کد خبر:1337612
اشتراک گذاری
مرتب‌سازی نظرها براساس:

راهنمای بازی Valheim برای حرفه ای شدن

راهنمای بازی Valheim

بازی والهایم اثری است که گیمر باید در سرزمین دهم وایکینگ‌ها برای بقا تلاش کند. مبارزه با دشمنان و ساخت سلاح و معجون کارهایی است که باید هر بازیکنی انجام دهد. راهنمای بازی Valheim به گیمر کمک می‌کند تا شرایط بهتری در سرزمین والهایم داشته باشد.

راهنمای بازی Valheim

بیشتر گیمرها به گشت و گذار در سرزمین‌های مختلف علاقه دارند. ماجراجویی در جهانی که پر از اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی و جذاب باعث می‌شود بازیکنان از این نوع شرایط استقبال کنند. بازی Valheim دقیقا اینچنین فضایی را برای گیمرها  فراهم کرده است.

استودیو Iron Gate AB اثری جذاب را توسعه داده است که ساعت‌ها گیمرها را سرگرم خود می‌کند. بازیکنان در نقش والکری‌ها، نیروی ویژه اودین، هستند که به سرزمین والهایم می‌روند تا دشمنان را شکست دهند. این بازی گیم‌پلی چالش‌برانگیز و جذابی دارد که همین موضوع باعث شده منتقدین نظر مثبتی به بازی والهیم داشته باشند.  

زنده ماندن در سرزمین دهم اصلی‌ترین هدف بازیکنان است. آنها باید در این سرزمین گشت و گذار کنند تا  آیتم‌های مختلفی برای قلمروی خود پیدا کنند. بنابراین،‌ گیمرها باید قدرت بالایی داشته باشند تا بتوانند از پس چالش‌های گوناگون بازی برآیند.

راهنمای بازی Valheim کمک بسزایی در عملکرد گیمرها می‌کند. به طوری که شرایط بقا و ساخت و ساز برای آنها ساده و راحت خواهد شد. در ادامه به بیان نکات مهمی از این بازی می‌پردازیم.

ترفندهای بازی Valheim
موقعیت‌های مناسب برای یافتن منابع

موقعیت مناسب منابع را شناسایی کنید

جمع‌آوری منابع مثل سنگ و چوب یکی از اصلی‌ترین مکانیزم‌های بازی والهیم است. موقعیت مناسب برای یافتن منابع را شناسایی کنید. این کار سرعت جمع‌آوری منابع و ساخت انواع آیتم‌ها را افزایش می‌دهد.

به عنوان مثال،‌ برای یافتن سنگ چخماق باید به نزدیک رودخانه و برکه‌ها بروید. گرازها معمولا نزدیک آب زندگی می‌کنند. گوزن‌ها هم در علفزارها هستند که هرکدام برای ساخت آیتم و معجون استفاده می‌شوند.

به مرور موقعیت حیوانات و گیاهان را پیدا خواهید کرد. زمانی که منبع مورد نظر را پیدا کردید، موقعیت آن در نقشه را به خاطر بسپارید. گفتنی است، این منابع برای ساخت اسلحه و زره استفاده می‌شوند. بنابراین، نحوه ساخت هرکدام را یاد بگیرید.

راهنمای بازی Valheim
داشتن اسلحه بسیار مهم است

در طول بازی اسلحه همراه داشته باشید

زمانی که وارد سرزمین والهایم شدید، با چوب و سنگ چکش بسازید تا بتوانید از آن برای کارهای مختلف استفاده کنید. به مرور اسلحه و ابزارهای خود را آپگرید کنید. در طول بازی همیشه یک اسلحه با خود همراه داشته باشید. حتی داشتن سلاح ضعیف بهتر از دست خالی بودن در سرزمین بی‌رحم والهایم است.

ساخت هر اسلحه و ابزار نیاز به منابع خاصی دارد. برای اینکه بتوانید سرعت ساخت بیشتری داشته باشید، پیش‌نیاز ساخت هر اسلحه را بدانید. همچنین، برای ساخت ابزار و اسلحه جیب خود را پر از منابع بلااستفاده نکنید. این کار باعث می‌شود در مواقع ضروری با مشکل روبرو شوید.

ترفندهای بازی والهیم
مدیریت منابع در بازی به شما کمک می‌کند

منابع متناسب با کار خود را جمع‌آوری کنید

یکی از مهمترین راهنمای بازی Valheim، استفاده درست از منابع است. تمرکز خود را بر منابع ضروری و پراستفاده بگذارید. برخی منابع برای ساخت آیتم‌های خاص استفاده می‌شود که اگر پیش‌نیاز آنها را نداشته باشید، الکی جیب خود را با آن منابع پر کرده‌اید. بنابراین، نیاز خود برای جمع‌آوری منابع را بررسی کنید.

پس از بررسی و نتیجه‌گیری برای ساخت اسلحه و دیگر آيتم‌ها، اقدام به جمع‌آوری منابع مورد نظر کنید. اگر جیب شما پر از منابع بی‌مصرف باشد، در شرایطی مثل مبارزه با دشمنان، مشکلات زیادی را تجربه خواهید کرد.

