پوشش اختصاصی
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

پخش زنده اختصاصی کلیک

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

با کلیک همراه باشید

آخرین اخبار الکامپ

الکام تاکز؛ فرصتی برای تعامل

رسانه کلیک – الکامپ 98 فردا به صورت رسمی استارت می خورد و تعداد زیادی از استارتاپ ها در این رویداد بزرگ شرکت می کنند. الکام تاکز یکی از برنامه های این رویداد است.

دیجی‌کالا از چالش‌های مارکت‌پلیس می‌گوید

رسانه کلیک – کارگاه آموزشی «چالش‌های مارکت‌پلیس» روز شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ در نمایشگاه الکامپ و در غرفه دیجی‌کالا برگزار می‌شود. این کارگاه توسط کامران اصل روستا، مدیر ارشد FMCG دیجی‌کالا و در ساعت ۱۵:۳۰ ارائه خواهد شد.

کد تخفیف 20 درصدی مخصوص الکامپ

رسانه کلیک – به گفته مدیر اجرایی الکامپ، شرکت سامانه هوشمند اسنپ حامی حمل‌ و‌ نقل بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ شده است.

پست در الکامپ 98 میزبان فعالان بخش خصوصی می شود

 رسانه کلیک – بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ در حالی از روز پنجشنبه ۲۷ تیرماه آغاز می‌شود که پست در این دوره، بسیار متفاوت از سال‌های قبل حضور خواهد داشت.

طرح ایران هوشمند برای حمایت از استارتاپ‌ها فردا افتتاح می‌شود

رسانه کلیک –  محمدجواد آذری جهرمی در نشست با اعضای کمیسیون «اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال» اتاق بازرگانی تهران بر ضرورت آشنایی اقتصاددانان نسل چهار با مفاهیم اقتصاد دیجیتال تاکید کرد.

رد پای تپسی، اسنپ و بیدود در الکامپ 98

رسانه کلیک – روز شنبه 15 تیر ماه نشست خبری بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ با حضور امیر ناظمی رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران و محمدباقر اثنی عشری رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در سازمان فناوری اطلاعات برگزار شد.

حضور پررنگ سرمایه گذاران و شتاب دهنده ها در الکامپ 98

رسانه کلیک –  نشست فعالان استارتاپی و  اهالی رسانه، با صحبت های رضا حیدری دبیر اجرایی الکامپ آغاز شد.

پیش ثبت نام بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ تمدید شد

رسانه کلیک – بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ در تاریخ 27 تا 30 تیرماه برگزار می شود. به تازگی پیش ثبت نام این نمایشگاه تمدید شده است.Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar