شرکت ایران خودرو با هدف تنظیم قیمت بازار در مقاطع مختلف سال 99 با طرح شرایط جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو و یا قرار دادن خرید اعتباری و یا فروش اقساطی محصولات ایران خودرو به تنظیم قیمت روز خودروهای داخلی این شرکت کمک می کند.

سایت خرید اینترنتی محصولات ایران خودرو در تاریخ های تعیین شده برای موارد فوق از ساعت 10 باز خواهد شد.

 

شرایط و جزئیات پیش فروش جدید سایپا

 

جدیدترین قیمت محصولات ایران خودرو 99 [به روز شده]

 

ایران خودرو | شرایط جدید پیش فروش، اعتباری، اقساطی 99

آخرین به روزرسانی: 7 خرداد  99

 

فروش فوری 4 محصول ایران خودرو به مناسبت عید سعید فطر از امروز 7 خرداد در سایت این شرکت آغاز شده و متقاضیان واجد شرایط می توانند با ثبت نام در سامانه امتا و ورود به بخش کاربری در سایت ایران خودرو، نسبت به خرید خودروی مورد نظر خود به قیمت کارخانه اقدام نمایند.

 

پیش فروش ویژه 4 محصول ایران خودرو از ساعت 11صبح روز دوشنبه مورخ 99/02/22 تا زمان تکمیل ظرفیت آغاز خواهد شد. 

در این طرح فروش ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو است و تنظیم صلحنامه در این بخشنامه امکانپذیر نیست. 

البته مشتریانی که 36 ماه گذشته در شرکت های ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده اند و یا دراین مدت خودرو تحویل گرفته اند مجاز به ثبت نام دراین بخشنامه نیستند.

گروه صنعتی ایران خودرو به منظور بهبود فرآیند تعریف کد کاربري در سایت فروش اینترنتی و همچنین در راستای جلوگیری از مشکلات ثبت اطلاعات شخصی مغایر، اعلام کرد که از روز چهارشنبه 27 فروردین ماه سال جاری، احراز اطلاعات فردی متقاضیان به صورت آنلاین در سامانه “امتا” مربوط به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت، به منظور ثبت نام در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو انجام خواهد شد که لازم است موارد زیر مورد توجه قرار گیرد.

1- با اعلام گروه صنعتی ایران خودرو، پس از ورود به سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو “ورود کاربر” و کلیک بر روی گزینه ثبت نام یا تنظیم رمز، اطلاعات مربوط به ثبت شماره موبایل مشتری در سامانه امتا مطابق تصویر زیر رویت شده و پس از ثبت شماره موبایل و انتخاب گزینه “ادامه”، مشتری به صفحه ثبت نام هدایت خواهد شد. لازم به ذکر است که شماره موبایل حتما باید متعلق به مشتری بوده و فعال باشد و در صورت مغایرت داشتن شماره موبایل با اطلاعات مشتری، احراز هویت شخصی وی امکان پذیر نخواهد بود.

 

2- پس از وارد کردن کد امنیتی و کلیک بر روي دکمه “ادامه” همانند تصویر زیر، مشتری به صفحات بعدی هدایت خواهد شد.

3- با ورود به صفحه بعد و ثبت شماره موبایل، پیامکی براي مشتری تحت عنوان “کد احراز امتا” ارسال خواهد شد و لازم است که مشتري درست همانند تصویر زیر، دو فیلد کد ملی و تاریخ تولد را ثبت و تایید کرده و وارد مرحله بعد شود.

4- پس از ثبت و تایید، فرم زیر به مشتری نمایش داده شده و پس از کلیک بر روی گزینه “اعطای مجوز ورود یکپارچه”، اطلاعات شخصی مشتری به طور خودکار به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو و صفحه تکمیل اطلاعات شخصی منتقل می شود.

 

5- با طی کردن مرحله قبل، مشتری به صفحه تکمیل اطلاعات شخصی و اطلاعات مورد نظر همانند تصویر زیر وارد خواهد شد.

 

6- با پر کردن فیلدهای مربوط به اطلاعات شخصی و ارسال کد اعتبارسنجی و تاییدیه کد، صفحه ای به شکل زیر برای مشتریان نمایش داده می شود که پس از ثبت کد ملی و تایید ثبت نهایی درخواست مشتریان، ثبت اطلاعات به طور کامل انجام می شود.

برای آگاهی از تاریخ شروع پیش فروش یا خرید اعتباری و فروش اقساطی محصولات ایران خودرو بر روی لینک های مربوط زیر کلیک کنید.

 

فروش نقدی ایران خودرو

پیش فروش ایران خودرو

خرید اعتباری و اقساطی محصولات ایران خودرو

 

فروش نقدی ایران خودرو

در حال حاضر امکان خرید نقدی ایران خودرو از سایت این شرکت وجود ندارد.

 

پیش فروش ایران خودرو

آخرین طرح پیش فروش ایران خودرو به مناسبت ولادت حضرت علی بود که در تاریخ 21 اسفند 98 و با شرایط زیر اجرایی شد. به محض اعلامیه رسمی ایران خودرو مبنی بر طرح جدید پیش فروش محصولات ایارن خودرو در سال 99 و شرایط آن، در همین بخش به رو رسانی خواهد شد.

جدول 1 :شرایط و برنامه هاي فروش

جدول 2 :نرخ هاي سود

شرایط ویژه بخشنامه :

ظرفیت ثبت نام براي هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می باشد .

” مطابق با بخشنامه شماره 4249 دریافت کد کاربري و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می باشد لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربري و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.”

تنظیم صلحنامه در این بخشنامه امکانپذیر نمی باشد .

مشتریانی که 18 ماه گذشته در شرکت هاي ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده اند و یا دراین مدت خودرو تحویل گرفته اند مجاز به ثبت نام دراین بخشنامه نمی باشند.

خرید اعتباری و اقساطی محصولات ایران خودرو

 

آخرین مرحله از اجرای طرح خرید اعتباری و اقساطی محصولات ایران خودرو در تاریخ 10 بهمن 1398 به مدت محدود و بر روی برخی محصولات خاص ایران خودرو به شکل زیر اجرایی شد. در صورت اعلام شرایط طرح جدید خرید اعتباری محصولات ایران خودرو در سال 99 در همین بخش اطلاعرسانی خواهد شد.

خرید اعتباری و اقساطی محصولات ایران خودرودر این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح ” سامانه صیاد ” را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد
خواهد شد.
ضمنا” چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا” از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و …) وجود ندارد.

 

برای اطلاع از جدیدترین شرایط طرح پیش فروش ایران خودرو در سایت کلیک بر روی لینک کلیک کنید.