کد خبر:1272760
اشتراک گذاری
مرتب‌سازی نظرها براساس:

محمد خلج قاسم‌آبادی، جانشین ژوبین علاقبند و مدیرعامل اسنپ شد

محمد خلج مدیرعامل اسنپ

رسانه کلیک - محمد خلج که پیش از این مدیر ارشد تحلیلگری توسعه تجاری در ایرانسل، یکی از سهام‌داران اصلی گروه اسنپ و البته عضو هیات مدیره این شرکت تاکسی اینترنتی هم بوده که حالا زمام‌دار یکی از بزرگترین استارتاپ‌های ایرانی با بیش از ۱۵۰۰ کارمند و بیش از دو میلیون راننده شاغل در ناوگان حمل و نقل شهری ایران است.

به نقل از پیوست، رفتن ژوبین علاقبند مدیرعامل پیشین زیراکس ایران و صندوق سرمایه‌گذاری فیروزه، می‌تواند نشانه آشکاری از تغییر بافت مدیریتی و سهام‌داری این گروه به نفع بازیگران بومی باشد.

ژوبین علاقبند مدیرعامل سابق اسنپاخیرا بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل به عنوان یکی از سهامداران گروه اینترنتی ایران در واکنش به اتهام انحصارگرایی گروه اسنپ در قبال رقبا گفت ما در ایرانسل و شرکت‌های زیرمجموعه خود هیچ وقت به دنبال انحصارگرایی نبوده و نیستیم و حتی آمادگی این را داشتیم تا مجموعه چیلیوری در اسنپ‌فود ادغام (M&A) شود. پیش‌تر چیلیوری اعلام کرد به دلیل مشکلات مالی و انحصارگرایی رقیب خود دست از این بازار می‌کشد.

با مستقر شدن محمد خلج به عنوانی سکاندار جدید این مجموعه طی روزهای اخیر باید دید، شنیده‌ها در مورد خروج سهام‌داران اروپایی‌تبار اسنپ از ترکیبی که در حال حاضر متشکل از ایرانسل،‌ ام‌تی‌ان و هایپر استار است چقدر صحیح است؟

محمد خلج مدیرعامل اسنپ
محمد خلج مدیرعامل اسنپ

نظرها

29 نظر

 1. ناشناس

  سلام… حتی رییس جمهور و رییس قوه قضاییه و رییس مجلس، یه راهکار یا نماینده تام الاختیار برای ملاقات و حل مشکلات دارند… اما متاسفانه مدیر عامل اسنپ رو به هیچ عنوان نمیشه ملاقات کرد… لطفا حداقل برای پیشرفت خودتون یه راهکار برای ملاقات با مدیرعامل و یا معاون اسنپ بذارید

  رای موافق 4
  رای مخالف 0
 2. ناشناس

  من چطور میتونم با مدیر عامل آقای خلج ملاقات حضوری داشته باشم؟ نهایتا ۳ دقیقه… ممنون میشم راهنمایی کنید.

  رای موافق 2
  رای مخالف 0
 3. اشکان محمدی

  سلام من درخواست ملاقات حضوری با مدیر عامل اسنپ دارم

  رای موافق 1
  رای مخالف 0
  1. ناشناس

   فقط مشکل نداشتن ملاقات حضوری با معاون و یا مدیر عامل هستش

   رای موافق 1
   رای مخالف 0
  2. ناشناس

   ملاقات حضوری
   نعیمی تهران

   رای موافق 0
   رای مخالف 0
 4. به نظر من اسنپ امن ترین وسیله انتقال مسافر هست . من شش ماهه که راننده شدم . و یقین دارم که . اسنپ به رانندگانی که مشکلی جدی در کارشون نبینن هرگز محرومیت از سفر و رانندگی در ناوگان نخواهد داد . هر چند که در رساندن سهمیه سوخت و پاره ای از ادوات نرم افزاری و اپلیکیشن هنوز کامل نشده .

  رای موافق 0
  رای مخالف 1
 5. کامران

  با سلام
  از نحوه پیگیری قسمت پشتیبانی شرکت اسنپ عملا هیچ شخصی راضی نیست صرفا اعلام میکنند رسیدگی میکنند امااتفاقی نمی افتد ، به نوعی از بالا به پایین به شخص شاکی نگاه میکنند ” ما سرمایه دار هستیم کشور به مااحترام میگذارد اما شما مردم عادی …” خود من بابت سرقت گوشی موبایلم توسط پیک اسنپ به پشتیبانی شرکت شان اطلاع دادم پاسخ دادند ” چون منزل تان دوربین مدار بسته ندارد بنابراین شکایت شما برای ماارزشی ندارد ” !!! این سیاست پاسخ دهی نشات گرفته از طرز تفکر مدیر شرکت است نه یک کارمند .البته بازهم جای شکر دارد که دادگاه های کشورمان به عدالت برخورد میکنند .