راهنمای بازی والهیم
به انرژی خود اهمیت بدهید

به نوار سلامتی و استامینا توجه کنید

سلامتی و انرژی بازیکن در بازی والهایم بسیار ارزشمند است. حفظ استامینا و سلامتی در زمان مبارزه با دشمنان مهم است. بنابراین، در طول بازی به افزایش جان و استامینای کاراکتر خود توجه کنید.

خوردن میوه‌ها و گیاهان دارویی به افزایش سلامتی بازیکن کمک می‌کند. همیشه با خود میوه همراه داشته باشید. ناگفته نماند، بازیکنان می‌توانند فقط سه میوه را در یک زمان مصرف کنند. پس مقدار میزان افزایش هر میوه و گیاه را بدانید تا بتوانید مدیریت بهتری در مصرف آنها داشته باشید.

ترفندهای بازی والهیم
هرکدام از دشمنان قدرت خاصی دارند

پیش از مبارزه خود را آماده کنید

باس‌های بازی Valheim بسیار قدرتمند هستند. هرکدام از آنها نیروی خاصی دارند که می‌تواند چالشی جدی برای بازیکنان ایجاد کنند. پیش از اینکه به مبارزه با باس‌های بازی بروید، حتما خود را برای مبارزات آماده کنید.

سطح قدرت دشمن را ارزیابی کنید. سپس متناسب با شرایط، امکانات و اسلحه‌های مورد نیاز برای مبارزه با دشمن را فراهم کنید. اسلحه‌ خود را تجهیز کنید و دارو برای بازیابی سلامتی خود همراه داشته باشید.

هنگام مبارزه، با صبر و حوصله به مصاف دشمن بروید. نحوه حمله و مبارزه کردن دشمن را نگاه کنید و در بهترین فرصت به آنها حمله کنید. هر چقدر آمادگی بیشتری برای مبارزه داشته باشید، شانس کشتن دشمنان افزایش پیدا می‌کند.

نظر شما درباره راهنمای بازی Valheim چیست؟ آیا توانسته‌اید این بازی را تجربه کنید؟ لطفا نظرات خود را کلیک در میان بگذارید.

نظرها

سر‌خط آخرین خبرها

خبرهای بیشتر
موارد ممنوعه در ورود به ترکیه
موارد ممنوعه در ورود به ترکیه کدامند؟

کشور ترکیه از نظر شرایط گردشگری برای ایرانی‌ها مقصد جذاب و محبوبی است. این کشور...

لیست 6 سریال کره ای محبوب در سال 2021
لیست 6 سریال کره ای محبوب در سال 2021 (معمایی، عاشقانه، کمدی و …)

پخش اخیر سریال Squid Game علاقه ایرانیان به سریال‌های کره ای را بیشتر از قبل کرده است....

افزایش حقوق 1401
حقوق کارمندان و بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 1400 چقدر می شود؟ افزایش حقوق 1401 کارگران و کارمندان چقدر خواهد بود؟

در روزهایی که بودجه سال آینده کشور در حال بررسی و تصویب است، اخبار از افزایش حقوق...

رانندگان اتوبوس کارت واکسن مسافران
رانندگان اتوبوس کارت واکسن مسافران را چک کنند | تدابیر کنترل کرونا امیکرون

مدیرکل دفتر مسافری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از ممانعت سفر افراد واکسن...

گواهینامه رانندگی بین المللی در شهرک آزمایش
دفتر صدور گواهینامه رانندگی بین المللی در شهرک آزمایش راه‌اندازی شد

مدیر صدور اسناد و مدارک بین‌المللی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از راه‌اندازی...

دز یادآور واکسن کووپارس بهتر است یا سینوفارم
برای دز یادآور واکسن کووپارس بهتر است یا سینوفارم؟

ایمنی زایی دوز یادآور واکسن کووپارس رازی و مقایسه آن با دوز بوستر واکسن سینوفارم...

جدیدترین فهرست شهرهای آلوده جهان | تهران چهارم شد

تهران امروز با شاخص کیفیت هوای ۱۵۷ در رتبه چهارم فهرست شهرهای آلوده جهان قرار گرفت.

احتمال ثابت ماندن قیمت خودرو
احتمال ثابت ماندن قیمت خودرو | ستاد تنظیم بازار هنوز به توافق نرسیده است

قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه کارشناسان ستاد تنظیم بازار درباره...

دانلود قسمت 2 سریال روز بلوا
دانلود قسمت 2 سریال روز بلوا

حاج‌آقا عماد بدیعی ناخواسته و از همه‌جا بی‌خبر، درگیر یک پرونده فساد مالی بزرگ...

هوشمندسازی نظام مالیاتی
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور تأکید کرد: هوشمندسازی نظام مالیاتی، فرار مالیاتی را ناممکن می‌کند

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور تأکید کرد هوشمندسازی نظام مالیاتی مهمترین راهکار...