کد خبر:1296826
اشتراک گذاری
مرتب‌سازی نظرها براساس:

موفقیت در بازار مالی فارکس نتیجه آشنایی با ابزارهای معاملاتی در این بازار

موفقیت در بازار مالی فارکس نتیجه آشنایی با ابزارهای معاملاتی در این بازار

رسانه کلیک - با استفاده از وب‌سایت تریدر نووا نه‌تنها می‌توانید با ابزارها و پلتفرم‌های معاملاتی موجود در بازار مالی فارکس آشنا شوید، بلکه می‌توانید خدمات مختلفی را در این حوزه دریافت نمایید.

برای رسیدن به موفقیت در هر کسب و کاری باید با ابزارهای موجود آشنا شد تا بتوان در زمان مناسب از آن‌ها برای رسیدن به سود استفاده کرد. واضح است که هرچه ابزارها پیشرفته‌تر بوده و رقابت در بازار بیشتر باشد، لزوم آشنایی با ابزارهای موجود پیش از شروع به کار اولویت بیشتری دارد. به همین دلیل وب‌سایت تریدر نووا بیش از 14 سال فعالیت و مشاوره، تجربیات خود را در حوزه فارکس در قالب مقالات مختلف آموزشی در اختیار کاربران قرار داده است.

با استفاده از وب‌سایت تریدر نووا نه‌تنها می‌توانید با ابزارها و پلتفرم‌های معاملاتی موجود در بازار مالی فارکس آشنا شوید، بلکه می‌توانید خدمات مختلفی را در این حوزه دریافت نمایید. البته شایان ذکر است که در صورتی که با فارکس آَشنایی لازم را ندارید میتوانید با مراجعه به آموزش فارکس اطلاعات لازم را برای آموزش فارکس به دست آورید. در اینصورت به صفحه آموزش فارکس مراجعه کنید: https://tradernova.com/فارکس

علاوه بر اینها به صورت تخصصی در سایت تریدرنوا می‌توانید با تشخیص بهترین بروکر فارکس، در آن افتتاح حساب کرده و معاملات خود را انجام دهید. یا می‌توانید ابزارهای معاملاتی مانند اندیکاتور فارکس را به طور رایگان دانلود کنید. همچنین می‌توانید از سیگنال فارکس‌های تریدر نووا نیز بهره ببرید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با تعدادی از اصطلاحات و ابزارهای بازار مالی فارکس برای موفقیت در این بازار آشنا کنیم.

اندیکاتور فارکس، یک ابزار پرقدرت در بازار مالی فارکس

اندیکاتور فارکس یکی از ابزارهایی است که برای آسان‌تر انجام شدن کارها در بازار مالی فارکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار می‌تواند اطلاعات مورد نیاز معامله‌گران را در کمترین زمان ممکن در اختیار آن‌ها قرار داده و در نتیجه آن‌ها را از انجام محاسبات طولانی خلاص کند. دانلود اندیکاتور فارکس یکی از خدماتی است که شما می‌توانید در تریدر نووا از آن بهره ببرید.

اندیکاتور فارکس انواعی دارد که بر اساس اطلاعاتی که در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد، طبقه‌بندی شده است. اولین نوع از اندیکاتورهای فارکس را روند نما می‌نامند. این اندیکاتورها بر روی نمودار قیمتی قرار می‌گیرند. اندیکاتورهای نوسانگر با هدف سنجش میزان ذوق خریداران و فروشندگان راه‌اندازی شده‌اند. این نوع از اندیکاتورهای فارکس در قسمت پایین نمودار اصلی قیمت و به صورت جداگانه قرار می‌گیرند. دسته سوم از اندیکاتورهای فارکس را حجم نما می‌نامند. این نوع از اندیکاتورهای وظیفه تحلیل و بررسی ارزش و حجم معاملات را بر عهده دارند.

اما پرسش اصلی اینجا است که آیا دانلود اندیکاتور فارکس می‌تواند ما را به سوددهی نزدیک کند؟ ابزارهای معاملاتی برای انجام کامل یک کار ساخته نشده‌اند. به عبارت بهتر برای رسیدن به سود در بازار مالی فارکس تنها نمی‌توانید به دانلود اندیکاتور فارکس اکتفا کنید. ابزارهای معاملاتی فارکس و اندیکاتور فارکس تنها برای صرفه‌جویی در وقت معامله‌گران ساخته شده‌اند. بنابراین رسیدن به سود با دانلود اندیکاتور فارکس نیاز به تجربه دارد. قرارگیری تجربه در کنار اندیکاتور فارکس می‌تواند شما را به مسیر درستی برای کسب سود بیشتر راهنمایی کند.