  رای موافق 1
  رای مخالف 2
 6. واقعا خیلی عالیه پیگیریشون هیچ اپراتوری هیچ شرکتی توی ایران مثل اسنپ پیگیری نمیکنن زود رسیدگی نمیکنن واقعا دم آقای مدیر عاملش گرم به نظرم باید اینجورافراد رئیس جمهور مملکت بشن چون لیاقتش و دارن اسنپ خیلی خوبه خیلی راضیم از پیگیریشون بعضی راننده هاشون واقعا عوضی هستن وچون جامعه خرابه فکر میکنن میتونن بی حرمتی کنن به هرخانمی که سوار میکنن یا سریع مخ خانم و بزنن من زنگ زدم یک راننده رو که پیام درخدمت زده بود بهم و گزارش دادم مسدود کردن بعد زنگ زد التماس کرد گفت از نون خوردن انداختی من و زنگ زدم اسنپ رضایت دادم گفتم حالیش شد ببخشیدش ، بازش کردن

  رای موافق 1
  رای مخالف 4
  1. ناشناس

   موافقم بهتر از اسنپ تل به حال سرویس اینترنتی ندیدم . واقعا خوب رسیدگی میکنن

   رای موافق 0
   رای مخالف 1
 7. حکیم‌براجعه

  سلام اقای‌خلج‌.‌من‌حدود‌یکسال‌حساب‌کاربری‌من‌بصورت‌داعم‌مسدود‌شد.‌خواهش‌میکنم‌ازشما‌که‌دوباره‌حسابم‌باز‌کنید………

  رای موافق 2
  رای مخالف 1
  1. واقعا واقعا در چارت این شرکت هم دقیقا مثل عدم کارشناسی و نداشتن یک راه کار درست اساسی و مدرن و عقلنی افراد بسیاری حتی با مدارک تحصیلی لیسانس فقو لیسانس وحتی بعضا بالاتر از ناچاری و وضعیت فاجعه بار و دهشت ناک اقتصادی که اقایان مسولین بغایت بی کفایت برای مردم بد بخت به ارمغان اورده اند، باید اینجا هم مشکلات همه جانبه و روز افزون را تحمل کننند و همه بد بختی ها را با تمامی نقصان ها ، کمبود ها و مشکلات قابل حلی که مسولین مربوطه سر سوزنی نسبت به مرتفع شدن آن اقدامی ولو اندک از خود مایع نمیذارند بایستی تمامی ان کم کاری ها عدم کفایت ها و بی مسولیتی ها را توده ها و رانندگان بدبخت و و فلاکت زده تحمل کنند و هر روزه مبالغ نجومی چند صد میلیارد تومانی به حساب آقا زاده ها برود، به بهای فقیر شدن، درماندگی، فلاکت باری طیف بسیار وشیعی از رانندگان سیه روزی که با نان بخور نمیر وقوت لایموت فقط دارند نفس میکشند و در این وادی و سناریوی یه گرانی وتورم له کننده و هولناکی که دیگر هیچ راه نجات و روزنه و کور سوی امیدی ب ای ما نگون بختان در این دنیا و زندگی وانفسای خرد کننده چیزی برایمان باقی نگذاشتند و فقط مرگ و نابودی میت اند نجاتمان بدهد و از هر ذره و مبلغی که میتوانند از راننده بینوا درص ود و کمیسیون و جریمه میکنند و تا آخرین درجه ممکن از این بینوایان ستم دیده وخوکرده ورضا داده به سر نوشت محتوم ذلت بار خویش که به واقعیت سخن و جان کلام چنان در باتلاق سرنوشت مصیبت بار خویش گرفتار شده ایم که در خواب هم انسان فکر انرا نمیکرد
   باری رفته رفته مشکلات نقاب از چره برخوهد گرفت به طوری که در اند زمانی روزی فرا خوا۶د رسید که به این روزهای مان صد رحمت فرستیم اری ای برادر تا بوده چنین بوده که ماها با تمام توش توان وهزاران‌مشکلات عدیده و لاینحل جان می کنیم تا مگر بتوانیم در ماه 6 هفت میلیونی کنار بذاریم ولی زهی خیال باطل این رویارا شاید در خ ابهای شیرین رویایی ببینیم و پس از چند ماه کار کردن در خواهیم یاف ماشین نو ومدل بالی ما فرسوده لاستیک تما شوه صحفه کلاچ از بین رفته و موتور به روعن سوزی افتاده وگیربکسمان زوزه اش کوش هر رهگزی را کر نیکند ولی آهی در بساط و دیگر رمقی وامیدی بدایمان نمانده و هزوز آقایان در فکر سود ها وپول های روزانه با رقم های چند صد میلیاردی اند و ما فقط به بن بست رسیده ایم وماشینمان فرسوده و نابود و روانمان تخریب و خودمان سرگشته و از کار افتاده ایم آری برهدر جان به صداقت و قواید انسانهای راستین وبا وجدان بیدار این سناریو در انتظار ما لخت برگشته گان است با عدر و فراوان که طومار و درد دلمان بود دراز و حیف که حق مطلب هیچ گاه ادا و داده نخواهد شده با ارادت و احترام ناصر بیاتی.

