ترفندهای PES 2021 برای برنده شدن | چگونه حریفان را شکست دهیم؟

ترفندهای PES 2021

شکست دادن حریفان بسیار هیجان‌انگیز است. اما چطور در PES 2021 برنده شویم؟ با انجام یکسری ترفندهای مهم می‌توانید حریفان خود را یک به یک شکست دهید.

ترفندهای PES 2021 برای حرفه‌ای شدن

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های فوتبال، بردن حریفان است. این ویژگی جذاب، باعث شده فوتبال از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. بازی‌های شبیه‌ساز فوتبال مانند PES نیز با ارائه یک گیم‌پلی درگیرکننده، تلاش می‌کند گیمرها بتوانند تک تک حریفان خود را شکست بدهند.

برای برنده شدن، نکات کاربردی در بازی PES 2021 وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید. با تمرین مداوم و مطالعه نکات مهم آموزش داده شده، به سادگی حریفان خود را شکست خواهید داد. پس با کلیک و ترفندهای PES 2021 همراه باشید.

تکنیک های PES 2021
آشنایی با مهارت تیم خود

با مهارت بازیکنان تیم آشنا شوید

قبل از اینکه مسابقه‌ای را شروع کنید، زمانی را برای چیدن ترکیب و تاکتیک‌های تیمی خود در نظر بگیرید. با توانایی و مهارت‌های بازیکنان تیم خود آشنا شوید تا بتوانید بهترین ترکیب را بچینید. جزئیات بازیکنان بسیار کاربردی هستند. با استفاده از آمار بازیکنان به خوبی به یک ترکیب ایده‌آل خواهید رسید.

به بازیکنان سرعتی توجه ویژه‌ای داشته باشید. آنها مهارت بالایی در ایجاد موقعیت دارند. بازیکنانی که در دریبل و پاس مهارت دارند را در کنار بازیکنان سرعتی بگذارید. ترکیب این بازیکنان، قدرت هجومی خوبی به تیم می‌دهد.

در کل، آشنایی با تاکتیک‌ها و ترکیب‌ها تسلط شما به تیم را بیشتر می‌کند. با شناخت کامل از ترکیب تیم به راحتی می‌توانید با سبک مورد نظر خود بازی کنید.

بهترین تیم PES 2021
بهترین تیم PES 2021

انتخاب بهترین تیم در PES 2021

تیم‌های بارسلونا، منچسترسیتی، منچستر یونایتد، بایرن مونیخ و یوونتوس جزو تیم‌های قدرتمند PES 2021 هستند. گیمرها برای شکست دادن حریفان خود می‌توانند یکی از این تیم‌ها را انتخاب کنند. در ادامه بهترین ترکیب برخی از تیم‌های برتر پی اس ۲۰۲۱ را معرفی می‌کنیم:

با توجه به بازیکنان با کیفیت تیم پپ گواردیولا، دست گیمرها برای چیدن یک ترکیب ایده‌آل بسیار باز است. بهترین سیستم و ترکیب منچسترسیتی در PES 2021 می‌تواند یک سیستم هجومی و پرقدرت باشد.

توصیه می‌شود از ترکیب ۳-۳-۴ برای این تیم استفاده کنید. هافبک‌ها با استفاده از عناصر زهردار هجومی منچستر سیتی، بهترین شرایط برنده شدن را برای شما به وجود خواهند آورد.

تیم بارسلونا که جزو تیم‌های قدرتمند پی اس ۲۰۲۱ است، به دلیل هافبک‌های خلاق خود نیاز به یک سیستم هجومی خوب دارد. بهترین سیستم و ترکیب بارسلونا در PES 2021 می‌تواند ۲-۳-۵ باشد. با قرار دادن لیونل مسی و آنتوان گریزمان در خط حمله، گلزنی تیم شما تضمین خواهد شد. همچنین، حضور پدری و بوسکتس می‌تواند کمربند میانی تیم شما را به خوبی مستحکم کند.