سرویس سیگنال فارکس، مشاور شما در بازار مالی فارکس

سیگنال فارکس سرویسی است که با هدف ارائه دادن مشاوره به معامله‌گران برای اخذ تصمیم‌های درست راه اندازی شده است. این سرویس در سراسر جهان فعال بوده و در ایران نیز می‌توانید از طریق سایت سیگنال فارکس TraderNova به آن دسترسی پیدا کنید. سیگنال فارکس وظیفه دارد که با در نظر گرفتن یک استراتژی خوب و پربازده، پیشنهاد‌هایی را به معامله‌گر ارائه دهد که او را به سمت سود بیشتر سوق خواهد داد. بنابراین بهترین راه برای ورود به بازار مالی فارکس استفاده از سایت سیگنال فارکس TraderNova است.

اما این جمله به این معنا نیست که سرویس سیگنال فارکس تنها برای معامله‌گران تازه‌کار و بی‌تجربه کارایی دارد. باید بدانید که شما به عنوان یک تریدر باتجربه می‌توانید از سایت سیگنال فارکس TraderNova برای تایید تحلیل‌ها یا معاملات خود استفاده کنید. اما همواره به یاد داشته باشید که همه سیگنال فارکس‌ها قابل اعتماد نیستند. یک راه خوب برای تشخیص درست بودن سیگنال فارکس، داشتن حد ضرر و حد سود است. از سوی دیگر شما می‌توانید با بررسی تاریخچه سیگنال فارکس، به این موضوع پی ببرید که چند درصد از راهنمایی‌های سیگنال فارکس به موفقیت انجامیده است.

سایت سیگنال فارکس TraderNova بستری است که شما می‌توانید در آن به صورت رایگان به سیگنال فارکس دسترسی پیدا کنید. تمامی سیگنال فارکس‌هایی که در این سایت ارائه می‌شوند قابل اعتماد بوده و حد سود و حد ضرر دارند. به علاوه تجربه ثابت کرده که درصد زیادی از استراتژی‌های سیگنال فارکس به موفقیت منجر شده‌اند. در سایت سیگنال فارکس TraderNova امکان خرید اشتراک‌های هفتگی یا ماهیانه سیگنال فارکس فراهم شده است. به علاوه در کانال تلگرام این سایت می‌توانید نتیجه بررسی‌های هفتگی بر روی بازدهی سیگنال فارکس‌ها را مشاهده نمایید.

بروکر فیبو گروپ، ارائه‌دهنده بسته‌های معاملاتی متنوع

بروکر فیبو گروپ برای اولین بار در سال 1998 میلادی به وجود آمده و در قبرس ثبت شد. این بروکر توانست با دریافت گواهی رگولاتوری از کمیسیون خدمات مالی قبرس نام خود را در فهرست بروکرهای معتبر فارکس قرار دهد. یکی از بهترین ویژگی‌های بروکر فیبو گروپ که خدمات آن در کارگزاری فیبو TraderNova.com در دسترس است، ارائه انواع مختلفی از بسته‌های معاملاتی خودکار است. قرارگیری این بسته‌ها در کنار پلتفرم‌های معاملاتی منحصر به فرد توانسته بروکر فیبو گروپ را در میان معامله‌گران محبوب کند.

به علاوه شما می‌توانید از طریق این بروکر و کارگزاری فیبو TraderNova.com به طور رایگان به رابط‌های برنامه معاملاتی دسترسی پیدا کنید. به عبارت بهتر شما می‌توانید تنها با پرداخت مابه‌التفاوت اسپرد، از این پلتفرم‌ها استفاده کنید. یکی از امکاناتی که در بسته معاملات خودکار کارگزاری فیبو TraderNova.com قرار گرفته است، مدیریت سرمایه پم است. سرمایه پم یک راه خوب و کم ریسک برای رسیدن به درآمد در بازار مالی فارکس است. زمانی که سیستم مدیریت سرمایه پم در کنار سیستم اتوترید بروکر فیبو گروپ قرار می‌گیرد، شما می‌توانید به صورت الگوریتمی معامله کنید. همچنین می‌توانید به صورت خودکار متد معاملاتی مورد نظر خودتان را اجرا کنید.