   رای موافق 0
   رای مخالف 0
 8. مهدی سلیمی عنصرودی

  سلام تو رو جان بچه ات یه فرصت هم به مسدوی دائم بدین. من الان چند ماهه بیکارم

  رای موافق 3
  رای مخالف 0
 9. ناشناس

  من با اینکه عدم سو پیشینه کیفری ارائه کردم اسنپ بعد چهار سال من بلوک کرده عدم صلاحیت از سوی مراجع نیروی انتظامی آیا عدم سو پیشینه خود سند محکمی بر این نیست که بنده مشکلی ندارم لطفا رسیدگی نمایید آقای خلج یک راه ارتباط مستقیم بگذارید راننده بتونن با شما ارتباط بگیرن بنده ۲۰ سال پیش دچار اشتباهی شدم آیا باید برم بمیرم

  رای موافق 1
  رای مخالف 0
  1. ناشناس

   سلام. به عنوان یه شهروند ایرانی به شما پیشنهاد میکنم از طریق دفتر مرکزی اقدام کنید.
   و متاسفانه این رو هم باید اضافه کنم که قوانینی اشباه یا خیلی سخت هست که یک اشتباه اخرین اشتباهه و این ظلم به انسان هستش.امیدوارم مشکلتون حل بشه.

   رای موافق 0
   رای مخالف 0
 10. رسول قربان زاده

  با سلام و احترام،
  ریاست محترم اسنپ جناب آقای محمد خلج،
  اینجانب از شما خواهشمند است با توجه به گرانی و بیکاری و تورم بالا به راننده های مسدودی دائم یه فرصت دیگه بدهید
  باشد که لطف شما شامل حال ما شود
  با تشکر فراوان

  رای موافق 7
  رای مخالف 3
  1. چقدر ذلیل هستی

   رای موافق 0
   رای مخالف 0

سر‌خط آخرین خبرها

خبرهای بیشتر
قابلیت‌های جدید و جذاب هوش مصنوعی برای گوگل مپس

گوگل در مراسم ویژه خود از قابلیت‌های جدیدی مبتنی بر هوش مصنوعی برای گوگل مپس...

معماری سرمایه انسانی “انتخاب” با مقیاس های رشد همه جانبه

توسعه جغرافیای انسانی “انتخاب” بر مبنای مهارت و دانش  

درگیری دو نماینده بر سر طرح صیانت؛ چه کسانی می خواهند مردم را کف خیابان بیاورند؟

برای لحظاتی جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به دنبال درگیری لفظی جلال رشیدی کوچی...

کمک 700 میلیاردی به صندوق‌های پژوهشی و فناوری

وزیر امور اقتصادی و دارایی «احسان خاندوزی» از واریز ۷۰۰ میلیارد تومان منابع...

کمک 100 دلاری بایننس به هر کاربر زلزله زده خود در ترکیه

 صرافی رمزارزی بایننس تصمیم گرفته است تا به کمک شهروندان این کشور بیاید و به...

وان‌پلاس به‌ زودی گوشی مفهومی جدیدی معرفی می‌کند

وان پلاس اعلام کرده است که در کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۲۳، جدیدترین گوشی...

مایکروسافت احتمالاً ساخت چت‌بات‌های سفارشی ChatGPT را برای کسب‌وکارها ممکن می‌کند

گویا مایکروسافت می‌خواهد فناوری جدیدی را عرضه کند تا شرکت‌های بزرگ بتوانند...

نور مرموزی که تلسکوپ جیمز وب مشاهده کرد

محققان به کمک تلسکوپ فضایی جیمز وب، موفق به دیدن منشاء نور و منبع محرک دو...

استخر آبگرم یا چشمه آبگرم؟ در رامسر همه چیز به انتخاب شما بستگی دارد

رامسر از شهرهای بسیار زیبای شمال کشور است و در تمام فصول سال پذیرای گردشگران...

کشف یک لایه جدید زیر پوسته زمین

دانشمندان می‌گویند لایه جدیدی را که «گداز» نام گذاشته‌اند، در زیر پوسته...