گیم‌پلی بازی پی اس ۲۰۲۱
گیم‌پلی بازی پی اس ۲۰۲۱

تیم یوونتوس از آن دست تیم‌هایی است که همه آن را دوست دارند. به این دلیل که هر پست دارای با‌کیفیت‌ترین بازیکن است. برای انتخاب بهترین سیستم و ترکیب یوونتوس در PES 2021 کار سختی ندارید. سیستم ۲-۴-۴ با حضور کریستیانو رونالدو و پائولو دیبالا یک ترکیب قدرتمند است. همچنین، از مهارت بالای فدریکو کیه‌زا در خط میانی تیم خود هرگز غافل نشوید.

بایرن مونیخ در سال‌های اخیر، یکی از ترسناک‌ترین تیم‌های قاره سبز بوده است. بهترین سیستم و ترکیب بایرن مونیخ در PES 2021‌ برای طرفداران این تیم یک ترکیب رویایی است. سیستم ۱-۳-۲-۴ ایده‌آل‌ترین سیستمی است که می‌توان برای این تیم در نظر گرفت. حضور لواندوفسکی در خط حمله و حضور توماس مولر خلاق در کنار لروی سانه و گنبری، بی‌رحمانه‌ترین ترکیب برای مصاف با حریفان خواهد بود.

پاس عمقی دادن
ارسال پاس عمقی با بازیکنان کلیدی

در زمان مناسب پاس عمقی بدهید

پاس عمقی یکی از مهم‌ترین پاس‌ها در فوتبال است که شانس گلزنی را بالا می‌برد. سعی کنید در موقعیت مناسب یک پاس در عمق دفاع حریف ارسال کنید. با زمان‌بندی درست، می‌توانید توپ را به مهاجم تیم خود برسانید.

شما می‌توانید به دو صورت زمینی و هوایی پاس عمقی ارسال کنید. شرایط دفاعی تیم حریف را بررسی و توپ را به سمت مهاجم ارسال کنید. برای ارسال پاس عمقی به صورت هوایی دکمه L1 در پلی‌استیشن و LB در ایکس‌باکس را نگهدارید و توپ را ارسال کنید.

لازم به ذکر است، از مهاجمین سر زن تیم خود غافل نشوید. با استفاده از پاس‌های عمقی یا سانتر از کناره زمین، موقعیت مناسب را برای هد زدن مهاجم فراهم کنید. ناگفته نماند، زمانبندی و دقت یکی از مهم‌ترین ترفندهای PES 2021 است. بنابراین، در طول مسابقه با تمرکز بالایی بازی کنید. از عجله و شتاب در حمله پرهیز کنید و با حوصله به سمت دروازه حریف بروید.

فشار به تیم حریف
خنثی کردن حملات با فشار بر حریف

حریف را تحت فشار بگذارید

یکی از نقاط قوت بازی پی اس ۲۰۲۱ ویژگی‌های تدافعی و ایجاد فشار به تیم حریف است. هوشمندانه پاسکاری کنید و اجازه ندهید تیم حریف لحظه‌ای صاحب توپ شود. آنها با پاسکاری زیاد شما، مجبور به واکنش و گرفتن توپ می‌شوند. بنابراین، شانس خطا کردن بالا می‌رود و می‌توانید صاحب یک ضربه آزاد مناسب شوید.

هنگامی که حریف توپ را کنترل می‌کند، تیم را تحت فشار قرار دهید. به طوریکه حریف از ایجاد موقعیت عاجز شود. از هافبک دفاعی تیم خود برای ایجاد فشار کمک بگیرید. هافبک‌های دفاعی معمولا قدرت بدنی بالایی دارند و می‌توانند حملات حریف را خنثی کنند.

به جای عجله کردن و سریع بازی کردن، هوشمندانه فوتبال بازی کنید. تاکتیک‌های All Out Defence و Frontline Pressure می‌تواند در دفاع و ایجاد فشار به حریف کمک بسزایی به شما می‌کند. هنگام حملات تیم مقابل، بی‌مورد تکل نکنید.

در مجموع، زمان‌بندی مناسب در دفاع کردن و پوشش دادن محوطه جریمه خود را تمرین کنید. اگر بتوانید زمان‌بندی خود را تنظیم کنید، نیمی از راه برنده‌ شدن را طی کرده‌اید.

