پوشش اختصاصی
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

با کلیک همراه باشید

آخرین اخبار الکامپ

مسیر حرکتی پرپیچ و خم چارچرخ در میان مافیای خودرو!

رسانه کلیک – چارچرخ همانطور که از نامش پیداست، در زمینه خودرو خدماتی ارایه می‌دهد؛ خدماتی که گه گاه مسیرش را با انواع مافیای این صنعت رو در رو می‌کند و چالش‌های حرکتی زیادی برایش رقم می‌زند.

گل دقیقه نود فن‌آسا در الکامپ 98

رسانه کلیک – برترین‌ تیم‌های الکامپ 98 در حالی معرفی شدند که خیلی ها مشتاق آشنایی با آنها هستند. گفتگوی ما با چهارمین تیم برتر الکامپ 98، فن‌آسا را در ادامه بخوانید.

حکایت حضور ما در الکام پیچ؛ مثل بچه‌های آسمان بود!

رسانه کلیک – تیم‌های برتر الکام پیچ در حالی معرفی شدند که حدس زدن برترین‌های آن سخت بود. رسانه کلیک در مراسم معرفی برترین‌ها وعده هدیه‌ای به برترین ها را داد که امروز به آن وعده عمل کردیم و با معرفی ششمین تیم برتر، فربود انگاره استارتش را زدیم.

گزار‌ش اختصاصی از مراسم برترین های الکامپ 98

رسانه کلیک – محمد باقر اثنی عشری، رییس سازمان نظام صنفی در مراسم برترین های الکامپ 98 گفت: «الکامپ ۹۹، ۲۷ تا ۳۰ تیر ۹۹ در محل دایمی نمایشگاه های تهران برگزار خواهد شد.»

کیفیت بالا و تعامل با دولتی ها از نقاط قوت الکامپ 98 بود

رسانه کلیک – در طول نمایشگاه الکامپ 98 در گوشه ای از ستاد خبری استودیویی ویژه وجود داشت که میزبان مهمانان بزرگ و ارزشمندی در حوزه فناوری بود.

استارتاپ ها یک گام جلوتر از شرکت های بزرگ!

رسانه کلیک – الکامپ 98 در حالی به پایان رسید که استارتاپ ها با غرقه های خاصشان یک گام جلوتر از شرکت های بزرگ در این نمایشگاه حضور داشتند. گزارش اختصاصی ما از بهترین غرقه های الکامپ 98 را بخوانید.

شراکت دولت در سرمایه‌گذاری خطرپذیر

رسانه کلیک – در حاشیه اختتامیه بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ تفاهم‌نامه‌‌ای امضا شد. بر اساس این تفاهم نامه، دولت در سرمایه‌گذاری خطرپذیر سهیم می شود.

رونمایی از پلتفرم هوش مصنوعی CICAP در آخرین روز الکامپ 98

رسانه کلیک – پلتفرم هوش مصنوعی CICAP با تمرکز بر تحلیل هوشمند محتوا که با مشارکت استراتژیک «هاب» توسعه می‌یابد، در آخرین روز الکامپ رونمایی شد.

خود تحریمی را به ما تحمیل نکنید!

رسانه کلیک – در نشست خبری روز یکشنبه در سالن ستاد خبری نمایشگاه الکامپ 98، آزاد معروفی، رئیس کمیسیون شبکه اعلام کرد مشکلات اصلی که این روزها درگیر آن هستند، به وزرات صمت و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور برمی‌گردد.Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar