-->
۹ خرداد ۱۳۹۶ الی ۱۳ خرداد ۱۳۹۶

این رویداد به پایان رسیده است

نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ از تاریخ ۳۰ مه تا ۳ ژوئن ۲۰۱۷، برگزار می شود ،۹ خرداد الی ۱۳ خرداد،که این نمایشگاه یکی از برجسته ترین نمایشگاه ها در زمینه تکنولوژی است. این نمایشگاه امسال جشن ۱۰ سالگی خود را نیز برگزار می کند و امسال رقابت سخت تری میان برند ها وجود دارد چون در این جشن ده سالگی هر کمپانی قصد دارد تا ثمره ۱۰ سال تلاش خود را به سایر کمپانی ها نشان دهد. مسائل و موضوعاتی که در این نمایشگاه مورد بررسی قرار می گیرد عبارت است از: هوش مصنوعی، رباتیک، اینترنت اشیا، واقعیت مجازی، تعامل واقعیت مجازی و بازی های ویدئویی، ابر اطلاعات، ارتباطات سیار، سخت افزار و لوازم جانبی کامپیوتر. کشور های مختلفی در این نمایشگاه شرکت می کنند و در انتهای این نمایشگاه به ۷۷ کمپانی برتر از کشور های مختلف جوایزی اهدا می گردد و ۸ محصول نیز به عنوان محصول برتر معرفی می شود. در انتهای این نمایشگاه مراسمی نیز به افتخار شرکت های برتر انجام می شود و به رسم یاد بود به آن ها جوایزی اعطا می گردد.

کامپیوتکس 2017

جوایزی که در بخش های مختلف به ایده های برتر اعطا می شود در سه حوزه گنجانده شده است که این حوزه ها عبارت‌اند از: هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و اینترنت اشیا. در واقع هدف اصلی این نمایشگاه این بوده است که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و به کارگیری ایده های ناب و خوب در زمینه های مختلف صنعت کاربردی جهان را هر روز بیشتر از قبل پیش برد و در این زمینه برای رفاه حال انسان ها حرکات مثبتی صورت پذیرد.

کامپیوتکس 2017

در نمایشگاه کامپیوتکس همچنین جوایزی نیز در زمینه نوآوری صنعتی به ایده پردازان اعطا می شود و داوران در این بخش از کشور های تایوان، فنلاند، دانمارک، بلژیک هستند و این داوران فناوری و پیشرفت آن را در تمام زمینه های موجود در نظر می گیرند. کریس ورستاک، بنیان گذار و مدیر اجرایی CRE8 یکی از داوران این بخش است، وی در گفتگویی اظهار داشته است که این نمایشگاه هر ساله محل مطرح شدن بسیاری از ایده های ناب دنیا است و در زمینه هوش مصنوعی و اینترنت اشیا امسال برنامه های خاصی در نظر گرفته شده است.

کامپیوتکس 2017

راجر لین نوا، یکی دیگر از داوران این بخش افزوده است که جوایزی که در این نمایشگاه اعطا می شود نقش بسیار مهمی در تحریک افراد دارد تا در زمینه ای مناسب و با رقابتی سالم توانایی های خود را به معرض نمایش بگذارند.

مشخصات رویداد این رویداد روزانه برگزار می گردد.
مکان
تایوان، تایپه
آدرس
No. 5, Xinyi Rd., Sec. 5, Taipei 11011, Taiwan
شماره تماس (ها)
+886-2-2725-5200
وب سایت
http://www.computextaipei.com

هم اکنون به اشتراک بگذارید