ایران خودرو | شرایط جدید پیش فروش، اعتباری، اقساطی 99

شرکت ایران خودرو با هدف تنظیم قیمت بازار در مقاطع مختلف سال 99 با طرح شرایط جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو و یا قرار دادن خرید اعتباری و یا فروش اقساطی محصولات ایران خودرو به تنظیم قیمت خودروهای داخلی این شرکت کمک می کند.

سایت خرید اینترنتی محصولات ایران خودرو در تاریخ های تعیین شده برای موارد فوق از ساعت 10 باز خواهد شد.

 

جدیدترین قیمت محصولات ایران خودرو 99 [به روز شده]

 

ایران خودرو | شرایط جدید پیش فروش، اعتباری، اقساطی 99

آخرین به روزرسانی: 17 فروردین 99

 

برای آگاهی از تاریخ شروع پیش فروش یا خرید اعتباری و فروش اقساطی محصولات ایران خودرو بر روی لینک های مربوط زیر کلیک کنید.

 

فروش نقدی ایران خودرو

پیش فروش ایران خودرو

خرید اعتباری و اقساطی محصولات ایران خودرو

 

فروش نقدی ایران خودرو

در حال حاضر امکان خرید نقدی ایران خودرو از سایت این شرکت وجود ندارد.

 

پیش فروش ایران خودرو

آخرین طرح پیش فروش ایران خودرو به مناسبت ولادت حضرت علی بود که در تاریخ 21 اسفند 98 و با شرایط زیر اجرایی شد. به محض اعلامیه رسمی ایران خودرو مبنی بر طرح جدید پیش فروش محصولات ایارن خودرو در سال 99 و شرایط آن، در همین بخش به رو رسانی خواهد شد.

جدول 1 :شرایط و برنامه های فروش

جدول 2 :نرخ های سود

شرایط ویژه بخشنامه :

ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می باشد .

” مطابق با بخشنامه شماره 4249 دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می باشد لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.”

تنظیم صلحنامه در این بخشنامه امکانپذیر نمی باشد .

مشتریانی که 18 ماه گذشته در شرکت های ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده اند و یا دراین مدت خودرو تحویل گرفته اند مجاز به ثبت نام دراین بخشنامه نمی باشند.

خرید اعتباری و اقساطی محصولات ایران خودرو

 

آخرین مرحله از اجرای طرح خرید اعتباری و اقساطی محصولات ایران خودرو در تاریخ 10 بهمن 1398 به مدت محدود و بر روی برخی محصولات خاص ایران خودرو به شکل زیر اجرایی شد. در صورت اعلام شرایط طرح جدید خرید اعتباری محصولات ایران خودرو در سال 99 در همین بخش اطلاعرسانی خواهد شد.

خرید اعتباری و اقساطی محصولات ایران خودرودر این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح ” سامانه صیاد ” را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد
خواهد شد.
ضمنا” چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا” از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و …) وجود ندارد.

 

برای اطلاع از جدیدترین شرایط طرح پیش فروش ایران خودرو در سایت کلیک بر روی لینک کلیک کنید.