کد خبر:1228809
اشتراک گذاری
مرتب‌سازی نظرها براساس:

قیمت بیت کوین در آستانه 11 هزار دلار قرار گرفت!

قیمت بیت کوین

رسانه کلیک - قیمت بیت کوین در مدار افزایشی قرار گرفت. این ارز دیجیتال که سال گذشته با کاهش ارزش خود روبه‌رو شد، هم اکنون در آستانه 11 هزار دلار قرار دارد.

بسیاری از کارشناسان در هفته های اخیر به این موضوع اشاره کرده بودند که 10 هزار دلار به عنوان مرز روانی قیمت بیت کوین شناخته می شود و عبور از آن، یک اتفاق مهم برای این ارز دیجیتال است. حال قیمت این ارز دیجیتال از 10 هزار دلار عبور کرده و در حال نزدیک شدن به مرز 11 هزار دلار است.

قیمت بیت کوین چند ساعت پیش به 10650 دلار رسید که افزایشی 9 درصدی را در مدت زمان 24 ساعت از خود نشان می دهد. برای مدت زمان کوتاهی ارزش بیت کوین به 10890 دلار رسید. هم اکنون قیمت این ارز دیجیتال برابر با 10701 دلار است. اگر 10650 دلار را به عنوان قیمت مرجع در نظر بگیریم، شاهد رشد 23 درصدی آن در یک هفته اخیر و 40 درصدی در یک ماه اخیر هستیم.

قیمت بیت کوین در مقایسه با 22 ژوئن 2018 رشدی برابر با 60 درصد داشته است. این ارز دیجیتال آخرین بار در مارس 2018 با قیمتی نزدیک به 10 هزار دلار خرید و فروش شده بود. علاوه بر افزایش قیمت، سهم بیت کوین از بازار ارزهای دیجیتال نیز با افزایش 1 درصدی روبه‌رو شد و به 59 درصد رسید. ارزش مالی بازار بیت کوین با رشدی 7 درصدی به 320 میلیارد دلار رسیده که شگفت انگیز است.

مدیر صرافی Gemini در هفته گذشته به این موضوع اشاره کرده بود که در صورت شکست مرز 10 هزار دلار توسط بیت کوین، باید منتظر قیمت 15 هزار دلاری آن در آینده نزدیک باشیم. قیمت اتریوم به عنوان دومین ارز دیجیتال محبوب رشدی 8.5 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون به 307 دلار رسیده است.

نظرها

سر‌خط آخرین خبرها

خبرهای بیشتر
فیلم حیرت‌انگیز لحظه عبور ماه از مقابل خورشید

یک ماهواره زیست‌محیطی در جدیدترین عملیات خود، فیلم جالبی را از لحظه عبور ماه...

اسکن مغزی و ذهن‌خوانی با هدف افزایش بهره‌وری کارمندان

برخی شرکت‌های فناوری با هدف افزایش بهره‌وری کارمندان خود از اسکن مغزی و...

موبایل تسلا؛ ماسک پا در کفش گوشی‎سازها می‌کند

مدت‌هاست شاهد انتشار شایعاتی درباره گوشی تسلا بوده‌ایم، اما این...

گجت Corsair TBT200 Thunderbolt 4 Dock با امکان پشتیبانی از دو نمایشگر 4K HDR معرفی شد

شرکت کورسیر به تازگی از رابط جدیدی به نام Corsair TBT200 Thunderbolt 4 Dock رونمایی کرده است...

کشف کلید درک اوتیسم

اطلاعات کمی در رابطه با چگونگی رشد رفتارهای اجتماعی در مراحل اولیه زندگی،...