کارگزاری فیبو TraderNova.com پلتفرم‌های معاملاتی متنوعی را در اختیار شما قرار داده است. به عنوان مثال معامله‌گران حرفه‌ای می‌توانند با استفاده از پلتفرم سی تریدر یا Ctrader در این کارگزاری به فعالیت بپردازند. مزیت این پلتفرم در این است که معامله‌گران را به طور مستقیم به بازار واقعی و نقدینگی بانک وصل می‌کند. به علاوه این پلتفرم با انجام معاملات در کمتر از یک میلی‌ثانیه توانسته نام خود را به عنوان یکی از سریع‌ترین پلتفرم‌های معاملاتی برای تریدرهای حرفه‌ای به ثبت برساند.

در کنار سی تریدر شما می‌توانید از پلتفرم‌های رایج متاتریدر 4 و 5 نیز استفاده کنید. همچنین می‌توانید با روش‌های مختلفی مانند وبمانی، okpay، Fasapay، ویزا کارت، حواله بانکی، مستر کارت، Payoneer و Neteller به واریز و برداشت در کارگزاری فیبو TraderNova.comبپردازید. هرچند نسبت به سایر بروکرهای فارکس ممکن است این روش‌های واریز و برداشت محدود به نظر برسد، اما پشتیبانی از وبمانی که امروزه به عنوان مطمئن‌ترین شیوه انتقال شناخته شده است، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بروکر فیبو گروپ است.

توصیه میکنیم حتما به وبسایت تریدر نووا به آدرس TraderNova.com مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری را پیرامون این موضوعات به دست آورید.

نظرها

  سر‌خط آخرین خبرها

  خبرهای بیشتر
  لیست پمپ بنزین های فعال کشور
  لیست پمپ بنزین های فعال کشور + آدرس

  لیست جایگاه‌های سوخت فعال در کشور در تاریخ ۵ آبان ۱۴۰۰ توسط شرکت ملی پخش...

  مشخصات فنی و قیمت آریسان 2
  بررسی مشخصات فنی و قیمت آریسان 2

  شرکت ایران‌خودرو به تازگی از مدل جدید وانت آریسان رونمایی کرده و عرضه آن را در...

  کارت اعتباری یارانه
  چه کسانی کارت اعتباری یارانه می‌گیرند؟

  اختصاص کارت اعتباری یارانه با حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، یکی از گزینه های در حال بررسی...

  سریال های شبیه به اسکویید گیم
  معرفی بهترین سریال های شبیه به اسکویید گیم

  سریال های شبیه به اسکویید گیم شما را به همان حال و هوای دلهره‌آور و عجیبی می‌برد...

  کشف مفید با خطا در تزریق واکسن آسترازنکا
  یک کشف مفید با خطا در تزریق واکسن آسترازنکا

  اشتباهی که در میزان دوز تزریقی واکسن آسترازنکا ایجاد شده بود به کشف غیر منتظره و...

  بازدید سرزده رئیسی از وزارت نفت
  بازدید سرزده رئیسی از وزارت نفت برای بررسی اختلال پمپ بنزین‌ها

  امروز چهارشنبه سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور دولت سیزدهم پس از پایان جلسه هئیت...

  دانلود قسمت سوم سریال حرفه ای
  دانلود قسمت سوم سریال حرفه ای

  بازیگری سیروان و زانیار خسروی طرفداران این دو خواننده را مجاب به دانلود قسمت سوم...

  مقاله علمی واکسن برکت در نشریه معتبر جهانی
  مقاله علمی واکسن برکت در نشریه معتبر جهانی منتشر شد

  انتشار مقاله پیش‌بالینی و دانش فنی واکسن کووایران برکت در در مجله مدیکال...

  وزیر نفت: قول می‌دهم سهمیه سوخت کارتتان محفوظ بماند
  وزیر نفت: قول می‌دهم سهمیه سوخت کارتتان محفوظ بماند

  وزیر نفت ضمن تشکر از مردم برای صبر و حوصله بعد از قطع شدن سامانه سوخت و تعطیلی پمپ...

  ثبت نام وام دانشجویی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱
  آغاز ثبت نام وام دانشجویی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

  امکان ثبت نام انواع وام های دانشجویی نیمسال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ از طریق پورتال صندوق...