بازیکنان تکنیکی فوتبال
با بازیکنان تکنیکی دریبل بزنید

با هر بازیکنی دریبل نکنید

هر بازیکنی بسته به پست خود، تکنیک منحصر بفردی دارد. بازیکنان تکنیکی معمولا قدرت بالایی در دریبل کردن حریفان دارند. برای دریبل کردن در بازی PES 2021 از بازیکنان تکنیکی استفاده کنید. نیمار، پائولو دیبالا،  لیونل مسی و رحیم استرلینگ از جمله بازیکنان تکنیکی این بازی هستند.

دیگر بازیکنان مهارت دریبل کردن دارند، اما در این کار حرفه‌ای نیستند. به عنوان مثال بازیکنان مدافع قدرت کنترل توپ بالایی دارند. آنها برای دفع توپ نیاز دارند از دریبل کردن استفاده کنند. ولی در پی اس ۲۰۲۱ دریبل کردن بازیکنان با مدافع، باعث لو رفتن توپ و دادن یک موقعیت مسلم گلزنی به حریف می‌شود.

نظر شما درباره ترفندهای PES 2021 چیست؟ آیا شما دوستانتان را به سادگی می‌برید؟ لطفا نظرات خود را با کلیک در میان بگذارید.

نظرها

59 نظر

مرتب سازی دیدگاه ها براساس:
 1. ناشناس

  فقط من سیتی

  رای موافق 1
  رای مخالف 6
 2. ناشناس

  چچچچچچچچچرت

  رای موافق 4
  رای مخالف 6
 3. ناشناس

  سلام
  لیورپولم خوبه

  رای موافق 14
  رای مخالف 7
  1. ناشناس

   لیورپول از همشون بهترر

   رای موافق 9
   رای مخالف 20
  2. ناشناس

   عالیه

   رای موافق 4
   رای مخالف 6
 4. ناشناس

  بهتربن بازیکن پی اس کیمیچ نیمار لواندکفسکی

  رای موافق 13
  رای مخالف 9
 5. ناشناس

  من نکات رو خومدم میشه گفت 40درصدشون رو انجام میدادم از قبل ولی فردا بادوستم قراره برم گیم نت خداکنه ببرمش

  رای موافق 33
  رای مخالف 16
 6. من همیشه پدرمو تو پی اس میبوردم ولی الان نمیدونم چی شد ک پدرم همیشه منو میبره حتما از این ترفند ها استفاده میکنم تشکر ولی بعضی از بازی کن ها داخل پی اس ps5 ۲۰۲۱ مثل مسی یا نیمار خیلی کندن اصلا نمیشه دربیار کرد

  رای موافق 12
  رای مخالف 17
  1. ناشناس

   فهمیدیم ps5 داری

   رای موافق 34
   رای مخالف 11
  2. ناشناس

   میتونید قابلیت های بازیکنان را بالا ببرید

   رای موافق 3
   رای مخالف 0
 7. ناشناس

  بهترین تیمش رئال و پاریس هستند
  مخصوصا رئال

  رای موافق 24
  رای مخالف 21
  1. ناشناس

   نه تیم بهتر هم هست

   رای موافق 13
   رای مخالف 4
 8. ناشناس

  دقیقا درست است

  رای موافق 12
  رای مخالف 4
 9. ناشناس

  سلام بچه ها من پی اس 2021 را روی PC دارمش ولی نمیتونم با دسته بازی کنم با کیبورد هم نمی‌دونم چه دکمه ای چه کاری را انجام میده البته من با اون روشی که توی پی اس 2018 بازی میکنم توی پی اس 2021 هم بازی میکنم البته توی پی اس 2018 هم میتونم با کیبورد بازی کنم هم با دسته بازی کنم میتونید بهم راهنمایی کنید که بدون اینترنت هم چطور میتونم لیگ ایران را بسازم و هم یک کاری کنم بتونم با دسته بازی کنم

  رای موافق 6
  رای مخالف 6
  1. اگر میخواهید با دسته pes2021 را بازی کنید باید دسته یا کیبورد را از بخش تنظیمات pes2021 تنظیم کنید که هنگامی pes2021 را نصب میکنید آیکون برنامه تنظیمات میاد.

