کد خبر:1230509
اشتراک گذاری
مرتب‌سازی نظرها براساس:

جام الوکاپ؛ گام الوپیک در راستای حمایت از فرهنگ ملی

الوپیک

رسانه کلیک - الوپیک با همراهی فدراسیون چوگان، جام الوکاپ را برگزار کرد و قصد دارد در آینده نیز این روند را ادامه دهد.

 مهدی نایبی مدیر عامل الوپیک در نشست خبری جام الوکاپ با تاکید بر این نکته که استارتاپ ها می توانند نقشی جدی در حفظ و ادامه مفاهیم ملی داشته باشند؛ گفت: «مجموعه ما از بدو ورود به بازار استارتاپی با تکیه بر باور ایرانی بودن محصولمان، تلاش کردیم صفر تا صد مجموعه و محصولمان ایرانی باشد و تمامی زیرساخت ها به دست توانمندان ایرانی به ثمر بنشیند. با تکیه بر همین باور تصمیم گرفتیم نقشی در ورزش ملی چوگان داشته باشیم.»

نایبی ادامه داد: «این روزها با تشدید تحریم ها مثل سابق تماسی از سرمایه‌گذاران اروپایی نداریم. با این اوصاف مجموعه‌هایی مانند ما به سرمایه‌گذاران سنتی روی آورده اند. تعامل با سرمایه‌گذاران با تفکر سنتی تا حدودی سخت است چرا که انتظار سوددهی در مدت زمانی کوتاه را دارند.»

نایبی با اشاره به این نکته که با شناخت و تجربه ای که در ورزش چوگان داشت، پا در این راه گذاشته و تصمیم گرفته جام چوگان الوکاپ را برگزار کند، افزود: «همیشه روی ایران و ایرانی حساسیت داشتیم. خوشبختانه چوگان در سالیان گذشته به نام ایران ثبت شد و همین باعث شد از این ورزش حمایت کنیم. در سازمان پست نیویورک؛ اعلام شده که منبع الهام بخش آنها چاپارهای ایرانی بوده و ما باید به این مورد و فرهنگ خود افتخار کنیم.»

نایبی با اشاره به این نکته که تیم الوپیک فعالیت در ورزش چوگان را از دو سال پیش استارت زده گفت: «چوگان بیشتر از یک ورزش است و می توان به عنوان یک تاریخ و آیین از آن نام برد. این ورزش می‌تواند یک فرصت توریستی برای ایران فراهم کند. همچنین ایران را به عنون مهد این ورزش در سطح جهانی به موفقیت برساند.»

مدیر عامل الو پیک افزود: «استارتاپ ها باید جدا از فعالیت‌های روزمره، به ورزش‌ها و آیین‌های ملی نیز بپردازند. برندهای ترند روز می‌توانند نقش به سزایی در ترویج این دست موضوعات داشته باشند، چرا که مردم به برندهای جدید بزرگ اعتماد می کنند. برای مثال گوگل و اپل در کالیفرنیا و خیلی از کشورهای دیگر در همه موضوعات ورود می‌کنند.»

مدیرعامل الوپیک با تاکید بر این موضوع که سال آینده نیز برگزاری الوکاپ جزو برنامه های این شرکت است، ادامه داد: «سال‌های آینده جام الوکاپ در ابعادی بزرگتر و با اطلاع‌رسانی بهتر برگزار خواهد شد. ضمن اینکه عملی شدن این موضوع منوط به همکاری بیشتر فدارسیون و دیگر برندهاست.»

تایبی در پایان تاکید کرد: «الو پیک در راستای مسئولیت‌های اجتماعی که دارد، قصد دارد علاوه بر تمامی سفیران به مسافران الوپیکی نیز کلاه ایمنی برای سفرهای خود اعطا کند. ضمن اینکه الوپیک به برخی مسافرین و سفیران آسیب دیده در سفرهای الوپیکی خود، وام‌های خرد برای هزینه‌های درمانی‌شان پرداخت می‌کند.»

نظرها

سر‌خط آخرین خبرها

خبرهای بیشتر
راهنما و نکات مهم خرید هاست دانلود

اگر وب‌سایتی دارید که نیاز به بارگذاری فایل‌های زیاد و حجیم مانند ویدیو،...

شتابان هاست، رسانه زندگی دیجیتال هاست و سرور اروپا
شتابان هاست، رسانه زندگی دیجیتال هاست و سرور اروپا

 هاست اروپا، هاست سی پنل اروپا را با شتابان هاست تجربه کنید، ما بهترین هاست...

فیلم حیرت‌انگیز لحظه عبور ماه از مقابل خورشید

یک ماهواره زیست‌محیطی در جدیدترین عملیات خود، فیلم جالبی را از لحظه عبور ماه...

اسکن مغزی و ذهن‌خوانی با هدف افزایش بهره‌وری کارمندان

برخی شرکت‌های فناوری با هدف افزایش بهره‌وری کارمندان خود از اسکن مغزی و...

موبایل تسلا؛ ماسک پا در کفش گوشی‎سازها می‌کند

مدت‌هاست شاهد انتشار شایعاتی درباره گوشی تسلا بوده‌ایم، اما این...

گجت Corsair TBT200 Thunderbolt 4 Dock با امکان پشتیبانی از دو نمایشگر 4K HDR معرفی شد

شرکت کورسیر به تازگی از رابط جدیدی به نام Corsair TBT200 Thunderbolt 4 Dock رونمایی کرده است...

کشف کلید درک اوتیسم

اطلاعات کمی در رابطه با چگونگی رشد رفتارهای اجتماعی در مراحل اولیه زندگی،...

احتمال توسعه بازی VR بتمن توسط سازنده Iron Man VR

طبق گزارش‌ها، استودیو Camouflaj در حال توسعه‌ی یک بازی واقعیت-مجازی براساس...

مدیر اپ استور حساب توییتر خود را غیرفعال کرد

تیک‌تاک را حذف و گوشی خود را عوض کنید