-->
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ الی ۱۹ خرداد ۱۳۹۶

این رویداد به پایان رسیده است

کنفرانس اپل WWDC 2017

در این هفته اپل کنفرانس WWDC را برگزار خواهد کرد که در این کنفرانس از ورژن جدید iOS، ورژن جدیدی macOS، ورژن جدید watchOS رونمایی می شود، البته ممکن است اتفاقات دیگر و محصولات دیگری نیز در این کنفرانس رونمایی شود تنها باید صبر کرد و منتظر ماند. این کنفرانس در تاریخ ۵ ژوئن،۱۵ خرداد الی ۹ ژوئن ،۱۹ خرداد برگزار می گردد.

کنفرانس زنده اپل در طول این سال ها توانسته است اعتبار خود را ثابت کند و در این کنفرانس از هیچ حقه ای استفاده نمی شود، تکنولوژی در طول این سال ها به میزانی پیشرفت کرده است و هوش مردم به میزان قابل توجهی بالا رفته است که نمی توان با حقه ها وارد میدان شد.امسال اپل با دست پر به میدان می آید و از به روز رسانی هایی که امسال اپل معرفی می کند می توانیم به به روز رسانی نرم افزاری iOSو به روزرسانی macOS نیز اشاره کنیم.در سال گذشته اپل در کنفرانس خود توجه چندانی به آیپد ها نداشت ولی امسال خبر ها حاکی از این است که به روز رسانی هایی نیز در آیپد ها صورت گرفته است و احتمال عرضه آیپد جدیدی در ابعاد جدید نیز وجود دارد. یکی دیگر از نکات قابل توجه در این کنفرانس رونمایی از بلند گوی سیری است،سیری دستیار مجازی اپل است که کاربران اپ سال ها است که با آن آشنایی دارند ،حالا اپل به این فکر افتاده است که در این زمینه با گوگل و آمازون رقابت کند.

برای مشاهده کنفرانس اپل به صورت زنده باید از یکی از دستگاه های آیفون، آیپد، آی پاد، مک بوک با سافاری ۶٫۰٫۵ و یا PC با Microsoft Edge و یا ویندوز ۱۰ استفاده کنید و به وب سایت رسمی اپل متصل شوید تا بتوانید این کنفرانس را به صورت زنده تماشا کنید، البته کلیک گزارش لحظه‌به‌لحظه کنفرانس WWDC 2017 را پوشش می دهد.

مشخصات رویداد
مکان
آمریکا، کالیفرنیا
آدرس
McEnery Convention Center
وب سایت
http://www.apple.com/apple-events/june-2017/

هم اکنون به اشتراک بگذارید