انجمن رسانه کلیک

انجمن خود را بیابید و سوالات خود را بپرسید
بهترین‌ها پاسخ خواهند داد

انجمن رسانه کلیک انجمن رسانه کلیک بازیهای کامپیوتری چهار بازی رایگان 3DS و Wii U، پاداش برنامه My Nintendo

 • چهار بازی رایگان 3DS و Wii U، پاداش برنامه My Nintendo

   علی بروز رسانی شده 8 ماه ها, 4 هفته ها پیش 1 عضو · 1 ارسال
 • علی

  کاربر
  25 تیر 1399 در 5:20 ب.ظ

  کمپانی نینتندو به‌عنوان پاداش برای مخاطبان برنامه My Nintendo، چند بازی برای پلتفرم‌های 3DS و Wii U در نظر گرفته است.
  نینتندو به‌دنبال فعالیت‌های خود در برنامه My Nintendo اخیرا چند بازی رایگان برای کاربران این سرویس و برای 3DSو Wii U در نظر گرفته است که اسامی نام‌آشنا و محبوبی در آن‌ها به‌چشم می‌خورد. این سومین سری از بازی‌هایی است که نینتندو برای سرویس ذکرشده انتخاب می‌کند و درست مانند سری های قبلی، چهار بازی در لیست قرار گرفته است.

  برای کاربران این سرویس، بازی‌‌های Siesta Fiesta ،Mighty Switch Force ،Gunman Clive HD Collection و Year Walk انتخاب شده‌ است که هرکدام، سبک متفاوت از بقیه دارند. دارندگان Wii U همچنین می‌توانند با ۵۰ امتیاز به بازی Gunman Clive HD Collection و اثر ماجرایی Year Walk با ۳۰ امتیاز دست یابند. این بازی‌ها تا تاریخ ۶ فروردین در دسترس خواهند بود که به کاربران، زمانی به‌مدت یک ماه برای جمع‌کردن امتیازات لازم می‌دهد. مخاطبان این برنامه هنوز می‌تواند از تخفیف‌ بازی‌هایی همچون Metroid Prime: Federation Force ،Mario Kart 7،Code Name: STEAM و… برای جمع‌آوری امتیاز استفاده کنند.

  هرچند که فعلاً خبری از پاداش بر روی پلتفرم جدید همین کمپانی یعنی نینتندو سوییچ نیست و برچسب «به زودی» را یدک می‌کشد، اما دارندگان این کنسول با خریدن هر بازی دیجیتالی امتیازهایی دریافت می‌کنند که مشخص نیست چه‌وقت قادر به استفاده از آن‌ها خواهند بود.

برای پاسخ به سیستم وارد شوید.

نوشته اصلی
0 از 0 نوشته ها ژوئن ۲۰۱۸
اکنون