-->
۲۲ آذر ۱۳۹۵ الی ۲۲ آذر ۱۳۹۵

این رویداد به پایان رسیده است

اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی

با گسترش روزافزون استفاده از فناوری در کشورمان و اقبال حداکثری افراد جامعه به فضای مجازی، در سالهای اخیر شاهد پیشرفتهای چشمگیر و اتفاقات فراتر از انتظار در این حوزه توسط فعالان عموماً جوان این عرصه بودیم که در همین راستا حمایت های مالی و معنوی متعددی نیز توسط سرمایه گذاران این عرصه صورت پذیرفته است.

اما پر واضح است که پیشرفت این عرصه با کمک و حمایتهای همه جانبه سازمان های دولتی و دولتمردان و فعالان حوزه های مرتبط در بخشهای دولتی شتاب گرفته و فعالان جوان این عرصه فرصت ارائه ایده های ناب خود را بهتر خواهند یافت و متعاقبا حمایت های بهتری از این افراد صورت خواهد گرفت.

این موضوع یعنی ارتباط دولت با فضای فعلی وب فارسی و جوانان این عرصه هرگز ارتباطی نزدیک و دوستانه و به دور از تکلف و مشکلات خود نبوده است و همین موضوع سبب شده افراد فعال در حوزه های وب و فضای مجازی علاقه ی کم و ناچیزی نسبت به ایجاد نتورک و ارتباط با این بخش پیدا کنند.

ما در اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی که مستقیما با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا (فتا) صورت پذیرفته، بنا داریم تا اولین سنگ بنای این حرکت عظیم را بگذاریم و فضا را برای شروع این همراهی که مطمئناً برای فعالان این عرصه، دولتمردان، دولت و کشورمان ایران، آماده کنیم.

اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی با دعوت و حمایت همزمان دو بخش دولتی و خصوصی آغاز به کار خواهد نمود و این بار بنا داریم تا این دو اقلیم دور افتاده از یکدیگر را کمی نزدیکتر کنیم تا زمینه را برای گام های بعدی توسط «کانون توسعه دهندگان فضای مجازی» و سایر دوستان همنظر مهیا سازیم.

امیدواریم شما فعالان عرصه ی مهم فضای مجازی و توسعه ی وب فارسی که الحق از بزرگترین و مهمترین افراد این جامعه هستید، فرصت تاسیس این سنگ بنای اولیه را به ما بدهید و با حضور خود در این اجلاس به ما در رسیدن به این هدف مهم کمک کنید.

مخاطبان:

کار آفرینان و مدیران اجرایی

طراحان، برنامه نویسـان و توسعـه دهندگان وب

افـراد فعـــال در اکــوسیستـم کسب وکـارهـای آنـلایـن

مدیـران و کارکنــان روابـط عمـومی نهــاد ها و سازمان ها

دانــشـجــــویــــانــی که در پــــی کســب دانـــــش روز بـــــــوده

 

مشخصات رویداد این رویداد روزانه برگزار می گردد.
مکان
ایران، تهران
آدرس
خیابان شریعتی، پایین تر از پل سید خندان، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
پست الکترونیکی
info@pwconf.ir
شماره تماس (ها)
۸۸۳۴۰۹۰۶
وب سایت
http://pwconf.ir

هم اکنون به اشتراک بگذارید