   رای موافق 4
   رای مخالف 3
  2. ناشناس

   سلام دوستان بنده. در ps۲۱ رتبه ۲۶ جهان رو دارم دوستان من از اول ک ۱۷ ساله پی اس بازی میکنم بهترین تیم اون موقعه رئال مادرید بود البته با وجود رونالدو… ولی در پی اس ۲۱ و یا ۱۸ تیم های مثل ارسنال و منچستر یونایتد . اتلتیکو مادرید و پی اس جی یا همون پاریسن ژرمن اما دیگ در پی اس متاسفانه تیم های رئال و بارسلونا …. دیگ اون قدرت همیشگی رو ندارن متاسفانه چرا چون نقل و انتقالات باعث چنین چیزی شد ن در پی اس حتی در واقعیت

   رای موافق 12
   رای مخالف 3
   1. ناشناس

    من رتبه دوم جهان دارم داداش

    رای موافق 7
    رای مخالف 7
  3. ناشناس

   باید تنظیم کنی دسته رو

   رای موافق 5
   رای مخالف 1
   1. ناشناس

    خوبه

    رای موافق 2
    رای مخالف 2
  4. ناشناس

   باید توی تنظیمات دسته بازیتو فعال کنی
   آموزششو ببین

   رای موافق 7
   رای مخالف 1
  5. ناشناس

   شمارتو بده تا بهت یاد بدم

   رای موافق 1
   رای مخالف 0
 10. ناشناس

  فوق العاده

  رای موافق 3
  رای مخالف 2

سر‌خط آخرین خبرها

خبرهای بیشتر
سامسونگ شریک تجاری مسابقات بازی‌های موبایلی اسنپدراگون پرو شد

براساس اعلام کوالکام، گیمرها در مسابقات سری اسنپدراگون پرو، در سطوح Mobile...

بازی محبوب و سرگرم کننده Middle East Empire؛ شورشی برای تسخیر خاورمیانه

 Middle East Empire – امپراتوری خاورمیانه بازی جدید، محبوب و سرگرم کننده در سبک...

آموزش راه‌های انتقال اطلاعات از گوشی اندروید به آیفون

 هر ساله با معرفی انواع مختلفی از گوشی‌های اپل، بسیاری از کاربران تمایل...

مدیاتک از تراشه دایمنسیتی 8200 برای پرچمدارهای مقرون‌به‌صرفه رونمایی کرد

 مدیاتک چند وقت پیش از تراشه پرچمدارش برای سال 2023 با نام دایمنسیتی 9200 رونمایی...

شناسایی بیماری آلزایمر قبل از بروز علائم با آزمایش خون!

با تست آزمایشگاهی جدیدی که دانشمندان ساخته‌اند، شناسایی آلزایمر سال‌ها پیش...

درمان میکروب معده با قطره‌ خوراکی بره موم

گروهی از محققان یکی از شرکت‌های خلاق به فرمولاسیون قطره‌ خوراکی برای از بین...

ژاپنی‌ها از برف هم انرژی تولید می‌کنند!

طبق گزارش رسانه ها، محققان ژاپنی در آئوموری، که یکی از برفی‌ترین شهر‌های...

پیام هشدار زلزله به دلیل تست این سرویس بوده است

دریافت پیام هشدار زلزله توسط برخی مشترکان تلفن همراه بخاطر ‌اشتباه در تست...

ساخت یک اپلیکیشن همه‌ منظوره توسط مایکروسافت

ظاهراً مایکروسافت تصمیم دارد سوپر اپلیکیشنی توسعه دهد که کاربران با استفاده...

هوش مصنوعی جدید گوگل که قادر به انجام مذاکره و امضای توافق با دیگران است

پژوهشگران آمریکایی وابسته به شرکت گوگل در یک ابداع ارزشمند و پیشرو، موفق به...