پوشش اختصاصی
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

پخش زنده اختصاصی کلیک

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

با کلیک همراه باشید

آخرین اخبار الکامپ

همه آنچه در نمایشگاه الکامپ 2018 اتقاق افتاد!

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ روز گذشته به پایان رسید. در این ویدیو می توانید تمام آنچه در این رویداد بزرگ اتفاق افتاد را در حدود 30 دقیقه بصورت خلاصه تماشا کنید. 

گفتگو با دانیال نوروزی کارشناس بازی های رایانه ای و مدیر بخش گیم چارخونه

گپ و گفت دانیال نوروزی مدیر بخش گیم مارکت چارخونه با رسانه کلیک

گپ و گفت با مدیر عامل «آرین تل»

رسانه کلیک – اکبر قهری مدیر عامل آرین تل در خصوص اوضاع زیرساخت اپراتورهای موبایل گفت: اپراتورهای موبایل کشورمان در حال حاضر از لحاظ زیرساخت قابل مقایسه با نمونه های خارجی نیستند و بحث زیر ساخت شبکه های موبایل تاثیر مستقیم روی کیفیت خدمات دارد.

حال و هوای غرفه کافه بازار در الکامپ بیست و چهارم

رسانه کلیک – الکامپ گیمز یکی از پرطرفدارترین بخش های نمایشگاه الکامپ بیست و چهارم به شمار می رود. از طرفی الکامپ‌گردی بدون مشاهده غرفه کافه بازار تقریبا ناقص به نظر می رسد؛ از همین رو، تیم پوشش خبری کلیک تصمیم گرفت از این غرفه کلیدی نیز دیدن کند.

نقش استارتاپ ها در تزریق ایده های جدید به حوزه کشاورزی

رسانه کلیک – مجری راه اندازی کسب و کارهای نوپا در وزارت جهاد کشاورزی گفت: استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا نقش مهمی در تزریق ایده های جدید به حوزه کشاورزی ایفا می کنند.

فین تک، نقطه اتصال فناوری، پول و صنعت مالی

رسانه کلیک – شاید خیلی‌ها فکر می‌کنند فین تک یک واژه لوکس و تجملاتی برای معرفی برخی از اپلیکیشن های مالی است. این طرز فکر نزد بانکدارانی که من اسمشان را دایناسور می‌گذارم، به‌وفور دیده می‌شود.

آنچه در نمایشگاه الکامپ 2018 گذشت

رسانه کلیک – نمایشگاه الکامپ 2018 بیست و چهارمین دوره خود را با موفقیت پشت سر گذاشت. در ادامه تصاویر مربوط به مهمترین جریان ها و اتفاقات این رویداد بزرگ را مشاهده می کنید.

بازی سربازان ابدی به بازار می آید

رسانه کلیک – مبارزه در خلیج عدن 2 از بازی های جذاب سبک شوتر است که در نمایشگاه الکامپ 2018 حضور دارد. سازندگان این بازی در فکر تولید بازی دیگری به نام «سربازان ابدی» هستند.Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar


همکاران