی را بگذرانید. یعنی علاوه بر داشتن اطلاعات کافی و دقیق از مسیر، از حضور یک همراه مطمئن در کنارتان اطمینان حاصل کنید. فرد یا مجموعه‌ای کاردان که قبل از آغاز راه مطمئنتان کند که آیا قله، اساساً ارزش فتح کردن دارد یا نه؟!

خرید پنت هاوس؛ سناریویی با داستان متفاوت!

اگر فکر می‌کنید بازار خرید پنت هاوس یا حتی رهن و اجاره آن مانند معاملات دیگر است، اولین اشتباه بزرگ را مرتکب شده‌اید! این بازار به دلیل ماهیت پنت هاوس، با حوزه‌های دیگر بازار املاک، بسیار متفاوت است. اگر از همان ابتدای کار از این تفاوت مطلع نباشید، آنگاه با وجود صرف زمان و انرژی زیاد، بعید است به نتیجه دلخواهتان برسید. احتمالاً این سؤال برایتان مطرح شده که این تفاوت از چه عواملی ناشی می‌شود؟ پس در اینجا به معرفی و توضیح این عوامل می‌پردازیم.

1. ساختار و معماری خاص؛ هر گردی گردو نیست!

نسبت تعداد پنت هاوس‌های هر شهر به واحدهای آپارتمانی معمولی که در آن ساخته می‌شوند، بسیار کم است. بااین‌حال، حتی با وجود تعداد کم پنت هاوس‌ها، بسیاری از آن‌ها بر اساس اصول مهندسی ساخته نشده‌اند. این یعنی تعداد قابل‌توجهی از واحدهایی که اسم پنت هاوس را یدک می‌کشند، پنت هاوس‌های استانداردی نیستند. پنت هاوس، معماری منحصربه‌فردی دارد و ساخت آن مستلزم رعایت اصول خاص است. بنابراین اگر قصد خرید پنت هاوس یا رهن و اجاره آن را دارید، باید حواستان باشد که آنچه به شما پیشنهاد می‌شود، یک پنت هاوس واقعی باشد. با توجه به این توضیحات، انگشت‌شمار بودنِ تعداد افراد یا مجموعه‌هایی که بانک اطلاعاتی باکیفیتی از پنت هاوس‌های استاندارد دارند، تعجبی ندارد. بانکی که فقط فایل‌های مربوط به پنت هاوس‌هایی در آن ایندکس شده‌اند که از ساختار و طراحی اصولی برخوردارند.

مِستر پنت هاوس

حساسیت سرمایه‌گذاری؛ وقتی باید با احتیاط دست‌به‌جیب شوید!

آیا می‌دانستید قیمت پنت هاوس بعضاً تا 30% بیشتر از واحدهای دیگر یک ساختمان است؟ حساسیت سرمایه‌گذاری، در بحث رهن و اجاره پنت هاوس آن‌قدرها موضوعیت ندارد؛ اما اگر قصد خرید پنت هاوس دارید باید توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشید. خرید پنت هاوس به‌طور بالقوه یک سرمایه‌گذاری سودآور محسوب می‌شود. همان‌طور که گفتیم، تعداد پنت هاوس‌هایی که در یک شهر ساخته شده‌اند محدود بوده و به‌طور هم‌زمان، تقاضا برای خرید یا سکونت در این واحدها نیز رو به افزایش است. البته انتظار می‌رود که برای پاسخگویی به این تقاضای فزاینده، تعداد ساختمان‌هایی که به پنت هاوس مجهز هستند، زیادتر شود. بااین‌حال، حتی این افزایش عرضه هم نمی‌تواند تعادل کاملی را بر بازار حکم‌فرما کند. پس تقاضا کماکان بیشتر از عرضه باقی می‌مانَد. در این میان، سیر صعودیِ توقف‌ناپذیرِ قیمت ملک در کشور را فراموش نکنیم. پس اگر امروز نسبت به خرید پنت هاوس اقدام کنید، مطمئناً ارزش مِلکتان در سال‌های آینده، افزایش قابل‌توجهی می‌یابد.

با همه این اوصاف، مُسلماً جذابیت و ارزش خرید پنت هاوس‌ها یکسان و برابر نیست. بنابراین برای اینکه متناسب با بودجه‌تان، دست روی بهترین گزینه ممکن بگذارید، به راهنمایی نیاز دارید. به عبارت دیگر باید حساب‌شده و با حداکثر احتیاط و تدبیر، پای معامله بنشینید. یافتن جواب برای سؤالات مهمی مثل «بهترین منطقه برای خرید پنت هاوس کجاست؟» مستلزم دریافت مشاوره از یک فرد یا مجموعه حرفه‌ای است. فاکتورهای مختلفی در تعیین ارزش آتی ملک در مناطق مختلف هر شهر دخیل هستند. یک مشاور معتمد به شما کمک می‌کند که بهترین پنت هاوس را در منطقه‌ای بخرید که بیشترین پتانسیل رشد را در آینده دارد.

3. ملاحظات قانونی؛ وقتی باید مو را از ماست بکشید!

