-->
۲۲ تیر ۱۳۹۶ الی ۲۲ تیر ۱۳۹۶

این رویداد به پایان رسیده است

همایش بزرگ آینده‌ی کسب‌وکارهای نوپا در ایران با حضور بزرگان استارتاپ و کارآفرینی ایران در تاریخ ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۶ برگزار می‌شود.

مدرسه ی استانداردهای کسب و کارهای نوپا در سال ۱۳۹۶ توسط مجموعه‌ی تیم فایندر با هدف انتقال استانداردها و تکنولوژی های روز در حوزه ی کسب و کار، به توسعه دهندگان ایرانی این حوزه فعالیت خودش را آغاز کرد.

تیم گرداننده مدرسه استاندارد های کسب کارهای نوپا، داوطلبانی هستند که علاقه دارند نقشی در استاندارد سازی کسب و کارهای نوپا ایران داشته باشند و تمامی علاقه مندان می‌توانند عضوی از این تیم باشند و در رشد آن کمک کنند.

مدرسه استانداردهای کسب و کارهای نوپا ایران، همایش بزرگ کسب و کارهای نوپا ایران را با حضور بزرگان این حوزه در تاریخ ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۶ در دانشکده مکانیک دانشگاه خواجه نصیر برگزار می کند.

همایش بزرگ آینده کسب‌وکارهای نوپا در ایران

برهان مجیدی مدیر عامل مدرسه ی استانداردهای کسب و کارهای نوپا ایران هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش جامعه ی استارتاپی ایران و جوانان علاقه‌مند به استارتاپ و کارآفرینی بیان و گفت: به دنبال آن هستیم تا با ایجاد بسترهای مناسب در راستای ارتقا کیفی فعالان صنعت استارتاپ و کارآفرینی، بستر پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر این صنعت در کشورمان فراهم شود.

کارآفرینان و مدرسان همایش بزرگ آینده کسب و کارهای نوپا در ایران، نخبگان این حوزه هستند که از جمله آن ها می توان به: مهدی علیپور سخاوی (دکتر استارتاپ)، علی شهیر (مدیرعامل شرکت شتا)، علی حاج محمدی (بنیان گذار همیار وردپرس)، مجید حسینی (بنیان گذار وب سایت علی بابا)، مجید کثیری (بنیانگذار اخبار رسمی)، سهیل شهیدی (بنیان گذار پیمنت ۲۴)، شایان شلیله (بنیان گذار ای نتورک) و تعداد زیادی از کارآفرینان دیگر اشاره کرد.

در واقع هدف اصلی این مدرسه و این همایش ارتقا سطح دانش شرکت کنندگان و ایجاد فرهنگ سازی صحیح در زمینه کارآفرینی است.

هزینه شرکت در این دوره از ۵۹ هزار تومان الی ۱۹۹ هزار تومان است، برای ثبت نام می توانید به وب سایت http://www.fobs.cf مراجعه کنید.

مشخصات رویداد
مکان
ایران، تهران
آدرس
تهران، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، خیابان پردیس ، پلاک ۷ ، دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیر
پست الکترونیکی
info@fobs.cf
شماره تماس (ها)
۰۹۰۳۰۳۹۷۴۲۶
وب سایت
http://fobs.cf/

هم اکنون به اشتراک بگذارید