در خرید یا اجاره و رهن پنت هاوس باید ملاحظات قانونی و امکاناتی را که به‌طور اختصاصی در اختیارتان قرار می‌گیرد، به‌دقت مورد بررسی قرار دهید. غیر از بالانشینی، آنچه جذابیت سکونت در پنت هاوس را چند برابر می‌کند، استفاده از قابلیت‌های اختصاصی آن است. اغلب افراد، داشتن یک فضای باز خصوصی را مهم‌ترین دلیل علاقه برای زندگی در پنت هاوس می‌دانند. اگر با چنین دیدگاهی نسبت به اجاره یا خرید پنت هاوس اقدام کنید، آگاهیِ ناگهانی از این امر که استفاده از فضای باز پنت هاوس صرفاً متعلق به شما نیست، می‌تواند بدترین خبر ممکن باشد!

اختصاصی بودن یا نبودن فضای باز، فقط یک نمونه از ملاحظات قانونی در خرید یا اجاره پنت هاوس است. مثالی که نشان می‌دهد قبل از انعقاد قرارداد، باید حواستان به همه چیز باشد و به قول معروف، مو را از ماست بیرون بکشید! ضرورت این نکته‌سنجی، دلیل محکم دیگری بر اهمیت اعتماد به افراد و مجموعه‌های

پنت هاز

با پنت هاز، پنت هاوس رؤیایی‌تان را با چشمان باز انتخاب کنید

اگر برای سرمایه‌گذاری روی پنت هاوس مصمم هستید، طبیعتاً باید برای یافتن گزینه مطلوب، فرایند جستجو را آغاز کنید. در اغلب اوقات، اولین قدم، حساس‌ترین قدم است. پس باید از کیفیت و اعتبار منابعی که برای جستجو و دریافت اطلاعات از آن‌ها استفاده می‌کنید، مطمئن شوید. اگر نمی‌دانید برای خرید یا اجاره پنت هاوس از کجا شروع کنید، ما استفاده از خدمات پلتفرم پنت هاز را پیشنهاد می‌کنیم. پنت هاز، یک پلتفرم هوشمند است که به لطف بانک اطلاعاتی جامع و باکیفیتش، کار را برایتان ساده می‌کند. به لطف سیستم جستجوی پیشرفته این پلتفرم شما می‌توانید در چند ثانیه به فهرستی از پنت هاوس‌های استاندارد دسترسی پیدا کنید. امکان فیلتر نتایج جستجو بر اساس معیارهایی مثل قیمت، متراژ و ...، از دیگر مزایای سیستم جستجوی پنت هاز است.

در متن به نقش مهم مشاوره در زمینه رهن و اجاره یا خرید پنت هاوس اشاره کردیم. دریافت مشاوره‌های درست، کیفیت تصمیم‌گیری را تا حد زیادی تضمین می‌کنید. پس اگر در این حوزه به اطلاعات و نکات راهگشا نیاز دارید، می‌توانید از مدیر مجموعه پنت هاز یعنی آقای محمد رحیمی کمک بگیرید. دانش، اِشراف، تجربه و دقت نظر ایشان به شما در اخذ بهترین تصمیمات ممکن کمک زیادی می‌کند. اینکه بسیاری از مشتریان و فعالان بازار املاک، مهندس رحیمی را با نام مستر پنت هاوس (Mr penthouse ) می‌شناسند، بی‌دلیل نیست!

اطلاعات تماس مجموعه پنت هاز

09121509516 – 88492313 – www.penthuzz.com

نظرها

سر‌خط آخرین خبرها

خبرهای بیشتر
دانشمندان به سرنخ‌های جدیدی از منشأ کرونا دست یافتند

برخلاف باور عموم که منشأ کرونا را خفاش‌ها می‌داند، حالا دانشمندان باور...

تبلیغات جدید به اینستاگرام می‌آیند؛ این‌بار در نتایج جستجو و به‌صورت نوتیفیکیشن

شرکت اینستاگرام در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که به‌صورت آزمایشی نمایش تبلیغات...

شیائومی سیستم عامل MIOS را برای جایگزینی MIUI آماده می‌کند

در روزهای اخیر شایعاتی از تلاش شیائومی برای ساخت یک سیستم عامل جدید خبر...

محققان چینی یخچال مخصوص تراشه‌های کوانتومی ساختند

یخچال تراشه‌های کوانتومی می‌تواند شرایط محیطی پایدار و مناسبی را برای...

جنس بدنه تیتانیومی برای آیفون ۱۵ پرو یا اولترا گزارش شد

مدت زیادی است که درباره احتمال عرضه یک آیفون با بدنه تیتانیومی شایعاتی...

هوم‌پاد مجهز به نمایشگر احتمالاً سال آینده میلادی از راه می‌رسد

این دستگاه احتمالاً یک نمایشگر 7 اینچی خواهد داشت و در نیمه اول 2024 روانه بازار...

وقتی مایکروسافت ویندوز کامپیوتر شما را کرک می‌کند!

تصور کنید یک نسخه اورجینال ویندوز را خریداری کرده‌اید و برای فعال کردن...

احراز هویت دومرحله‌ای توییتر از طریق پیامک از امروز دیگر رایگان نیست

البته کاربران همچنان می‌توانند از برنامه‌های دیگر مانند Google Authenticator برای...

کفی های کفش هوشمند می شوند

 این که آیا شما یک ورزشکارید یا دچار درد پا هستید، مهم است چراکه می توانید...

میهمانی عیدانه شاد، با ایران شاد

برنامه‌های ویژه تحویل سال در شاد اعلام شد.